Emergency 2016 Download Za Darmo

Weź na siebie prawdziwą odpowiedzialność w Emergency 2016 Download i zobacz, czy potrafisz działać pod wielką presją! Sprawdź to genialne połączenie strategii i symulacji, w którym musisz pracować pełną parą, aby odpowiednio wykorzystać służby, jakimi dysponujesz.

Emergency 2016 Download jako element wyjątkowej serii

Na samym początku należy wspomnieć, że Emergency 2016 to jeden z elementów niezwykle rozbudowanej serii o tym samym tytule. Cała saga Emergency zaczęła powstawać już na końcu ubiegłego wieku.

Pierwsza odsłona tej pozycji miała miejsce w lipcu 1998 roku! To jeden z tych tytułów, dzięki którym można prześledzić rozwój gier komputerowych. Na kanwie pierwotnej wersji powstało kilka kolejnych odsłon oraz świetne spin-offy. Łącznie ukazało się już pięć pełnych wersji gry, siedem dodatkowych edycji oraz specjalne odsłony na urządzenia mobilne.

Za stworzenie Emergency 2016 pełna wersja oraz pozostałych części serii odpowiada Ralph Stock. Ten niemiecki projektant gier słynie także z innej pozycji – Mad TV, która jest symulacją stacji telewizyjnej. Jako zdolny twórca, Ralph Stock został wielokrotnie nagrodzony. Otrzymał między innymi  Digital Communication Awards 2013 oraz nagrodę jury na konferencji Serious Games.

Warto również wspomnieć o tym, że producentem Emergency 2016 było studio Sixteen Tons Entertainment. Być może kojarzysz tę firmę także z takich produkcji jak The Show czy Gotcha!. Za wydanie omawianej tutaj pozycji odpowiada natomiast Deep Silver, które stało również za Metro: Last Light, Risen czy Wasteland 2.

Emergency 2016 Pobierz jako rozszerzenie do piątej części

Jeśli korzystasz już z gier tej serii, Emergency 2016 pobierz koniecznie jako rozszerzenie do jej piątej części. Odsłona ta została wydana w listopadzie 2014 roku. Dzięki niej gracz zyskał połączenie trybów kampanii oraz swobodnego, co przyniosło bardziej płynny przebieg gry. Po raz pierwszy także seria wyszła poza obsługę języka angielskiego i niemieckiego, dodając także włoski, francuski i hiszpański.

Jako rozszerzenie do piątki, w Emergency 2016 otrzymujesz kilka nowych, świetnie przygotowanych pojazdów. Poprawiono również mechanikę gry, co z pewnością zauważysz w wyposażeniu niektórych służb. Dla przykładu można podać, że policja z tym rozszerzeniem może korzystać z pistoletów (wcześniej były one właściwe jedynie dla SWAT).

Rozszerzenie, jakim jest Emergency 2016, daje nie tylko przedmioty i poprawki w strukturze gry. To także wyjątkowa szansa na odegranie pięciu nowych, unikalnych misji. Wyjątkową gratką jest także dostęp do misji, która cofa gracza do czasów zarazy – tam musisz sterować lekarzami, by zwalczać skutki epidemii.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 1694

Emergency 2016 Pełna wersja za darmo ze wszystkimi służbami

Pojawiło się tutaj już kilka podstawowych informacji na temat Emergency 2016 pełna wersja oraz serii, od której wywodzi się ten tytuł. Teraz natomiast skupimy się na samym rozszerzeniu, aby przybliżyć ci, czy będziesz mieć do czynienia, pobierając tej tytuł.

Od samego początku wiele osób zastanawiało się, jak pobrać Emergency 2016 za darmo ze wszystkimi rodzajami służb. Twórcy nie odbiegli tutaj w żaden sposób od poprzednich wersji. W związku z tym od samego początku dysponujesz wielorakimi siłami, które są ci potrzebne do pokonywania licznych problemów i realizacji zgłoszeń.


Polecamy również grę: Gothic 2 Download za darmo


W Emergency 2016 masz dostęp do takich służb jak:

  • policja,
  • straż pożarna,
  • pogotowie,
  • służby techniczne,

Oczywiście każda z wymienionych służb to w Emergency 2016 Download odpowiednie zasoby materialne oraz ludzkie. Twoją rolą jest właściwe dysponowanie nimi w taki sposób, by zapewnić wszystkim obywatelom bezpieczeństwo. Bierzesz zatem na siebie bardzo odpowiedzialne zadanie, ponieważ od ciebie będzie zależało zdrowie oraz życie ludzi, a także stan ich mienia.

Jak pobrać Emergency 2016 z dostępem do metropolii

Jedną z ogromnych zalet, jakie ma Emergency 2016 za darmo, jest dostęp do rozbudowanych metropolii. Każda z nich odzwierciedla jedno z niemieckich miast. Warto w tym miejscu podkreślić, że zostały one fantastycznie odwzorowane. Jest to zasługą bardzo dobrze przygotowanej grafiki. Dzięki temu jako gracz odwiedzasz Kolonię, Berlin, Hamburg oraz Monachium, czyli jedne z największych i najważniejszych miast Niemiec.

Jak już wspomnieliśmy, Emergency 2016 to połączenie symulatora oraz strategii. Elementy symulacji pozwalają na poznanie realnego wymiaru pracy różnorodnych służb porządkowych.

Twórcy gry solidnie przyłożyli się do zadania. Efekty ich pracy są zachwycające. Pojazdy poszczególnych służb, ich ekwipunek, stroje czy nawet sposób wykonywania zadań zostały świetnie oddane i do złudzenia przypominają rzeczywistość.

Natomiast jako strateg w Emergency 2016 sprawdzisz się w działaniu pod presją. Niejednokrotnie będziesz musiał podejmować bardzo trudne decyzje, od których zależeć będzie los wielu osób.

Konieczne będzie wskazywanie zasobów i jednostek potrzebnych w danej misji. Bardzo istotna będzie także szybkość działania. Nie zawsze będziesz również w stanie uratować wszystkiego i wszystkich, a jedynie uda ci się zminimalizować straty.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 1694

Emergency 2016 pobierz i wybierz ulubiony tryb gry

W rozszerzeniu, jakim jest Emergency 2016, nie ma zmian odnośnie do trybów gry w stosunku do piątej części tej serii. W związku z tym, ponownie, możesz rozegrać klasyczną kampanię. Oczywiście bierzesz w niej udział w pojedynkę. Opiera się ona na realizowaniu licznych misji.

Bardzo interesującym elementem jest dostęp w Emergency 2016 do trybu wieloosobowego. To wyjątkowa opcja, ponieważ tym razem możesz nie tylko współpracować z innymi graczami. Ten tryb umożliwia również mierzenie się z poszczególnymi zagrożeniami na zasadzie rywalizacji.

Jakie misje będziesz wykonywać w Emergency 2016? W czasie rozgrywki na pewno zwrócisz uwagę na różnorodność zadań, których będziesz musiał się podejmować. Wśród nich znajdziesz takie zdarzenia jak klęski żywiołowe wszelkiego rodzaju, czy rozmaite wypadki.

Dodatkowa misja w Emergency 2016

Powyżej wspomnieliśmy już o jeden dodatkowej misji, która jest dostępna w Emergency 2016. To mini-scenariusz, który jednocześnie zaskoczył i zachwycił fanów tej serii. Mowa oczywiście o opisanej już pokrótce misji związanej ze średniowieczną epidemią, a konkretnie dżumą.

Nowa kampania w Emergency 2016 została nazwana Plaga w Kolonii. Jej motywem przewodnim jest epidemia czarnej śmierci. W ramach tego scenariusza rozpoczynasz rozgrywkę w Kolonii, w XIV stuleciu.

Emergency 2016 – Trailer

Do dyspozycji masz wyłącznie zasoby adekwatne do epoki. Później zaś przenosisz się do współczesności, w której dżuma powraca. Natomiast ty musisz ją zatrzymać, zanim rozprzestrzeni się na całą mapę.

Na koniec warto jeszcze dodać, że choć oprawa graficzna do Emergency 2016 nie zmieniła się, to w rozszerzeniu wprowadzono liczne poprawki techniczne. Sama gra dostępna jest na komputery prywatne. W Polsce za jej dystrybucję odpowiada Cenega. Choć sama gra jest w angielskiej wersji językowej, to dodano do niej polskie napisy.

Zainstaluj Emergency 2016 Download już teraz jako rozszerzenie do pełnej wersji gry. Zyskaj nowe możliwości, w tym wyjątkowy scenariusz, dzięki któremu przeniesiesz się w czasie i zasmakujesz trudów pracy średniowiecznych medyków.

4.6/5 - (180 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *