Police Simulator 18 Download Za Darmo

Jeżeli marzyłeś o karierze stróża prawa, to Police Simulator 18 Download na pewno cię zainteresuje. To świetny symulator policji, który pozwoli ci zobaczyć od środka, jak wygląda prawdziwa służba. Zresztą, sprawdź sam!

Produkcja i wydanie Police Simulator 18 Download

Świetna pozycja na rynku gier, jaką niewątpliwie jest Police Simulator 18, została wyprodukowana przez Bigmoon Entertainment. Jednocześnie firma ta była wydawcą tego tytułu. Słynie ona z fantastycznych symulatorów oraz wyjątkowej oprawy graficznej swoich gier. Wśród sukcesów tego producenta należy wymienić wydanie takich tytułów jak Dakar 18, Demons Age czy D-TEAM: The kidnapping of Teacher Zig.

Oficjalne wydanie Police Simulator 18 pełna wersja miało miejsce 18 czerwca 2019 roku. Od tego czasu każdy posiadać komputera prywatnego może zobaczyć, jak by to było pracować w policji.

Sama w sobie gra przypomina Autobahn Police Simulator 3 czy Flashng Lights. Co ważne, Police Simulator 18 za darmo jest dostępne nie tylko w języku angielskim, ale również w wersji z polskimi napisami.

Warto również już na samym początku podkreślić, że Police Simulator 18 cechuje się świetnym przygotowaniem grafiki. Dzięki temu będziesz mieć do czynienia z wieloma szczegółami i obszernym światem przedstawionym.

Gra przy tym nie jest szczególnie wymagająca sprzętowo. Z pewnością zadziała również na nieco starszych pecetach, dlatego warto ją wypróbować.

Police Simulator 18 Pobierz i sprawdź się w roli policjanta

Dzięki Police Simulator 18 możesz zasmakować prawdziwej pracy stróża prawa. W grze wcielasz się bowiem w amerykańskiego policjanta. W jego skórze przyjdzie ci wypełniać różnorodne obowiązki służbowe, a każdy z nich ma służyć ochronie obywateli metropolii, w której żyjesz. Symulator ten nie pomija żadnego aspektu pracy w policji, dlatego będziesz równie częstym gościem na posterunku, co w terenie.

Chcesz przekonać się, jakie zadania wykonuje prawdziwy policjant? Police Simulator 18 pobierz i rozpocznij rozgrywkę. Z pewnością od razu zauważysz, że tak samo, jak w prawdziwym życiu, zaczynasz od najniższego stopnia – jesteś bowiem kadetem. Nie zdziw się zatem, że wśród swoich pierwszych zadań znajdziesz na przykład kontrolę ruchu drogowego. Oczywiście sama gra nie będzie skupiała się wyłącznie na tym.

W trakcie rozgrywki w Police Simulator 18 będziesz podejmować się wielorakich czynności służbowych. Może to być wystawianie mandatów czy przesłuchiwanie świadków, ale z pewnością nieraz będziesz musiał kogoś aresztować lub zbadać miejsce przestępstwa. Nie unikniesz także konieczności prowadzenia pościgu pieszego oraz radiowozem, czy rozwiązywania bardziej skomplikowanych zagadek kryminalnych.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 2369

Police Simulator 18 Pełna wersja za darmo z otwartym światem

Dzięki temu, że twórcy postawili na stworzenie symulatora, a nie gry fabularnej, nie musisz zastanawiać się, jak pobrać Police Simulator 18 za darmo z całą mapą. Tutaj nie ma potrzeby, byś wykonywał masę misji, aby odkryć każde dostępne miejsce. Ta gra cechuje się otwartym światem, do którego masz pełen dostęp od samego początku.

W Police Simulator 18 Download poruszasz się po amerykańskiej metropolii, która nazywa się Loston Bay. Z pewnością szybko zauważysz, że całe miasto wspaniale tętni życiem. Jest to zasługa silnika Unreal® Engine 4, który został użyty w grze.

Co więcej, wszystkie dźwięki towarzyszące pracy, odgłosy rozmów telefonicznych, dzwonki, stukanie klawiatury czy gwar pogaduszek, będziesz bezustannie słyszeć także na posterunku. Wszędzie panuje bezustanny ruch.


Polecamy również grę: Minecraft Java Edition Download za darmo


Całe miasto w Police Simulator 18 jest podzielone na trzy bardzo duże dzielnice. Różnią się one od siebie cechami charakterystycznymi. Każda z nich należy do osobnej kategorii. Jest zatem dzielnica przemysłowa, jak i mieszkalna oraz finansowa. Spotkasz się w nich z różnorodnymi problemami.

Jak pobrać Police Simulator 18 z pełnym wyposażeniem

Zupełnie inaczej niż dostęp do dzielnic w Police Simulator 18 należy postrzegać posiadane wyposażenie. Trzeba przyznać, że twórcy tej gry naprawdę zadbali o realizm. Dlaczego? Ponieważ w tym symulatorze jako kadet czy policjant z niższym stopniem, nie tylko wykonujesz mniej poważna zadania, ale również masz dostęp do prostszego sprzętu. Dopiero w miarę upływu czasu i zdobywanego doświadczenia, możesz skorzystać z dodatkowych przedmiotów.

Na samym początku w Police Simulator 18 za darmo otrzymujesz dostęp do przedmiotów takich jak:

  • Kajdanki,
  • Radiostacja,
  • Radar ręczny,
  • Kamizelka,
  • Paralizator,

Są to tylko przykłady, twoje wyposażenie to po prostu cały podstawowy zestaw służący do pracy policyjnej. Niemniej jednak początkowo nie masz dostępu do broni.

Co istotne, cały swój ekwipunek w Police Simulator 18, również broń, będziesz mógł odbierać w zbrojowni. To specjalne miejsce na posterunku policji, na którym pracujesz. Znajduje się w nim mnóstwo interesujących przedmiotów, których będziesz mógł użyć jako stróż prawa. Pamiętaj jednak, by zawsze korzystać z nich wyłącznie we właściwy, legalny  sposób.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 2369

Posterunek w Police Simulator 18

Jednym z najczęściej odwiedzanych przez ciebie miejsc w Police Simulator 18 pełna wersja, będzie posterunek, do którego zostałeś przydzielony. Jego konstrukcja jest bardzo interesująca, dlatego zasługuje on na kilka dodatkowych słów. Szczególnie że to właśnie tam będziesz odbierać najwięcej zgłoszeń i decydować się na różnego rodzaju interwencje.

Posterunek w Police Simulator 18 umożliwia przemieszczanie się po kilku ciekawych pomieszczeniach. Został on stworzony w taki sposób, że nie wpadasz tam co chwilę na tak zwane królicze nory. Poza twoim stanowiskiem pracy oraz biurkami kolegów i koleżanek na służbie możesz udać się także do laboratorium lub wspomnianej już wyżej zbrojowni.

Bardzo interesującym elementem jest umożliwienie użytkownikowi Police Simulator 18 wejścia chociażby do lobby, w którym czekają interesanci. Możesz wyjść także na parking czy udać się do biura komendanta. Dzięki tak rozbudowanej przestrzeni symulator zyskuje na realności.

Podstawy rozgrywki Police Simulator 18

Rozpoczynając grę w Police Simulator 18, możesz wybrać postać, którą będziesz kierować. Decydujesz między dwoma opcjami: żeńską oraz męską. Następnie trafiasz na posterunek policji, gdzie musisz zalogować się do systemu, aby zacząć wykonywać pierwsze obowiązku służbowe. Do wyboru masz trzy różne zgłoszenia i możesz zdecydować, które z nich chcesz zrealizować jako pierwsze.

Jeśli jesteś dodatkowo fanem motoryzacji, Police Simulator 18 pobierz także dla świetnych radiowozów. Otóż jako stróż prawa poruszasz się zarówno pieszo, jak i samochodem. Do wyboru masz aż trzy rozmaite pojazdy: terenówkę, SUV-a i muscle car. Każdy z nich był wzorowany na prawdziwych radiowozach, dzięki czemu symulator jest jeszcze bardziej zbliżony do rzeczywistości.

Police Simulator 18 – Trailer

Ponadto, w Police Simulator 18 możesz wchodzić w interakcje z innymi postaciami. Warto czasami zagadać do kolegów i koleżanek z policji, aby w ten sposób uzyskać cenne informacje i porady. Masz także prawo zatrzymać każdego przechodnia i nawiązać z nim rozmowę. System dialogów został stosunkowo dobrze opracowany. Postaci mają własne głosy, a linie dialogowe różnią się od siebie.

Na koniec trzeba jeszcze wspomnieć, że w tym symulatorze możesz grać w trybie jedno oraz wieloosobowym. Multiplayer to rozgrywka opierająca się w tym wypadku na zasadach kooperacji. Dzięki temu patrole możesz odbywać z drugim, realnym graczem i wraz z nim podejmować się rozwiązania wielu intrygujących zagadek.

Rozpocznij swoją przygodę z Police Simulator 18 już dziś i zobacz, czy poradziłbyś sobie jako stróż prawa. Zaangażuj znajomych do zabawy, bądźcie partnerami na patrolach i wspierajcie się nawzajem w czasie trudnych akcji.

4.7/5 - (227 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *