Battlefield 1 Download Za Darmo

Zagraj w Battlefield 1 Download, jedną z najlepszych strzelanek pierwszoosobowych na świecie! To wyjątkowa odsłona tej serii, ponieważ dostarczy ci ona wielu niezapomnianych wrażeń. Jej twórcy włożyli mnóstwo pracy w doszlifowanie wszystkich detali.

Podstawowe informacje o Battlefield 1 Download

Omawiane tutaj Battlefield 1 jest jedną z części rozbudowanej sagi o tym samym tytule. Akcja wcześniejszych części rozgrywała się między innymi w czasach II wojny światowej oraz wojny wietnamskiej. Cała seria pobiła rekordy sprzedaży i stała się ulubionym tytułem dla wielu graczy.

Producentem zarówno Battlefield 1 pełna wersja, jak i wszystkich pozostałych odsłon, jest EA DICE. To szwedzkie przedsiębiorstwo, które działa na rynku już od lat 90-tych ubiegłego wieku. Zasłynęło ono między innymi z tak wielkiego tytułu, jak Medal of Honor. Natomiast za wydanie gry odpowiada ogromne Electronic Arts. Lista gier wydanych przez to przedsiębiorstwo jest niezwykle długa. Wśród najbardziej znanych znajdują się takie jak FIFA, The Sims, Need for Speed czy Plants vs Zombies.

Battlefield 1 Pobierz grę hulającą od 2016 roku

Trzeba przyznać, że wejście na rynek Battlefield 1 odbiło się wielkim echem wśród fanów serii. Tę część wydano w październiku 2016 roku i od tego czasu jest ona rozchwytywana przez graczy na całym świecie. Nie można się temu dziwić, ponieważ ta gra działa na świetnie dopracowanym silniku graficznym Frostbite, przez co jest jeszcze lepsza niż uprzednio.

Pierwszą istotną kwestią dla fanów tej serii jest fakt, że przy Battlefield 1 za darmo mogą zdecydować, czy nabędą tę część na Microsoft Windows, Xbox One czy PlayStation 4. To świetny sposób na dopasowanie sterowania w grze do indywidualnych potrzeb. Jeżeli gracz woli kontrolować postać za pomocą myszki i klawiatury, może wybrać wersję na peceta. Natomiast w przypadku miłośników gamepadów do wyboru są wydania na dwie najpopularniejsze konsole.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 5793

Battlefield 1 Pełna wersja za darmo z wciągającą historią w tle

Jeżeli jesteś miłośnikiem gier bazujących na wydarzeniach historycznych, Battlefield 1 pobierz, ponieważ jest to idealna pozycja dla ciebie. Tym, co wyróżnia tę odsłonę spośród wszystkich pozostałych części, jest dobór sceny wydarzeń. Wyjątkowo twórcy postawili na I wojnę światową. Trzeba nadmienić, że ten motyw jest niezwykle rzadko poruszany w grach wideo.


Polecamy również grę: Forza Horizon 4 Download za darmo


Wielką wartością, jaką niesie za sobą ta część, jest fakt, że dzięki Battlefield 1 za darmo można prześledzić rozwój technologii wojennej. Ten wyjątkowy okres w historii to moment pierwszego tak rozwiniętego użycia artylerii na polu bitwy, gazów bojowych, a także rozpowszechnienia działań za pomocą karabinów maszynowych i czołgów. Jest to także czas, w którym wykorzystano pełnię możliwości lotnictwa.

Jak pobrać Battlefield 1 z trybem wieloosobowym?

Tradycyjna rozgrywka w Battlefield 1 toczy się w trybie jednoosobowym. To właśnie tam odbywasz całą kampanię fabularną. Została ona podzielona na pięć osobnych części. W czasie rozgrywki walczysz między innymi na terenach współczesnej Jordanii czy we Francji. Wszystkie elementy gry stanowią solidne odwzorowanie realiów historycznych.

Prawdziwą gratkę w tej części stanowi jednak multiplayer. Jak pobrać Battlefield 1 z trybem wieloosobowym? Na szczęście ta opcja jest dostępna już w pełnej wersji gry. Pozwala ona na toczenie pojedynków w sieci z udziałem aż sześćdziesięciu czterech graczy. Wyobraź sobie tylko, jak zjawiskowe są te bitwy! We wspomnianym trybie możesz skorzystać z aż siedmiu rodzajów rozgrywki. Są to: gołębie wojenne, podbój, operacje, szturm, linia frontu, zespołowy deatchmatch oraz dominacja.

Warto wspomnieć, że właśnie operacje z trybu wieloosobowego są największą nowością w Battlefield 1 Download. To bitwy, które rozgrywasz na kilku mapach w określonej kolejności. Łączysz wszystkie swoje najlepsze cechy przywódcze, aby poprowadzić kampanie pełne rozmaitych starć.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 5793

Świat przedstawiony w Battlefield 1

Jak już wspomnieliśmy, przytaczając pokrótce fabułę, w Battlefield 1 przenosisz się na pola bitew toczonych w realiach I wojny światowej. Podczas rozgrywki będziesz korzystać z aż dziesięciu rozmaitych map. Każda z nich stanowi projekcję obszaru właściwego dla tego konfliktu. Weźmiesz udział między innymi w tak słynnych walkach, jak bitwa pod Amiens czy w Lesie Argońskim.

Jakby tego było mało, w Battlefield 1 możesz rozbudować swoją rozgrywkę. Jeśli chcesz to zrobić, wystarczy zainstalować odpowiednie dodatki. Dostępne są następujące rozszerzenia:

  • Nie przejdą,
  • W imię Cara,
  • Niespokojne wody,
  • Apokalipsa.

W pierwszym z nich otrzymujesz do dyspozycji francuską armię. Dzięki drugiemu weźmiesz udział w walkach na froncie wschodnim. Miłośników operacji na Morzu Północnym oraz bitew toczonych na terenie półwyspu Gallipoli na pewno zachwyci trzeci z wymienionych dodatków do Battlefield 1. Natomiast w ostatnim z nich ujęto wszystkie najważniejsze i jednocześnie najbardziej krwawe areny działań I wojny światowej. Dlatego znajdziesz tam między innymi walki nad Sommą czy trzecią bitwę pod Ypres.

Świetna mechanika w Battlefield 1

Zarówno gracze, jak i recenzenci chwalą sobie solidną mechanikę w Battlefield 1. W praktyce oznacza to wysoki poziom interaktywności dostępnego pola bitwy. Z pewnością zauważysz chociażby rozbudowany system zniszczeń. W trakcie rozgrywki możesz unicestwiać nie tylko pojazdy bojowe, ale również budynki. I mowa tutaj nie tylko o drobnych chatkach, ale też o wielkich, kamiennych budowlach.

Battlefield 1 – Trailer

Sporą nowością wprowadzoną w Battlefield 1 jest dynamiczna pogoda. Ma ona nie tylko wpływ na walory wizualne, lecz także na przebieg rozgrywki. Złe warunki pogodowe mogą na przykład ograniczać widoczność. Przeobrażeniu uległ także system walk. Mają one inny charakter, wymagają bliższego kontaktu z wrogiem, przez co stają się o wiele bardziej brutalne.

Zyskaj niepowtarzalną szansę odtworzenia najciekawszych momentów I wojny światowej dzięki Battlefield 1. To wyjątkowa przygoda, która wciągnie cię na wiele godzin.

4.7/5 - (307 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *