Bus Simulator 21 Download Za Darmo

Już we wrześniu tego roku ukaże się najnowszy Bus Simulator 21 Download. Będzie to już szósta odsłona tej serii gier i bezpośredni następca niezwykle popularnej osiemnastki. Choć sama gra jeszcze nie ukazała się w pełnej krasie, to wypuszczono już podstawowe informacje na jej temat. Zobacz, co nowego przygotowali twórcy gry!

Wrześniowa świeżynka: Bus Simulator 21 Download

Cała seria symulatorów Bus Simulator wychodzi już od 2007 roku. Mogłoby się wydawać, że od tego czasu zdąży się ona przejeść użytkownikom. Cóż, nic bardziej mylnego! Jej zapaleni miłośnicy już nie mogą doczekać się Bus Simulator 21. Pierwsze tygodnie po premierze powinny zatem być sporym sukcesem dla twórców (Stillalive Studios) oraz wydawców (Astragon Entertainment) gry.

Według wszelkich dostępnych informacji Bus Simulator 21 pełna wersja ma być dostępny nie tylko na urządzenia z Microsoft Windows, ale również na konsole, takie jak Xbox One oraz PlayStation 4. Dzięki temu dostosujesz tryb sterowania do własnych preferencji, co jest zdecydowaną ulgą dla graczy. Symulacje zawsze bowiem wymagają perfekcyjnego sterowania.

Bus Simulator 21 Pobierz i przekonaj się, czego dotyczy

Wieloletnią pracę nad wcześniejszymi częściami Bus Simulator 21 zawdzięczamy rozmaitym twórcom. Należy wśród nich wymienić chociażby TML Studios oraz Contendo Media. Wymienione wcześniej Stillalive Studios zajmuje się tą grą od czasów bardzo znanej szesnastki. Dzięki temu Bus Simulator wszedł w nową erę i znacząco zyskał na jakości.

Zastanawiasz się, co zyskasz dzięki kolejnej części? Z Bus Simulator 21 za darmo zyskujesz możliwość kierowania autobusem. Jest to świetnie przygotowany symulator, wskazywany przez recenzentów jako jeden z najlepszych w swoim gatunku. Jego nietuzinkowa tematyka, wychodząca poza standardowe samochody osobowe, przyciąga fanów niszy z zakresu motoryzacji.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 4896

Bus Simulator Pełna wersja za darmo z nowościami

Nawet jeśli masz już którąś z poprzednich części, Bus Simulator 21 pobierz, aby móc cieszyć się nowościami, które zostały wprowadzone przez twórców. Wśród nich należy odnotować:

  • nowe pojazdy,
  • dwie mapy,
  • lepsza mechanika,
  • bardziej zaawansowana logistyka,
  • poprawa pod kątem graficznym.

W Bus Simulator 21 zyskujesz między innymi nowe pojazdy, więc twoja flota może poszerzyć się o dodatkowe okazy. Wielką zaletą w najnowszej części będą również dostępne mapy.


Polecamy również grę: Bus Simulator 18 Download za darmo


Zapowiedziano bowiem, że od teraz gracz będzie poruszać się aż po dwóch mapach, co jest diametralną zmianą w stosunku do poprzednich części. Pierwszą z nich jest znane z poprzednich odsłon Seaside Valley, choć w nieco rozszerzonej wersji. Druga to zupełnie nowe miasto Angel Shores, którego pierwowzorem jest San Francisco.

Co więcej, w Bus Simulator 21 spotkasz się z poprawioną wersją mechaniki rozgrywki. Cały symulator ma być jeszcze bardziej naturalny, co obrazować mają chociażby znacznie realistyczniejsze ruchy przechodniów. Rozszerzeniu zostały poddane także możliwości logistyczne, takie jak tworzenie bardziej rozbudowanych tras oraz rozkładów jazdy.

Jak pobrać Bus Simulator 21 z nowymi opcjami

Wymieniona przez nas lista zmian z pewnością jest na tyle kusząca, że być może już zastanawiasz się, jak pobrać Bus Simulator 21 za darmo z tymi nowościami. Na szczęście ani pojazdy, ani dodatkowe opcje nie stanowią płatnego elementu gry i są dostępne od razu w pełnej wersji.

Wśród pojazdów dostępnych w Bus Simulator 21 znajdziesz autobusy elektryczne. To innowacyjne podejście, które przenosi europejską rzeczywistość do wirtualnego świata symulatora. Ciekawą atrakcją jest również autobus piętrowy. Co ważne, wśród marek pojazdów znajdziesz takich producentów jak MAN, Scania, Iveco i Mercedes-Benz.

Pojawiły się również zupełnie nowe opcje w Bus Simulator 21 Download. Jedną z nich jest możliwość przyspieszania czasu. Jeżeli dotychczas nużyły cię dłuższe podróże, możesz je swobodnie przewinąć.

Dodatkowo, w dowolnie wybranym przez siebie momencie możesz przełączyć się między swoimi autobusami. W ten sposób masz szansę korzystania z określonego pojazdu zawsze wtedy, gdy jest to dla ciebie korzystne.

W rozgrywkę w Bus Simulator 21 wbudowany został również specjalny asystent. Jeżeli planowanie tras oraz rozkładów jazdy, uwzględnianie ilości pasażerów, długości dróg etc., zawsze cię irytowało, asystent zrobi to za ciebie.

Jakby tego było mało, w Bus Simulator 21 poprawiono także elementy graficzne. Obiekty oraz efekty będą zatem tworzyć jeszcze lepszy klimat niż uprzednio. Skupiono się również na dopracowaniu i tak chwalonych już wcześniej efektów pogodowych.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 4896

Jak wygląda rozgrywka w Bus Simulator 21 pełna wersja

Choć pierwsze, co przychodzi na myśl do głowy na temat Bus Simulator 21, to kierowanie autobusami, trzeba pamiętać, że z tą grą wiąże się o wiele więcej. Jadąc, musisz przestrzegać przepisów o ruchu drogowym, być punktualnym oraz dostosowywać się do losowych sytuacji (na przykład do remontów i objazdów).

Poza tym, że jesteś kierowcą autobusu, w Bus Simulator 21 prowadzisz również własną firmę. Rozwój twojego biznesu będzie zależał od sprawności w zarządzaniu flotą pojazdów, personelem oraz środkami finansowymi.

Bus Simulator 21 – Trailer

W Bus Simulator 21 masz także szansę na wzięcie udziału w rozgrywce online. Dzięki multiplayerowi korzystasz z kooperacji z innymi graczami (może ich być maksymalnie czworo). To sposób na wspólne rozbudowanie dochodowego przedsiębiorstwa transportowego.

Natomiast w rozgrywce jednoosobowej w Bus Simulator 21 możesz skorzystać z dwóch różnych trybów. Jeden jest typowo sandboksowym podejście do gry, a drugi to najbardziej popularny wśród graczy tryb kariery.

My już czekamy na Bus Simulator 21, a ty? Mnogość wprowadzonych zmian, a także dodatkowe mapy i pojazdy z pewnością sprawią, że ten symulator znowu podniesie poprzeczkę w branży.

4.7/5 - (382 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *