Bloons TD 6 Download Za Darmo

Dzięki Bloons TD 6 Download porzucisz wszystkie stereotypy, dotyczące gier typu tower defense, które dotychczas ci towarzyszyły. Ten kolorowy świat zapadnie ci w pamięć na długo, jako coś oryginalnego i wciągającego. Pytanie tylko, czy dasz się zwieść tej barwnej scenerii i opuścisz gardę?

Bloons TD 6 Download jako nietuzinkowe tower defense

Mówiąc, że Bloons TD 6 to gra z kategorii tower defense, pozostawia się zawsze pewne niedopowiedzenia. Owszem, jest to jak najbardziej gra strategiczna, spełniająca wszystkie elementy gatunku.

Niemniej jednak, myśląc o tower defese, przypominamy sobie zazwyczaj tytuły, w których mamy do czynienia z mniej lub bardziej krwawą walką etc. Jednym z takich tytułów jest np. Zombie vs Plants. Jeśli lubisz tego typu gry, ale szukasz czegoś świeżego, to Bloons TD 6 pobierz i spróbuj swoich sił w takiej odsłonie.

Dlaczego mówimy, że Bloons TD 6 to wyjątkowe tower defense? Po pierwsze, rzeczywiście rozgrywka opiera się tutaj na znanych powszechnie zasadach, to znaczy musisz bronić swoich stanowisk za pomocą określonych struktur.

Jesteś atakowany przez tytułowe balony. To niezwykły wróg, który mami cię swoją niepozornością. Dla skutecznego przeciwstawienia się mu potrzebujesz wież, dzięki którym odpierasz ataki. Te niezwykły świat przedstawiony sprawia, że gra jest naprawdę niecodzienna.

Spróbuj sił w pełnej rozgrywce: Bloons TD 6 Pobierz i broń swoich pozycji

Po takim wstępie na pewno zastanawiasz się, jak przebiega rozgrywka. Już spieszymy z wyjaśnieniem. Na samym początku gry w Bloons TD 6 za darmo wybierasz jednego z dostępnych bohaterów.

Do dyspozycji masz kilka małpek, które reprezentują różne rodzaje postaci. Następnie musisz przygotować się do obrony. Twoim przeciwnicy w Bloons TD 6 Download będą pojawiać się falami i poruszać po wyznaczonych ścieżkach. Poszczególne ataki różnią się od siebie i wykorzystują inne rodzaje balonów.

Interesującym aspektem Bloons TD 6 jest mnogość dostępnych systemów obronnych, jakimi są wieżę. Twoim zadaniem jest ich odpowiedni dobór i rozlokowanie. Jeśli uczynisz to poprawnie, uda ci się uszkodzić lub unicestwić atakujące cię Bloony.

Jak pobrać Bloons TD 6 z różnymi rodzajami wież? W grze masz już po prostu dostępny interfejs bogaty w wieże, wśród których znajdziesz zarówno te zadające duże zniszczenia, jak i wspierające obronę oraz służące do pozyskiwania dochodu. Finanse w grze są istotne, ponieważ pozwalają one na wprowadzanie ulepszeń do obrony.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 6524

Bloons TD 6 Pełna wersja za darmo z pełnym wachlarzem walut

Jak już wspomnieliśmy wyżej, choć wiele opcji otrzymujesz w Bloons TD 6, to na ulepszenia i inne elementy musisz zarobić. Gra charakteryzuje się różnorodnością dostępnych walut, wśród których znajdziesz:

  • Monkey Money
  • Punkty wiedzy
  • Trofea

Za „Monkey Money” w Bloons TD 6 możesz odblokować dodatkowe elementy gry. Dzięki nim masz także możliwość uzyskania niedostępnych wcześniej bohaterów albo władania specjalnymi mocami. To także sposób na zyskanie nowych kosmetyków.


Polecamy również grę: The Sims 4 Download za darmo


Same ulepszenia możesz otrzymać w Bloons TD 6 pełna wersja za pomocą punktów wiedzy. W grze pojawia się specjalne drzewko, w którym ów punkty zostawiasz. To właśnie tam możesz zdobyć wyjątkowe usprawniania, dzięki którym staniesz się potężniejszy.

Dodatkowo w Bloons TD 6 masz również dostęp do trofeów. Jeśli zależy ci także na wizualnej części gry, staraj się zdobyć ich jak najwięcej. Dzięki nim odblokowujesz specjalne kosmetyki.

Jak pobrać Bloons TD 6 z aktualizacjami

Wielu graczy zwraca uwagę na fakt, iż producenci Bloons TD 6 za darmo dbają o to, by każdy miał dostęp do nowości. Wszystkie dodatkowe elementy, poprawki itp., które pojawiają się w grze, są dostępne wraz z aktualizacjami. Każdy użytkownik może je pobrać, a nabywając grę, otrzymuje już najbardziej aktualną wersję.

W tej odsłonie Bloons TD 6 pojawiły się między innymi nowości, związane z ulepszeniami. Zmieniła się ilość poziomów umiejętności, wzrosła ona bowiem od czterech do pięciu.

Możesz także rozwijać się na więcej sposobów, bo zamiast dwóch, masz do wyboru aż trzy ścieżki. Jeśli natomiast od początku fascynowała cię barwność świata w Bloons TD 6, to na pewno ucieszy cię także fakt, że w tej części nastąpiło pełne wejście w 3D, więc grafika jest jeszcze lepsza.

Bloons TD 6 pełna wersja zostało również wzbogacone o nowe wieże, czyli Druida i Alchemist. Ponadto, dostępne stały się także kolejne mapy. Rozszerzeniu uległa także ilość oponentów. Wśród nowych balonów znajdują się B.A.D., DDT oraz Purple. Pojawił się także element blokowania przeszkód za pomocą strzałów.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 6524

Tryby gry w Bloons TD 6

Wcześniej opisaliśmy standardowy sposób prowadzenia rozgrywki w Bloons TD 6.  W grze są jednak dostępne także inne, ciekawe tryby. W ten sposób możesz zdecydować, jak spędzisz czas i urozmaicić sobie nieco rozgrywkę. Wybór jest naprawdę szeroki, dlatego w tym miejscu przybliżymy tylko jeden, dla przykładu.

Bloons TD 6 – Trailer

Takim przykładowym trybem specjalnym w Bloons TD 6 jest Odyseja. Polega on na podróży po świecie, w której czasie bierzesz udział w rozmaitych rozgrywkach. Każda z nich ma przypisane do siebie własne, unikalne zasady. Całość dzieli się na poszczególne etapy.

Warto wspomnieć także o tym, że w Bloons TD 6 jest możliwość skorzystania z trybu multiplayer. Działa on na zasadzie kooperacji, w której może uczestniczyć aż do czterech graczy łącznie.

Wyjątkowy format oraz mnogość atrakcji sprawiają, że Bloons TD 6 to pozycja, po którą zdecydowanie warto sięgnąć. Zachęcamy do zapoznania się z tym unikalnym podejście do tower defese.

4.7/5 - (335 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *