Twierdza Krzyżowiec 2 Download Za Darmo

Wyjątkowy świat przedstawiony oraz wciągająca rozgrywka – to dwa określenia, które najlepiej opisują Twierdza Krzyżowiec 2 Download. Przekonaj się, na co postawili twórcy tej świetnej produkcji. Jak wiele zmieniło się od jej popularnej poprzedniczki z 2002 roku?

Co to jest Twierdza Krzyżowiec 2 Download?

Tym, który sprawnie poruszają się po świecie gier, może wydawać się, że to pytanie jest absolutnie bezzasadne. My jednak postaramy się pokrótce przybliżyć, czym jest Twierdza Krzyżowiec 2. Wielu graczy, szczególnie tych młodszych, może bowiem nie kojarzyć rozszerzeń do hitu, jakim było Stronghold.

Odpowiadając zatem na pytanie: Twierdza Krzyżowiec 2 pełna wersja jest strategiczną grą czasu rzeczywistego. Stanowi ona drugą część słynnej swego czasu Twierdzy Krzyżowiec, skupiającej się fabularnie na krucjatach. Także tym razem fabuła odnosi się właśnie do tych wydarzeń. Tym razem jest to jednak bardziej rozbudowana i ulepszona wersja gry.

Twierdza Krzyżowiec 2 Pobierz i odbądź podróż do czasów średniowiecza

Jesteś fanem gier o charakterze historycznym? To świetnie się składa, ponieważ, jak już wspomnieliśmy, w Twierdza Krzyżowiec 2 możesz wkroczyć do świata krucjat. Ten tytuł jest silnie osadzony w realiach średniowiecza, które bardzo solidnie oddano. W ten sposób twórcy uzyskali wyjątkowy klimat, podszyty dużą dozą realizmu.

Grając w Twierdza Krzyżowiec 2, poruszasz się po Bliskim Wschodzie. Pięknie odwzorowane tereny stanowią o wysokiej jakości wykonania graficznego. W grze towarzyszy ci także klimatyczna muzyka, która dodatkowo wprowadza nastrój epoki. Otaczający cię Krzyżowcy oraz Arabowie noszą charakterystyczne stroje. Cały świat gry otoczony jest także fascynującą aurą tajemniczości.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 1703

Rozgrywka w Twierdza Krzyżowiec Pełna wersja za darmo z własną twierdzą

Choć niektórzy zarządzają twórcom gry, że na pierwszy rzut oka niewiele zmieniło się od poprzednie części, to po głębszej analizie widać, jak bardzo zmieniła się rozgrywka. Twierdza Krzyżowiec 2 pobierz, aby na własnej skórze przekonać się nowościach, wprowadzonych do tej odsłony.

Same zasady są analogiczne do tych, które znamy z poprzedniej części. W Twierdza Krzyżowiec 2 wcielasz się w rolę dowódcy wojsk, ulokowanych na Bliskim Wschodzie w czasie krucjat.

Możesz zdecydować, czy chcesz wspierać siły arabskie, czy może wskoczyć w buty zachodniego rycerstwa owych czasów. Twoim głównym zadaniem jest zarządzanie tytułową twierdzą, na co składa się wiele czynników.


Polecamy również grę: Forza Horizon 3 Download za darmo


Oczywiście nie musisz zastanawiać się, jak pobrać Twierdza Krzyżowiec 2 z własnym zamkiem. Jest to opcja podstawowa i otrzymujesz go, jako swoją ostoję i bazę wypadową jednocześnie.

Do twoich obowiązków należy zapewnienia jej rozwoju, odpowiedniego wyposażenia oraz umocnień. W Twierdza Krzyżowiec 2 musisz również dbać o swoich osadników, zapewniając im na przykład wyżywienie.

Jak pobrać Twierdza Krzyżowiec 2 z nowymi jednostkami?

Ciekawą nowością, jaką otrzymasz w Twierdza Krzyżowiec 2 za darmo, są zupełnie nowe jednostki. Każda z frakcji otrzymała ich po dziesięć, a wśród nich znajdziesz na przykład:

  • Poganiacza niewolników,
  • Templariusza,
  • Uzdrowiciela,
  • Drewisza,
  • Krzyżowca,
  • Konnego łucznika,
  • Zabójcę,

Każda jednostka w Twierdza Krzyżowiec Download jest wyposażona w unikalne pasywne i aktywne zdolności specjalne. Jakby tego było mało, twórcy dodali także kolejnych komputerowych przeciwników. Jest ich aż ośmiu i wśród nich znajdziesz między innymi Szacha, Króla niewolników, Ryszarda Lwie Serce, Saladyna czy Kalifa.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 1703

Pozostałe nowości w Twierdza Krzyżowiec 2

Twórcy bardzo przyłożyli się do wprowadzenia innowacji w Twierdza Krzyżowiec 2 za darmo. Jedną z nich jest wspomniana już oprawa graficzna. Cała gra działa bowiem na silniku graficznym 3D. Przebudowany został również interfejs, dzięki czemu jest teraz dużo bardziej intuicyjny. Zastosowano także bardziej zaawansowaną fizykę.

W samej rozgrywce w Twierdza Krzyżowiec 2 można dostrzec, że pojawiły się nie tylko nowe jednostki, ale także świeże, ciekawsze animacje. Ważną zmianą jest także wprowadzenie zupełnie nowych zdarzeń losowych. Twoją osadę może zniszczyć tornado lub może na nią wpaść plaga szarańczy. To świetne urozmaicenie rozgrywki.

Wielu graczy doceniło, że w Twierdza Krzyżowiec 2 pojawił się tryb wieloosobowy. Co ważne, w wersji dwuosobowej za pomocą kooperacji możesz zarządzać zamkiem wraz z inną osobą.

W ten sposób wasze obowiązku stają się podzielone – jedno z was odpowiada za kwestie militarne, drugie zaś za ekonomiczne. Komunikujecie się na czacie głosowym, nie ma zatem problemu w obraniu wspólnej strategii.

Powstanie Twierdza Krzyżowiec 2

Za stworzenie oraz wydanie Twierdza Krzyżowiec 2 odpowiada Firefly Studios. To oni odpowiadają za wszystkie części tej serii oraz tytuły, takie jak CivCity: Rome czy Space Colony HD. Po raz pierwszy efekty swojej pracy nad omawianą tutaj częścią Twierdzy zaprezentowali podczas targów E3 – wówczas pokazano grywalne demo (2013 rok).

Twierdza Krzyżowiec 2 – Trailer

Oficjalne wydanie Twierdza Krzyżowiec 2 miało miejsce we wrześniu 2014 roku. Gra stała się dostępna zarówno na tradycyjnych płytach DVD, jak i w dystrybucji cyfrowej. Została ona stworzona z myślą o sprzęcie z systemem operacyjnym Microsoft Windows. W grze funkcjonują dwa języki, to jest polski oraz angielski z napisami i dialogami. Cała produkcja spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród graczy oraz recenzentów.

Cofnij się do czasów średniowiecza wraz z Twierdza Krzyżowiec 2 i podejmij wyzwanie, jakim jest zarządzanie własną twierdzą w trudnym i burzliwym okresie wypraw krzyżowych.

4.6/5 - (204 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *