Bus Simulator 18 Download Za Darmo

Wiele mówi się o grach samochodowych, jednak my chcemy przypomnieć także, jak świetną pozycją jest Bus Simulator 18 Download. To fantastyczna gra dla tych, którzy interesują się autobusami. W tym zakresie tematycznym rynek zdecydowanie wymaga jeszcze rozwinięcia, dlatego takie pozycje jak ta, są na wagę złota. Dlaczego uważamy tę serię za tak godną uwagi? Czytaj dalej, a przekonasz się sam!

Co to jest Bus Simulator 18 Download?

Na początku przedstawimy kilka najważniejszych informacji na temat Bus Simulator 18. Jak sama nazwa wskazuje, jest to symulator jazdy autobusem. To już kolejna odsłona tej serii, toteż można śmiało powiedzieć, że gra została dobrze opracowana, w oparciu o doświadczenia z poprzednich odsłon.

Zresztą, swoją praktyczną wiedzę wydawcy gry (Astragon Entertainment) czerpią także z innych wydawanych przez siebie tytułów, spośród których wymienić wypada chociażby najświeższy Farming Simulator 22, który ma ukazać się już niedługo.

Sam Bus Simulator 18 pełna wersja ukazał się wiosną 2018 roku, zbierając wiele przyjemnych recenzji. Dzięki nowej wersji tego tytułu wydawca zyskał nowych fanów oraz zadowolił także stałych wielbicieli symulatora.

Ci, którzy korzystali już z uprzedniej odsłony gry, docenili fakt, iż twórcy postarali się o dopracowanie grafiki, klarowną rozgrywkę oraz dodanie interesujących obiektów.

Bus Simulator 18 Pobierz i zobacz, jak przebiega symulacja

Twoim otoczeniem w Bus Simulator za darmo będzie fikcyjne miasto. To nowoczesny teren, podobny do dużych miejscowości, które spotykasz w rzeczywistości. Mapa, po której się poruszasz, skonstruowana jest z dwunastu rozmaitych dzielnic.


Polecamy również grę: Fall Guys Download za darmo


Trzeba przyznać, że dopracowano ją stosunkowo solidnie, dzięki czemu rozgrywka nie jest nudna. Mapa jest dwa i pół raza większa od terenów dostępnych w poprzedniej wersji gry, a same dzielnice różnią się od siebie układem i klimatem.

Przemieszczając się po świecie Bus Simulator za darmo, doświadczysz podróżowania po obszarach podmiejskich, pięknym starym mieście czy dzielnicy o charakterze przemysłowym.

Miłe wrażenie robi także opracowana na potrzeby Bus Simulator pełna wersja grafika. Realistyczne efekty sprawiają, że środowisko naturalne jest naprawdę przyjemne w odbiorze. Spore wrażenie robią zmiany pogody, szczególnie padający deszcz.

Dodatkowo w czasie jazdy towarzyszą ci także dźwięki pojazdu, którym kierujesz oraz pogawędki pasażerów.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 5239

Bus Simulator 18 Pełna wersja za darmo z pojazdami wysokiej klasy

Tym, co zasługuje na szczególną uwagę w Bus Simulator Download, są oczywiście świetnie przygotowane pojazdy autobusowe. Są one bardzo dobrze przygotowane pod względem wizualnym, co zresztą widać chociażby po ilości dopracowanych detali.

Twórcy gry naprawdę się postarali, zdobyli bowiem licencje na używanie autobusów fenomenalnych marek. Zatem Bus Simulator 18 pobierz, by móc skorzystać z możliwości pokierowania pojazdem wzorowanym na najlepszych producentach na świecie, wśród których znajdują się: Iveco, Mercedes-Benz, Setra czy MAN.

W Bus Simulator za darmo decydujesz również, czy chcesz poruszać się pojazdem nisko- czy wysokopodłogowym. Jeśli jednak jesteś zupełnie zielony i tak naprawdę sam nie wiesz, jakiego producenta i rodzaj autobusu wybrać, nie musisz się martwić.

Twórcy Bus Simulator 18 wybornie poradzili sobie z problemami, napotykanymi przez nowych graczy. Całość rozgrywki zaczynasz od przejazdu, który pełni rolę solidnego, klarownego samouczka. W ten sposób poznasz ogólne zasady, jakimi rządzi się gra i dowiesz się, jak sterować pojazdem.


Polecamy również grę: NFS Most Wanted Download za darmo


Jak pobrać Bus Simulator 18 z całą mapą?

Kusząca wizja aż dwunastu dzielnic z pewnością działa na wyobraźnię każdego wielbiciela symulatorów. Zastanawiasz się więc, jak pobrać Bus Simulator 18 za darmo z dostępem do całej mapy? Nie tak łatwo!

Co prawda mapa jest, rzecz jasna, dostępna całkowicie bezpłatnie, jako element całości gry, ale i tak trzeba sobie na nią zasłużyć. Poszczególne jej obszary odblokowujesz bowiem, poprzez wykonywanie kolejnych misji.

Wykonywanie powierzonych ci zadań w Bus Simulator 18 jest częścią każdej pokonywanej przez ciebie trasy. Zanim do nich przejdziesz, możesz spersonalizować kilka ustawień dotyczących twojego przejazdu.

Decydujesz między innymi o tym, czy będzie to droga w jedną, czy w obie strony. Masz także wpływ na to, jakie warunki pogodowe będą na ciebie czekać.

Istnieje jednak cała gama niespodzianek, które napotkasz w czasie rozgrywki w Bus Simulator 18. Wśród zdarzeń losowych można wymienić chociażby konieczność użycia objazdu ze względu na roboty drogowe lub wymóg zastosowania specjalnej rampy dla niepełnosprawnych. Jako kierowca autobusu musisz umieć sprawnie radzić sobie z takimi sytuacjami.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 5239

Własna linia przewozowa w Bus Simulator 18

Niezwykle frapującą, darmową opcją w Bus Simulator 18 Download, jest tworzenie swojej własnej linii autobusowej. Dzięki niej można sprawdzić nie tylko swoje umiejętności kierowania pojazdem w obliczu różnych sytuacji, ale również kompetencje logistyczne.

Jako właściciel linii wybierasz spośród licznych pojazdów, a następnie ustalasz, jakimi trasami będą poruszały się twoje autobusy. Oczywiście każdy z nich możesz sprzedać lub ulepszać.

To jeszcze nie wszystko! Ważna jest również ocena wszystkich twoich autobusowych wyczynów. Dlatego w Bus Simulator Download musisz zawsze zatrzymywać się w strefie wydzielonej na przystanku, unikać gwałtownego hamowania, używać kierunkowskazu i nie przekraczać prędkości. W przeciwnym razie twój przejazd zostanie kiepsko oceniony.

Wymagania do Bus Simulator 18

W Bus Simulator 18 możesz grać na sprzęcie różnego rodzaju. Spokojnie odpalisz grą zarówno na pececie, jak i na PlayStation 4 czy Xbox. Producent wymienia kilka wymogów co do grafiki i procesora, ale nie są one zbyt wysokie. Dlatego właściciele starszych komputerów nie muszą martwić się tym, czy gra zadziała.

Bus Simulator 18 – Trailer

Jednym z bardziej udanych elementów Bus Simulator 18, jest pozwolenie graczom na to, by dokonywali własnych modyfikacji w symulatorze. Dzięki temu mogą oni wykazać się kreatywnością i wytworzyć coś własnego. Ponadto, gracze wreszcie zyskali także tryb wieloosobowy.

Poprzeczka została postawiona wysoko dzięki twórcom Bus Simulator 18. Teraz trzeba czekać na ich kolejny krok i mieć nadzieję, że ukaże się kolejna edycja symulatora.

4.7/5 - (161 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *