House Flipper Download Za Darmo

O grze House Flipper Download Za Darmo

Warto było czekać na pojawienie się na rynku House Flipper Download. W końcu powstała pozycja, która perfekcyjnie nadaje się dla wszystkich użytkowników, marzących o handlu nieruchomościami. Ta genialnie przygotowana seria przeniesie cię w wirtualny świat, w którym wcielisz swoje wizje w życie.

Poznaj twórców House Flipper Download

Zanim przejdziemy do dokładnego opisywania House Flipper Download, czujemy się w obowiązku przedstawić twórców tej pozycji. Powstała ona bowiem dzięki Frozen District. Jest to polska firma, działająca na rynku gier komputerowych od 2010 roku.

Dzięki wydaniu House Flipper pełna wersja, zyskała ona rozgłos i całą masę wiernych fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych rozszerzeń do tej pozycji.

Również za wydanie House Flipper Download odpowiada polska firma, a mianowicie PlayWay SA. Domeną działań tego wydawcy są gry nisko oraz średniobudżetowe. Właśnie do tego rodzaju gier należy omawiany tutaj tytuł.

Trzeba przyznać, że współpraca między twórcami a wydawcą była naprawdę owocna. House Flipper za darmo trafił najpierw do kilku twórców gameplayów na YouTube. Dzięki temu rozpowszechnione zostały przedpremierowe recenzje. Oficjalna premiera gry miała miejsce w maju 2018 roku.


Polecamy również grę: City Car Driving Download za darmo


House Flipper Pobierz i wykonuj misje

Najogólniej mówiąc House Flipper Download to symulator handlu nieruchomościami. Jest to jednak spore uproszczenie, ponieważ samo ich nabywanie oraz zbywanie to nie są twoje jedynie (ani nawet główne!) obowiązku. Gra jest bardzo różnorodna i zapewnia szeroką gamę zajęć, związanych szczególnie z remontami.

Lubisz majsterkować, sprzątać i urządzać? W takim razie House Flipper pobierz, ponieważ na pewno spodobają ci się zadania, które za moment opiszemy dla ciebie ze szczegółami.

Na początek musisz jednak wiedzieć, że wszystkie wykonywane przez ciebie zlecenia mają bardzo prosty cel: zarobić pieniądze. Zdobywane fundusze oraz punkty przeznaczasz na zakup nowych sprzętów, oraz kolejnych nieruchomości. W ten sposób, krok po kroku, budujesz swoje własne imperium.

POBIERZ TERAZ

Obiekty w House Flipper Pełna wersja za darmo

Każdy remont wymaga wykonania paru skomplikowanych czynności, dlatego w House Flipper za darmo otrzymujesz na starcie bardzo podstawowe narzędzia. Jednak ma to służyć wyłącznie temu, byś nie zaczynał z niczym. Wszystkie inne obiekty musisz zdobyć albo po prostu kupić.

Nie od razu masz dostęp do wszystkich narzędzi w House Flipper Download. Początkowo konieczne jest ich odblokowanie, jednak następuje to dość szybko. Do takich elementów, które pojawią się wraz z wykonywaniem zleceń, należą na przykład mop czy wałek do malowania.

W czasie pracy będziesz jednak zajmować się także urządzaniem wnętrz. Przedmioty, które będą ci do tego potrzebne, nie są w House Flipper za darmo. Kupujesz je w specjalnym sklepie, wzorowanym na sklepach online popularnych marketów budowlanych. Znajdziesz tam elementy montażowe, farby, meble i inne tego typu.


Polecamy również grę: Euro Truck Simulator 2 Download za darmo


Jak pobrać House Flipper za darmo na wybrany sprzęt

Być może już teraz spodobał ci się opis gry i zastanawiasz się, jak pobrać House Flipper za darmo na wybrany sprzęt. Dzięki producentowi nie ma żadnego problemu z tym, by wybrać inną platformę niż klasyczny komputer prywatny. Możesz zdecydować się zarówno na Xbox One, jak i Na PlayStation 4, Nintendo Switch czy urządzenie mobilne z Androidem bądź iOSem.

Co więcej, producenci House Flipper Download nie postawili przed użytkownikami zbyt wysokich wymagań sprzętowych, jak na jakość grafiki, którą oferują. Jako zalecenia wskazane zostały: procesor Intel Core i5-8400 2.8 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 / 8 GB Radeon RX 580 lub lepsza, 4 GB HDD, system Windows 10 64-bit. Wśród niektórych graczy pojawiły się opinie, że są to parametry zbyt wysokie. Warto jednak zwrócić uwagę na realistyczny, żywy świat w grze. Drzewa kołyszą się na wietrze, ptaki przepięknie latają dookoła nich, a wnętrza domów naprawdę przypominają grafiki ze znanych pism.

POBIERZ TERAZ

Jak grać w House Flipper Download

Jak już wspomnieliśmy, na samym początku w House Flipper za darmo otrzymujesz kilka obiektów. Należy do nich między innymi rozpadająca się rudera. Tak, nie mylisz się – to twoja baza wypadowa i biuro w jednym.

Z biegiem czasu możesz o nią zadbać i urządzić wedle własnego gustu. Kolejnym ważnym przedmiotem jest twój laptop. Za jego pomocą odbierasz maile ze zleceniami od klientów, które jednocześnie pozwalają ci przenieść się do domu klienta. Ponadto, służy on także do nabywania oraz sprzedawania nieruchomości.

Na każdym zleceniu w House Flipper Download masz ze sobą tablet. Pomaga ci n sprawdzać twoje postępy, decydować o użyciu zdobytych punktów, a jednocześnie daje ci nieograniczony dostęp do opisywanego już wcześniej sklepu online. Walutą w sklepie są zarobione przez ciebie pieniądze.

Rozgrywkę w House Flipper zaczynasz od bardzo prostych zleceń – na przykład od posprzątania mieszkania. Każde kolejne zlecenie jest bardziej rozbudowane. Będziesz zatem prowadzić drobne naprawy, wymieniać uszkodzone gniazdka, montować kaloryfery i malować ściany, aż wreszcie naprawdę trafi ci się coś wielkiego i kreatywnego.

Jesteśmy pewni, że przy House Flipper Download miło spędzisz czas. Szczególnie że twórcy gry nie stoją w miejscu i co rusz udostępniają interesujące dodatki, które znacząco wzbogacają rozgrywkę. Dzięki nim możesz na przykład zajmować się także aranżacją ogrodów. Pobierz zatem grę już teraz i wykaż się pomysłowością.

4.6/5 - (167 votes)
Wymagania systemowe
Minimalne:
 • System:

  Windows 7/8/10 / Linux / MAC OS X

 • Procesor:

  Intel Core i3 3.2 GHz / AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz

 • Grafika:

  1 GB GeForce GTX 560 / Radeon R7 260X lub lepsza

 • PAMIĘĆ RAM:

  4 GB RAM

 • Miejsce na dysku:

  4 GB dostępnego miejsca na dysku

 • Dodatkowe informacje:

  Są to rekomendowane wymagania systemowe, lecz pamiętaj, że na słabszych podzespołach również możesz zagrać w House Flipper za darmo. Zalecamy w takim przypadku obniżenie ustawień graficznych.

Nasza opinia
 • Opinia gry House Flipper za darmo
  8.7Łączna ocena

  Oceny gry House Flipper dokonali wszyscy redaktorzy GrandGamer.pl. Ocena jest naszą subiektywną opinią na temat gry.

  • Grafika
   85
  • Dźwięk
   79
  • Fabuła
   86
  • Styl gry
   86
Zalety i wady gry

House Flipper za darmo posiada wiele zalet, ale także wad. Przedstawimy wam nasze spostrzeżenia na temat gry, lecz jest to opinia subiektywna członków ekipy.

  • Plusy
   • Przyzwoicie odwzorowane budownictwo
   • Sporo narzędzi do dyspozycji
   • Polska wersja językowa
  • Minusy
   • Słaba grafika
   • Słabo wykonana muzyka
Gra: Informacje
POBIERZ ZA DARMO
POBIERZ TERAZ

Liczba pobrań: 2417

Gra: Okładka
Okładka
Brak wymagań wiekowych dla gry House Flipper Download.
Zostaw komentarz

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...