Strona główna » Blog » God of War Download Za Darmo

God of War Download Za Darmo

przez GrandGamer.pl
god of war download za darmo

Gracze, którzy doceniają świetnie stworzone slashery wreszcie doczekali się God of War Download w wersji na PC. Była to długo wyczekiwana premiera, szczególnie za zagorzałych pececiarzy, którzy nie używają konsoli. Wcześniej (już w 2018 roku) God of War ukazał się wyłącznie na PlayStation 4. Na co tak długo czekali wielbiciele PC-tów?

God of War Download na PC

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, God of War Download pierwotnie ukazało się na PlayStation 4. Oczywiście producentem i wydawcą gry było niezastąpione studio Sony Interactive Entertainment. Wydawca ten stoi między innymi za popularnym w Polsce tytułem – Uncharted: Zaginione dziedzictwo. Już w czasach konsolowych God of War odniósł wielki sukces. Jednak wydanie po latach wersji na PC przypomniało graczom o tym tytule. Wersja na pecety została wyprodukowana przez Sony Interactive Entertainment z mniej znaną marką, Jetpack Interactive.

Przypomnijmy, że God of War to już czwarta główna część tej słynnej serii (ogółem siódma). Jednak ponownie można w niej spotkać jednego z najsłynniejszych bohaterów gier, czyli Kratosa. Cieszy to fanów serii, którzy już od pierwszej części śledzą jego krwawe losy.

God of War Do pobrania na PC z wyjątkową grafiką

Pierwszą kwestią, na którą warto zwrócić uwagę w God of War, jest oczywiście grafika. Dostrzec to można szczególnie korzystając z rozdzielczości 4K. Drzewa wyglądają niesamowicie realnie, tak jak i pozostałe elementy otoczenia. W God of War możesz podziwiać niesamowitą, skandynawską przyrodę, która w tak dobrej jakości wygląda jak żywa. Lśniąca, falująca woda czy lekko wędrująca mgła naprawdę robią wrażenie. Dzięki nim rozgrywka jest jeszcze przyjemniejsza.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 7129

Bardzo ważną zmianą w God of War jest umiejscowienie kamery. Tym razem gracz śledzi akcję zza pleców bohatera. Takie ustawienie kamery pozwoli ci także swobodnie poruszać się po mapie i jednocześnie podziwiać otoczenie. W ten sposób łatwiej jest także trzymać oko na wrogów.


Polecamy również grę: CS GO Download za darmo


God of War Pobierz i śledź dalsze losy Kratosa

Poprzednie części God of War były pełne niesamowitych, krwawych zmagań Kratosa. Tym razem główny bohater udaje się daleko na północ. Skandynawia ma przynieść mu upragnione ukojenie. W tą podróż udaje się wraz ze swoim synem. Czy zmienia Wikingów przyniosła mu spokój.

Umiejscowienie rozgrywki w Skandynawii ma mnóstwo zalet. Dzięki temu w God of War gracz ma szansę zagłębić się w świat tamtejszej mitologii. Oczywiście nie oznacza to tylko poznawania dawnych legend, lecz również stawianie czoła mitycznym stworzeniom o niesamowitej sile.

Dodatkowe wrażenia w God of War za darmo dostarcza unikalna relacja między postaciami. W tle walk oraz przemierzania dzikiego skandynawskiego świata, cały czas przewija się historia więzi pomiędzy ojcem a dorastającym synem.

God of War Pełna wersja za darmo z pomocnikiem u boku

Jeżeli zastanawiasz się, jak wygląda walka z doskonałym wsparciem, God of War Pobierz na PC i zacznij rozgrywkę. W czasie walk zauważysz, że choć najpotężniejszym przeciwnikiem mitycznych stworów jest Kratos, to ma on silne wsparcie w swoim synu – Atreusie. Dzięki gradowi jego strzał niejeden wróg będzie musiał odsłonić się przed twoimi atakami.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 7129

Warto również zwrócić uwagę na zmianę mechaniki gry w God of War Download. Tym razem tempo gry wydaje się nieco wolniejsze, jednak to tylko kwestia zmian w sterowaniu. Wcześniej główną atrakcją rozgrywki były oczywiście walki. Jeśli jednak wolisz mieć większą kontrolę nad postacią, God of War Pobierz i zobacz, że tym razem ruchy Kratosa niemal zawsze są w twoich rękach.

God of War Trailer

Jak pobrać God of War z nowym rodzajem broni?

Kolejną dużą zmianą w czwartej części omawianej serii jest oręż, którym posługuje się główny bohater. W God of War może spróbować swoich sił w walce toporem wykonanym z magicznych materiałów. Ów topór ma wiele właściwości, a jedną z nich jest możliwość walki na dystans. Toporem możesz bowiem rzucić w przeciwnika – broń sama do ciebie wróci.


Polecamy również grę: GTA 4 Download za darmo


Jeśli jesteś fanem rozwijania postaci w grach, God of War Pobierz i sprawdź, jak możesz przyczynić się do zwiększenia siły bohatera. Gra oferuje bowiem interesującą możliwość, jaką jest ulepszanie topora. Dzięki odpowiednim dodatkom, ataki głównego bohatera mogą zyskać na sile i zadawać większe obrażenia.

W God of War możesz także wzmacniać swoją ochronę, poprzez stałe ulepszanie wybranego przez siebie pancerza.

Koniecznie znajdź kilka chwil na God of War. Czekają tam na ciebie zarówno klasyczne walki z bossami, jak i mniejsze starcia oraz eksplorowanie pięknie przygotowanej mapy.

4.5/5 - (191 głosów)

Mogą zainteresować Cię również

Zostaw komentarz