DiRT Rally Download Pełna Wersja Za Darmo

Jeżeli uwielbiasz emocjonujące wyścigi, DiRT Rally Download to tytuł, który na sto procent przypadnie ci do gustu. Wybierz swoją ulubioną platformę i rozpocznij ekscytujący rajd! Korzystaj z różnorodnych samochodów i pokonuj niesamowite trasy. Zobacz, jak niebezpieczny może być to sport i poczuj wirtualny dreszczyk adrenaliny.

Powstanie DiRT Rally Download

Komu zawdzięczamy tak dobry tytuł, jak DiRT Rally? Zarówno twórcą, jak i wydawcą tej gry jest brytyjskie studio The Codemasters Software Company Limited. To przedsiębiorstwo działa na rynku już od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Nie jest ono szczególnie popularne i zazwyczaj znają je raczej zapaleni gracze niż laicy.

Trzeba jednak wspomniec o tym, że odpowiada ono za tak świetne klasyki raczkującego świata gier jak Professional Ski Simulator czy 4 Soccer Simulators. Z nowszych gier warto wspomnieć choćby o Hospital Tycoon oraz całą serię F1 aż do F1 2021, które także wyszły spod skrzydeł tego studio.

Koniecznie należy również wspomnieć o tym, że DiRT Rally pełna wersja to jedna z części słynnej na całym świecie Colin McRae Rally and Dirt, która znana szerzej po prostu jako Colin McRally. Historia tych gier sięga aż 1998 roku! To szmat dziejów i idealny sposób na prześledzenie rozwoju rynku gier od lat dziewięćdziesiątych aż po współczesność. Samo DiRT Rally ukazało się w kwietniu 2015 roku na zasadach wczesnego dostępu. Wówczas można było sprawdzić, co mniej więcej przygotowano w tej części dla graczy oraz jakiego rodzaju rozgrywki powinni się oni spodziewać. Kiedy pojawiła się cała gra i na jakich platformach można się bawić? O tym przeczytasz poniżej!

DiRT Rally Pobierz na najwygodniejszą platformę!

Wieść o tym, że będzie powstawać DiRT Rally Download, gruchnęła już w 2012 roku. Natomiast rok później oficjalnie zaprezentowano wczesną wersję. Wówczas można było poznać pokrótce modele obsługi oraz pomysły na tworzenie map, a także, że będzie opracowany zupełnie model fizyki w grze. Nic dziwnego, że wiele osób zastanawiało się, jak pobrać DiRT Rally za darmo. Wolny dostęp był w tym przypadku świetnym krokiem, ponieważ każdy mógł wypróbować nowy styl rozgrywki i przekonać się, czy zechce nabyć grę jako całość. W ten sposób producenci zdobyli przychylność sporej liczby użytkowników.

Ostatecznie DiRT Rally pobierz na jedną z poniższych platform:

  • Microsoft Windows,
  • Xbox One,
  • macOS,
  • PlayStation 4,
  • Linux,

Ostatecznie oficjalna premiera gry miała miejsce w 2015 roku. Choć początkowo była ona dostępna jedynie na Windowsa, to rok po roku, sukcesywnie, producenci zadbali także o użytkowników innego rodzaju sprzętu. Nie można przeoczyć faktu, że twórcy zadbali nie tylko o graczy, którzy używają najbardziej popularnych platform, jak i o tych, którzy wolą nieco bardziej klasyczne rozwiązania.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 2275

Co zawiera DiRT Rally Pełna wersja za darmo

Gracze w tego rodzaju symulatorach cenią sobie wiele kwestii. Jedną z nich jest skupienie twórców na jak największym realizmie. Wszyscy pragną tego, by wirtualny świat odzwierciedlał rzeczywistość możliwie najlepiej. Łączy się to nie tylko z grafiką otoczenia czy wyglądem pojazdów, ale również płynnością ruchów, dynamiką jazdy i wieloma innymi aspektami. Jeśli ty także wolisz zbliżone do rzeczywistości scenerie, DiRT Rally pobierz koniecznie. Producenci odwalili w tej sferze kawał dobrej roboty. Zadbali nawet o takie detale jak żwir na bieżniku opon czy zmieniająca się nawierzchnia. Dzięki temu gra jest przyjemniejsza, ale też trudniejsza.

Co jeszcze sprawia, że jest to tak dobry symulator? W DiRT Rally korzystasz z mechanizmów wspomagania, które do złudzenia przypominają te prawdziwe. Mowa tutaj o kontroli trakcji, a także stabilizacji toru jazdy i oczywiście ABS. Dzięki temu prowadzenie pojazdów jest zbliżone do prawdziwego kierowania samochodami w różnorodnych warunkach. Dzięki temu z pewnością uda ci się zaobserwować moment, w którym twoje umiejętności zaczną się polepszać. Samo zwycięstwo także będzie mieć o wiele lepszy smak!


Polecamy również grę: Forza Horizon 5 Download za darmo


Co ważne, w DiRT Rally twoje auto w miarę użytkowania będzie ulegało zniszczeniom. Zupełnie jak normalny samochód – po prostu jego eksploatacja będzie sprawiać, że konieczne będzie korzystanie z serwisu. W swoim zespole możesz mieć maksymalnie czterech mechaników, którzy będą zarówno naprawiać, jak i ulepszać auto. Pamiętaj jednak o tym, że z mechanikami podpisujesz umowy, przy czym musisz negocjować wynagrodzenia. To kolejny element gry, który wpływa na jej realizm. Oczywiście warto skupiać się na takich mechanikach, których umiejętności pozwolą ci na jak najdłuższą bezawaryjną jazdę oraz szybką naprawę w razie kłopotów.

Jak pobrać DiRT Rally z bogatym dostępem do pojazdów

Tym, na co wielu graczy czeka szczególnie niecierpliwie, są rzecz jasna rozmaite pojazdy. W DiRT Rally zyskujesz dostęp do ponad czterdziestu pięciu różnorodnych modeli aut. Zostały one podzielone przez twórców na sześć klas. Użytkownicy mogą w nich swobodnie przebierać, korzystając zarówno z samochodów nowoczesnych, jak i tych, które są odwzorowaniem klasyków motoryzacji z lat sześćdziesiątych. Ten szeroki przekrój to nie tylko sposób na uczynienie rozgrywki bardziej atrakcyjną, ale również szansa na spróbowanie swoich sił w rozmaitych warunkach jazdy.

Oczywiście cała rozgrywka skupia się na rajdach samochodowych. DiRT Rally udostępnia aż siedemdziesiąt dwa etapy wyścigów. Odbywają się one w sześciu dużych lokalizacjach. Jakie miejsca odwiedzisz w czasie gry? Będzie to Powys, Argolis, Jamsa, Varmland, Baumholder oraz słynne Monte Carlo.

DiRT Rally – Trailer

Jeśli znajdziesz chwilę na to, by rozejrzeć się dookoła, na pewno zauważysz, że zadbano o detale otoczenia i stworzono frapujące scenerie oraz piękne krajobrazy, co czyni jazdę przyjemniejszą. Oczywiście określone wyścigi wiążą się z konkretnymi poziomami trudności.

Dobrą wiadomością dla miłośników DiRT Rally jest również fakt, iż gra jest stale rozwijana. Dzięki temu co jakiś czasu pojawiają się nowości, z których warto korzystać. Są to głównie samochody i trasy, dzięki czemu praktycznie każdy może rozbudowywać swoją rozgrywkę w DiRT Rally. Stale opracowywanie aktualizacja poprawiają również błędy, które niekiedy pojawiają się w grze.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 2275

Tryby gry w DiRT Rally

Urozmaicenie rozgrywki w DiRT Rally gracze zawdzięczają rozmaitym trybom gry, które zostały przygotowane przez twórców. Z czego możesz zatem korzystać? Oto kilka podstawowych opcji:

  • udział w mistrzostwach rajdowych,
  • udział w indywidualnych wydarzeniach,
  • tworzenie ligi sieciowej,
  • asynchroniczny multiplayer,

Jeżeli wybierzesz DiRT Rally mistrzostwa rajdowe, to będziesz rywalizować z rozmaitymi kierowcami. Oczywiście za każdym razem będziesz mierzyć się z coraz lepszymi zawodnikami, kierowanymi przez świetnie opracowaną sztuczną inteligencję. Ciekawą opcją jest także sieciowa liga, którą możesz stworzyć dla znajomych i tam bawić się z nimi na dowolnych wyścigach.

Pobierz genialny symulator, jakim jest DiRT Rally Download, wybieraj różnorodne pojazdy i sprawdź się na wielu rodzajach nawierzchni!

4.5/5 - (191 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *