Heroes 5 Download Pełna Wersja Za Darmo

Genialny klimat Might of Magic został wspaniale odwzorowywany w Heroes 5 Download. To już kolejna odsłona z tej serii, utrzymująca fenomenalny poziom. Pojawiły się znane już graczom motywy oraz nowości, które odświeżyły rozgrywkę. Sprawdź, co tym razem przygotowali twórcy słynnych Heroesów.

Kilka informacji o Heroes 5 Download

Fani popularnej sagi Heroes towarzyszą jej już od pierwszej odsłony z połowy lat 90-tych. Przeskok od jedynki do Heroes 5 jest ogromny.

Jeśli marzyło ci się, aby kiedyś prześledzić, jak zmieniały się technologie w grach komputerowych – ta seria jest do tego perfekcyjna. Nie bez powodu stała się ona kultowa i jednocześnie posłużyła za inspirację dla wielu twórców innych tytułów z zakresu strategii.

Wyprodukowaniem Heroes 5 pełna wersja zajęło się rosyjskie studio Nival, które być może znasz z takich tytułów, jak Blitzkrieg czy Silent Storm. Natomiast wydawcą gry jest Ubisoft. To już niezwykle popularna firma i nie sposób byłoby ująć jej wszystkich wydań w tym miejscu.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 14371

Heroes 5 zostało oficjalnie wydane w maju 2006 roku. W Polsce premiera miała miejsce niedużo później, w czerwcu. Dzięki temu ta strategiczna gra turowa szybko dotarła także do nas. Użytkownicy mogą korzystać z niej na platformach Microsoft Windows oraz OS X.

Nie trzeba także zbyt długo zastanawiać się, jak pobrać Heroes 5, mając możliwość dostosowania do swojego sprzętu. Gra jest dostępna zarówno w sposób tradycyjny, jak i w wersji do nabycia online.

Poznaj zupełnie nową historię: Heroes 5 Pobierz

Saga Heroesów znana jest między innymi ze swojej fabuły. W Heroes 5 twórcy postawili na coś zupełnie nowego. Zaskoczyli swoich fanów oderwaniem historii od poprzednich części sagi.

Początkowo może wydawać się to dziwne, a nawet niewłaściwe, ale po wejściu w rozgrywkę widać, jak wiele gra na tym zyskała. W ten sposób Heroes 5 za darmo funduje użytkownikom tak wyczekiwany zwrot i nowe spojrzenie na grę.

Światem przedstawionym w nowej wersji Heroes 5 jest Ashan. W tym fenomenalnie skonstruowanym miejscu, bogatym w różnorodne obiekty, poznajesz, czym jest prawdziwy mrok. To niebezpieczne miejsce, będące areną walki między siłami dobra i zła. Spustoszone tereny i kraina powolnie popadająca w zapomnienie – oto nowa rzeczywistość Heroesów.

Na tych ogarniętych ciemnością terenach w Heroes 5 Download rozszalały się demony. Wśród ich niezliczonych zbrodni, jedna jest szczególnie dotkliwa – zabijają króla Nicolaia. Targana żądzą zemsty wdowa zawiera pakt z Nieumarłymi. Od tego momentu to ty decydujesz o losach świata, musisz wyprzeć z niego zło i przywrócić krainę do normalności.

Jeśli natomiast interesuje Cię starsza wersja gry, czyli Heroes 3, która notabene niewiele się różni od Heroes 5 – możesz ją pobrać na stronie GrandGamer.pl.

Heroes 5 Pełna wersja za darmo z kampaniami

Osoby przyzwyczajone do zasad panujących w Heroesach nie muszą się martwić. Na spokojnie kontynuujesz taki sam sposób prowadzenia rozgrywki, co wcześniej.

Niemniej jednak, w Heroes 5 za darmo masz do czynienia ze znacznie bardziej rozbudowanymi kampaniami. To nie tylko większa atrakcja, ale również wyzwanie. Przygotuj się zatem na niełatwą grę, która będzie wymagała od ciebie skupienia.

W pełnej wersji gry, twórcy Heroes 5 udostępnili użytkownikom aż sześć różnorodnych kampanii. Łącznie w każdej z nich znajdziesz ponad trzydzieści wielorakich misji do wykonania. Rozgrywka jest oczywiście w dużej mierze zależna od tego, na jaką frakcję się zdecydujesz. Pamiętaj, że każda z nich ma własne stwory oraz taktykę działania.


Polecamy również grę: Assetto Corsa Download za darmo


Ogromną zaletą Heroes 5 jest dołączenie osobnej, dobrze rozwiniętej historii do każdej z kampanii. Powoli wykonujesz zatem misje i uwalniasz obszary na rozległej mapie.

Jeśli chcesz odnosić spektakularne zwycięstwa, musisz oczywiście dbać o rozwój własnej armii. Dlatego tak ważne będzie inwestowanie czasu i środków w umiejętności. Tylko w ten sposób pokonasz siły zła.

Jak pobrać Heroes 5, by korzystać z dodatków?

Tak samo, jak poprzednie wersje, również Heroes 5 zostało przystosowane do tego, by móc korzystać z dodatków do gry. Spokojnie zatem możesz znaleźć rozszerzenia, które najbardziej przypadną ci do gustu i urozmaicić swoją rozgrywkę.

Wśród dostępnych dodatków do Heroes 5 pełna wersja znajdziesz:

  • Kuźnię przeznaczenia
  • Dzikie hordy
  • Legends of the Ancients
  • Dark Messaiah

Jeżeli znasz poprzednie części sagi, to na pewno wiesz już, że część rozszerzeń jest tworzona przez producentów, a część przez samych graczy.

Tym razem jako oficjalne dodatki do Heroes 5 wydano „Kuźnię przeznaczenia”, w której zyskujesz nowe scenariusze i frakcję krasnoludów oraz „Dzikie hordy”, gdzie masz dostęp do zupełnie nowych map, artefaktów, dodatkowych zaklęć oraz orków.

Heroes 5 – Trailer

„Legends of Ancients” to dodatek typowo fanowski. Jeśli go zdobędziesz, to będziesz mógł w Heroes 5 skorzystać z modów do kampanii, które łączą się z dziejami Starożytnych oraz Kreegan. Drugim dodatkiem od graczy jest „Dark Messaiah”, także zbudowany na modyfikacjach.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 14371

Heroes 5 pobierz i poznaj wszystkie frakcje

Dużym uznaniem w świecie graczy zawsze cieszyła się mnogość frakcji w sadze Heroes of Might and Magic. W Heroes 5 jest ich aż osiem i każda z nich została szczegółowo dopracowana. Przypisano je do poszczególnych miast, połączono z rasami oraz obiektami kultu (jakimi w tej grze są smoki).

Wśród ras łączących się z frakcjami znajdziesz ludzi, nekromantów i nieumarłych, mroczne elfy, elfy, czarodziejów, demony, krasnoludy i orków.

Zamieszkują one takie miasta, jak Przystań, Lochy, Sylwan, Nekropolis, Inferno, Akademię, Twierdzę i Fortecę. Są to rozmaite miejsca oraz osobniki do określonymi umiejętnościami.

W całej grze Heroes 5 natrafisz na ponad czterdzieści stworzeń. Charakteryzują się one także umiejętnościami oraz zaklęciami, którymi mogą się posługiwać, a część z nich posiada również specjalne moce.

Trzeba przyznać, że Heroes 5 to przełom w tej legendarnej serii. W pełni trójwymiarowy świat, nowa fabuła i rozliczne obiekty, to coś, co docenią zarówno nowi gracze, jak i wielbiciele całej sagi.

4.6/5 - (219 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *