Brawl Stars Download Pełna Wersja Za Darmo

O grze Brawl Stars Download Pełna Wersja Za Darmo

Wskocz do kolorowego świata Brawl Stars Download i stocz masę ciekawych pojedynków. Zdobywaj puchary, odkrywaj nowe postaci i sprawdzaj ich różnorodne umiejętności. To świetny sposób na zrelaksowanie się w wolnej chwili.

Czym jest Brawl Stars Download?

Koniecznie chcemy zacząć od tego, że Brawl Stars Download to gra dla każdego! Została ona skonstruowana w taki sposób, że mogą w nią grać nie tylko dorośli, ale również dzieci. Choć opiera się ona na walkach, lecz są one przedstawiane w sposób animowany, bez rozlewu krwi. To ogromna zaleta, ponieważ dzięki temu w Brawl Stars za darmo możesz wspaniale spędzić czas ze swoją pociechą.

Całe Brawl Stars pełna wersja łączy ze sobą MOBA ze strzelankami. Rozgrywka jest bardzo prosta. Skupia się ona bowiem na pokonaniu wszystkich przeciwników, którzy znajdują się akurat na planszy. Można powiedzieć, że jest to w pewnym sensie battle arena, choć z pewnością dosyć nietuzinkowe.

Brawl Stars Pobierz i zacznij rozgrywkę

Twoim pierwszym krokiem w Brawl Stars Download, po wybraniu trybu gry, będzie podjęcie decyzji co do postaci, którą będziesz sterować. Już na samym początku masz do dyspozycji całkiem sporą ilość postaci. Każda z nich ma charakterystyczny wygląd, określone umiejętności oraz bronie, którymi może się posługiwać.

Postaci w Brawl Stars Download podzielone są na kategorie tytułowych zadymiarzy. Kolejno są to: początkowy, nagroda alei pucharów, rzadki, bardzo rzadki, epicki, mityczny, legendarny oraz chromatyczny. Wiadomo, im dalej zajdziesz w grze, tym więcej postaci odsłonisz. Pamiętaj, że choć wyglądają one niepozornie, to mogą narobić niezłych szkód.

Dalsza część rozgrywki zależy od tego, na jaki tryb się zdecydowałeś. Brawl Stars pobierz i przekonaj się także, że w trakcie gry możesz zdobywać walutę. Dzięki niej masz szansę na zdobycie dodatków do postaci, na przykład pozwalające na zmianę wyglądy lub określonych cech. W Brawl Stars  Download kolekcjonujesz klejnoty, monety oraz gwiezdne punkty.

W Brawl Stars Download obowiązuje system mikropłatności. Nie musisz z niego korzystać, ale warto wiedzieć, że otwiera on przed graczem nowe możliwości. Można bowiem zyskać wirtualne zasoby. W płatnej ścieżce rozwoju  masz dostęp między innymi do nowych skórek, odznak i postaci.

POBIERZ TERAZ

Brawl Stars Pełna wersja za darmo z trybem wieloosobowym

Wiele osób mówi, że Brawl Stars za darmo pozwala wyłącznie na rozgrywkę w trybie multiplayer. Nie jest to do końca prawdą. W grze możesz uczestniczyć także solo. Wówczas jednak stawiasz czoła nie innym graczom, lecz botom. Pamiętaj jednak, że pozbawia cię to możliwości zdobywania pucharów.


Polecamy również grę: Yandere Simulator Download za darmo


Natomiast tryb multiplayer w Brawl Stars Download to zupełnie inna bajka. Dzięki tej opcji uczestniczysz w wieloosobowej rozgrywce, pomiędzy realnymi graczami. Dzięki temu gra jest o wiele ciekawsza, a sama wygrana dużo bardziej satysfakcjonująca. To też spory plus w trybach, które wymagają kooperacji.

Jak pobrać Brawl Stars za darmo na smartfon

Ta świetna gra ma jeszcze jedną ważną zaletę – otóż Brawl Stars za darmo możesz pobrać przez Internet. Została ona stworzona z myślą o rozmaitych gracza i wypuszczona do sieci całkowicie bez opłat. Jeśli zatem zastanawiasz się, jak pobrać Brawl Stars za darmo, to wystarczy, że wpiszesz nazwę gry w przeglądarkę lub wyszukiwarkę sklepu Google Play.

Tak prosty dostęp do Brawl Stars Download otrzymujesz od Supercell. Jest to przedsiębiorstwo, które odpowiada zarówno za produkcję, jak i wydanie tej gry. Być może znasz je już z takich produkcji, jak Clash of Clans czy Hay Day. Co więcej, Brawl Stars za darmo jest dostępne nie tylko na urządzenia z Androidem, ale również na iOS. Gracze cieszą się tą produkcją już od czerwca 2017 roku.

POBIERZ TERAZ

Tryby gry w Brawl Stars Download

Już sam sposób prowadzenia rozgrywki oraz przyciągająca grafika, sprawiają, że Brawl Stars pełna wersja to gra godna uwagi. Mimo to twórcy dodali jej jeszcze więcej atrakcyjności, poprzez różnorodne tryby rozgrywki, wśród których znajdziesz:

 • Heist
 • Smash&Grab
 • Battle Royale
 • Bounty

W każdym z trybów w Brawl Stars Download rozgrywka opiera się na innych zasadach. Heist to opcja, w której należysz do trzyosobowej drużyny. Twoim zadaniem jest obrona lub obrabowanie sejfu.

W trybie Smash&Grab także walczysz w drużynie i musisz przechwycić jak największą ilość kryształów.

W Battle Royale lądujesz na mapie, na której łącznie pojawia się aż dziecięciu graczy. Musisz walczyć ze wszystkimi – wygrywa ten, kto przetrwa. Natomiast w Bounty zabijasz wrogów, zyskując za to punkty.

Uważaj, możesz je bowiem szybko stracić, gdy to ty zginiesz. Wygrywa ta drużyna, która łącznie ma najwięcej gwiazdek.

Brawl Stars pobierz grę, która odniosła sukces

Supercell to studio znane z tworzenia gier, które są wysoko oceniane przez użytkowników. Zresztą, wspomniane wyżej Clash of Clans oraz Hay Day, zaraz obok takich tytułów, jak Clash Royale i Boom Beach, stały się przebojami. Nic dziwnego, że także Brawl Stars Download osiągnęło sukces.

Brawl Stars za darmo dostarcza graczom tak wiele rozgrywki, że chętnie wystawili oni bardzo wysokie oceny temu tytułowi. Pozycja ta została doceniona także przez profesjonalistów. Nominowaną ją między innymi do British Academy Games Awards w kategorii najlepsze gry mobilne, Esports Awards 2019 w kategorii gry e-sportowej roku oraz Google Play Awards w kategorii najlepszej aplikacji sklepu Play.

Podejmij wyzwanie w drużynowej wersji Brawl Stars lub stań do walki na arenie pełnej innych graczy i spróbuj przetrwać. Skorzystaj z darmowej rozrywki i ciesz się grą.

4.7/5 - (245 votes)
Wymagania systemowe
Minimalne:
 • System:

  Windows 7/8/10 / Linux / MAC OS X

 • Procesor:

  Pentium 4 2.4 GHz

 • Grafika:

  128MB (GeForce 3 lub lepsza)

 • PAMIĘĆ RAM:

  1 GB RAM

 • Miejsce na dysku:

  2 GB dostępnego miejsca na dysku

 • Dodatkowe informacje:

  Są to rekomendowane wymagania systemowe, lecz pamiętaj, że na słabszych podzespołach również możesz zagrać w Brawl Stars za darmo. Zalecamy w takim przypadku obniżenie ustawień graficznych.

Nasza opinia
 • Opinia gry Brawl Stars za darmo
  9.2Łączna ocena

  Oceny gry Brawl Stars dokonali wszyscy redaktorzy GrandGamer.pl. Ocena jest naszą subiektywną opinią na temat gry.

  • Grafika
   90
  • Dźwięk
   86
  • Fabuła
   84
  • Styl gry
   91
Zalety i wady gry

Brawl Stars za darmo posiada wiele zalet, ale także wad. Przedstawimy wam nasze spostrzeżenia na temat gry, lecz jest to opinia subiektywna członków ekipy.

  • Plusy
   • Ładna grafika
   • Zaskakująco przyjemna rozgrywka
   • Polska wersja językowa
  • Minusy
   • Słabo rozwijana
   • Często słaby poziom trudności
Gra: Informacje
Gra: Okładka
Okładka
Wymagania wiekowe dla gry Brawl Stars Download wynoszą 12 lat.
Zostaw komentarz

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...