God of War Download Za Darmo

Gracze, którzy doceniają świetnie stworzone slashery wreszcie doczekali się God of War Download w wersji na PC. Była to długo wyczekiwana premiera, szczególnie za zagorzałych pececiarzy, którzy nie używają konsoli. Wcześniej (już w 2018 roku) God of War ukazał się wyłącznie na PlayStation 4. Na co tak długo czekali wielbiciele PC-tów?

God of War Download na PC

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, God of War Download pierwotnie ukazało się na PlayStation 4. Oczywiście producentem i wydawcą gry było niezastąpione studio Sony Interactive Entertainment. Wydawca ten stoi między innymi za popularnym w Polsce tytułem – Uncharted: Zaginione dziedzictwo. Już w czasach konsolowych God of War odniósł wielki sukces. Jednak wydanie po latach wersji na PC przypomniało graczom o tym tytule. Wersja na pecety została wyprodukowana przez Sony Interactive Entertainment z mniej znaną marką, Jetpack Interactive.

Przypomnijmy, że God of War to już czwarta główna część tej słynnej serii (ogółem siódma). Jednak ponownie można w niej spotkać jednego z najsłynniejszych bohaterów gier, czyli Kratosa. Cieszy to fanów serii, którzy już od pierwszej części śledzą jego krwawe losy.

God of War Do pobrania na PC z wyjątkową grafiką

Pierwszą kwestią, na którą warto zwrócić uwagę w God of War, jest oczywiście grafika. Dostrzec to można szczególnie korzystając z rozdzielczości 4K. Drzewa wyglądają niesamowicie realnie, tak jak i pozostałe elementy otoczenia. W God of War możesz podziwiać niesamowitą, skandynawską przyrodę, która w tak dobrej jakości wygląda jak żywa. Lśniąca, falująca woda czy lekko wędrująca mgła naprawdę robią wrażenie. Dzięki nim rozgrywka jest jeszcze przyjemniejsza.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 7129

Bardzo ważną zmianą w God of War jest umiejscowienie kamery. Tym razem gracz śledzi akcję zza pleców bohatera. Takie ustawienie kamery pozwoli ci także swobodnie poruszać się po mapie i jednocześnie podziwiać otoczenie. W ten sposób łatwiej jest także trzymać oko na wrogów.


Polecamy również grę: CS GO Download za darmo


God of War Pobierz i śledź dalsze losy Kratosa

Poprzednie części God of War były pełne niesamowitych, krwawych zmagań Kratosa. Tym razem główny bohater udaje się daleko na północ. Skandynawia ma przynieść mu upragnione ukojenie. W tą podróż udaje się wraz ze swoim synem. Czy zmienia Wikingów przyniosła mu spokój.

Umiejscowienie rozgrywki w Skandynawii ma mnóstwo zalet. Dzięki temu w God of War gracz ma szansę zagłębić się w świat tamtejszej mitologii. Oczywiście nie oznacza to tylko poznawania dawnych legend, lecz również stawianie czoła mitycznym stworzeniom o niesamowitej sile.

Dodatkowe wrażenia w God of War za darmo dostarcza unikalna relacja między postaciami. W tle walk oraz przemierzania dzikiego skandynawskiego świata, cały czas przewija się historia więzi pomiędzy ojcem a dorastającym synem.

God of War Pełna wersja za darmo z pomocnikiem u boku

Jeżeli zastanawiasz się, jak wygląda walka z doskonałym wsparciem, God of War Pobierz na PC i zacznij rozgrywkę. W czasie walk zauważysz, że choć najpotężniejszym przeciwnikiem mitycznych stworów jest Kratos, to ma on silne wsparcie w swoim synu – Atreusie. Dzięki gradowi jego strzał niejeden wróg będzie musiał odsłonić się przed twoimi atakami.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 7129

Warto również zwrócić uwagę na zmianę mechaniki gry w God of War Download. Tym razem tempo gry wydaje się nieco wolniejsze, jednak to tylko kwestia zmian w sterowaniu. Wcześniej główną atrakcją rozgrywki były oczywiście walki. Jeśli jednak wolisz mieć większą kontrolę nad postacią, God of War Pobierz i zobacz, że tym razem ruchy Kratosa niemal zawsze są w twoich rękach.

God of War Trailer

Jak pobrać God of War z nowym rodzajem broni?

Kolejną dużą zmianą w czwartej części omawianej serii jest oręż, którym posługuje się główny bohater. W God of War może spróbować swoich sił w walce toporem wykonanym z magicznych materiałów. Ów topór ma wiele właściwości, a jedną z nich jest możliwość walki na dystans. Toporem możesz bowiem rzucić w przeciwnika – broń sama do ciebie wróci.


Polecamy również grę: GTA 4 Download za darmo


Jeśli jesteś fanem rozwijania postaci w grach, God of War Pobierz i sprawdź, jak możesz przyczynić się do zwiększenia siły bohatera. Gra oferuje bowiem interesującą możliwość, jaką jest ulepszanie topora. Dzięki odpowiednim dodatkom, ataki głównego bohatera mogą zyskać na sile i zadawać większe obrażenia.

W God of War możesz także wzmacniać swoją ochronę, poprzez stałe ulepszanie wybranego przez siebie pancerza.

Koniecznie znajdź kilka chwil na God of War. Czekają tam na ciebie zarówno klasyczne walki z bossami, jak i mniejsze starcia oraz eksplorowanie pięknie przygotowanej mapy.

4.5/5 - (191 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *