Twierdza Krzyżowiec 2 Download Za Darmo

O grze Twierdza Krzyżowiec 2 Download Za Darmo

Wyjątkowy świat przedstawiony oraz wciągająca rozgrywka – to dwa określenia, które najlepiej opisują Twierdza Krzyżowiec 2 Download. Przekonaj się, na co postawili twórcy tej świetnej produkcji. Jak wiele zmieniło się od jej popularnej poprzedniczki z 2002 roku?

Co to jest Twierdza Krzyżowiec 2 Download?

Tym, który sprawnie poruszają się po świecie gier, może wydawać się, że to pytanie jest absolutnie bezzasadne. My jednak postaramy się pokrótce przybliżyć, czym jest Twierdza Krzyżowiec 2 Download. Wielu graczy, szczególnie tych młodszych, może bowiem nie kojarzyć rozszerzeń do hitu, jakim było Stronghold.

Odpowiadając zatem na pytanie: Twierdza Krzyżowiec 2 pełna wersja jest strategiczną grą czasu rzeczywistego. Stanowi ona drugą część słynnej swego czasu Twierdzy Krzyżowiec, skupiającej się fabularnie na krucjatach. Także tym razem fabuła odnosi się właśnie do tych wydarzeń. Tym razem jest to jednak bardziej rozbudowana i ulepszona wersja gry.

Twierdza Krzyżowiec 2 Pobierz i odbądź podróż do czasów średniowiecza

Jesteś fanem gier o charakterze historycznym? To świetnie się składa, ponieważ, jak już wspomnieliśmy, w Twierdza Krzyżowiec 2 za darmo możesz wkroczyć do świata krucjat. Ten tytuł jest silnie osadzony w realiach średniowiecza, które bardzo solidnie oddano. W ten sposób twórcy uzyskali wyjątkowy klimat, podszyty dużą dozą realizmu.

Grając w Twierdza Krzyżowiec 2 Download, poruszasz się po Bliskim Wschodzie. Pięknie odwzorowane tereny stanowią o wysokiej jakości wykonania graficznego. W grze towarzyszy ci także klimatyczna muzyka, która dodatkowo wprowadza nastrój epoki. Otaczający cię Krzyżowcy oraz Arabowie noszą charakterystyczne stroje. Cały świat gry otoczony jest także fascynującą aurą tajemniczości.

POBIERZ TERAZ

Rozgrywka w Twierdza Krzyżowiec Pełna wersja za darmo z własną twierdzą

Choć niektórzy zarządzają twórcom gry, że na pierwszy rzut oka niewiele zmieniło się od poprzednie części, to po głębszej analizie widać, jak bardzo zmieniła się rozgrywka. Twierdza Krzyżowiec 2 pobierz, aby na własnej skórze przekonać się nowościach, wprowadzonych do tej odsłony.

Same zasady są analogiczne do tych, które znamy z poprzedniej części. W Twierdza Krzyżowiec 2 za darmo wcielasz się w rolę dowódcy wojsk, ulokowanych na Bliskim Wschodzie w czasie krucjat.

Możesz zdecydować, czy chcesz wspierać siły arabskie, czy może wskoczyć w buty zachodniego rycerstwa owych czasów. Twoim głównym zadaniem jest zarządzanie tytułową twierdzą, na co składa się wiele czynników.


Polecamy również grę: Forza Horizon 3 Download za darmo


Oczywiście nie musisz zastanawiać się, jak pobrać Twierdza Krzyżowiec 2 za darmo z własnym zamkiem. Jest to opcja podstawowa i otrzymujesz go, jako swoją ostoję i bazę wypadową jednocześnie.

Do twoich obowiązków należy zapewnienia jej rozwoju, odpowiedniego wyposażenia oraz umocnień. W Twierdza Krzyżowiec 2 Download musisz również dbać o swoich osadników, zapewniając im na przykład wyżywienie.

Jak pobrać Twierdza Krzyżowiec 2 za darmo z nowymi jednostkami

Ciekawą nowością, jaką otrzymasz w Twierdza Krzyżowiec 2 za darmo, są zupełnie nowe jednostki. Każda z frakcji otrzymała ich po dziesięć, a wśród nich znajdziesz na przykład:

 • Poganiacza niewolników,
 • Templariusza,
 • Uzdrowiciela,
 • Drewisza,
 • Krzyżowca,
 • Konnego łucznika,
 • Zabójcę,

Każda jednostka w Twierdza Krzyżowiec Download jest wyposażona w unikalne pasywne i aktywne zdolności specjalne. Jakby tego było mało, twórcy dodali także kolejnych komputerowych przeciwników. Jest ich aż ośmiu i wśród nich znajdziesz między innymi Szacha, Króla niewolników, Ryszarda Lwie Serce, Saladyna czy Kalifa.

POBIERZ TERAZ

Pozostałe nowości w Twierdza Krzyżowiec 2 Download

Twórcy bardzo przyłożyli się do wprowadzenia innowacji w Twierdza Krzyżowiec 2 za darmo. Jedną z nich jest wspomniana już oprawa graficzna. Cała gra działa bowiem na silniku graficznym 3D. Przebudowany został również interfejs, dzięki czemu jest teraz dużo bardziej intuicyjny. Zastosowano także bardziej zaawansowaną fizykę.

W samej rozgrywce w Twierdza Krzyżowiec 2 Download można dostrzec, że pojawiły się nie tylko nowe jednostki, ale także świeże, ciekawsze animacje. Ważną zmianą jest także wprowadzenie zupełnie nowych zdarzeń losowych. Twoją osadę może zniszczyć tornado lub może na nią wpaść plaga szarańczy. To świetne urozmaicenie rozgrywki.

Wielu graczy doceniło, że w Twierdza Krzyżowiec 2 za darmo pojawił się tryb wieloosobowy. Co ważne, w wersji dwuosobowej za pomocą kooperacji możesz zarządzać zamkiem wraz z inną osobą.

W ten sposób wasze obowiązku stają się podzielone – jedno z was odpowiada za kwestie militarne, drugie zaś za ekonomiczne. Komunikujecie się na czacie głosowym, nie ma zatem problemu w obraniu wspólnej strategii.

Powstanie Twierdza Krzyżowiec 2 Download

Za stworzenie oraz wydanie Twierdza Krzyżowiec 2 Download odpowiada Firefly Studios. To oni odpowiadają za wszystkie części tej serii oraz tytuły, takie jak CivCity: Rome czy Space Colony HD. Po raz pierwszy efekty swojej pracy nad omawianą tutaj częścią Twierdzy zaprezentowali podczas targów E3 – wówczas pokazano grywalne demo (2013 rok).

Oficjalne wydanie Twierdza Krzyżowiec 2 miało miejsce we wrześniu 2014 roku. Gra stała się dostępna zarówno na tradycyjnych płytach DVD, jak i w dystrybucji cyfrowej. Została ona stworzona z myślą o sprzęcie z systemem operacyjnym Microsoft Windows. W grze funkcjonują dwa języki, to jest polski oraz angielski z napisami i dialogami. Cała produkcja spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród graczy oraz recenzentów.

Cofnij się do czasów średniowiecza wraz z Twierdza Krzyżowiec 2 Download i podejmij wyzwanie, jakim jest zarządzanie własną twierdzą w trudnym i burzliwym okresie wypraw krzyżowych.

4.6/5 - (195 votes)
Wymagania systemowe
Minimalne:
 • System:

  Windows 7/8/10 / Linux / MAC OS X

 • Procesor:

  Pentium IV 1.6 GHz

 • Grafika:

  128 MB (GeForce 7600 lub lepsza)

 • PAMIĘĆ RAM:

  512 MB RAM

 • Miejsce na dysku:

  200 MB (GeForce 7600 lub lepsza)

 • Dodatkowe informacje:

  Są to rekomendowane wymagania systemowe, lecz pamiętaj, że na słabszych podzespołach również możesz zagrać w Twierdza Krzyżowiec 2 za darmo. Zalecamy w takim przypadku obniżenie ustawień graficznych.

Nasza opinia
 • Opinia gry Twierdza Krzyżowiec 2 za darmo
  8.9Łączna ocena

  Oceny gry Twierdza Krzyżowiec 2 dokonali wszyscy redaktorzy GrandGamer.pl. Ocena jest naszą subiektywną opinią na temat gry.

  • Grafika
   84
  • Dźwięk
   88
  • Fabuła
   87
  • Styl gry
   89
Zalety i wady gry

Twierdza Krzyżowiec 2 za darmo posiada wiele zalet, ale także wad. Przedstawimy wam nasze spostrzeżenia na temat gry, lecz jest to opinia subiektywna członków ekipy.

  • Plusy
   • Ładna grafika
   • Zaskakująco przyjemna rozgrywka
   • Polska wersja językowa
  • Minusy
   • Słabo rozwijana
   • Często słaby poziom trudności
Gra: Informacje
Gra: Okładka
Okładka
Wymagania wiekowe dla gry Twierdza Krzyżowiec 2 Download wynoszą 12 lat.
Zostaw komentarz

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...