Total War Warhammer Download Za Darmo

Strategiczna potęga – oto, co na Ciebie czeka w Total War Warhammer Download. Nie przegap możliwości pokierowania potężną armią i odniesienia zwycięstwa w wielkich bitwach. Dołącz do szerokiej społeczności fanów serii Total War i dziel się doświadczeniami.

Twórcy Total War Warhammer Download

Trudno przejść obojętnie obok tytułu, jakim jest Total War Warhammer, ponieważ o samej serii Total War słyszał praktycznie każdy gracz (nawet jeśli nie miał jakimś cudem okazji rozegrać ani jednej tury!). Ta seria gier strategicznych powstała w 2000 roku.

Wówczas ukazała się jej pierwsza odsłona, czyli Shogun. Natomiast w sierpniu 2020 roku wydano Total War Saga: Troy. Dlaczego cała saga zyskała taki tytuł przewodni? Ponieważ prowadzona w niej rozgrywka to zawsze wojna totalna, czyli taka, która wymaga absolutnego poświęcenia – nie tylko armii, lecz również finansów czy nawet społeczeństwa.

Jak dotąd ukazało się szesnaście tytułów pod nazwą Total War. Omawiane tutaj Total War Warhammer pełna wersja stanowi dziesiąty z kolei. Producentem całej serii jest Creative Assembly. Jest to brytyjskie studio gier wideo, które działa na rynku już od końca lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

Nie da się ukryć, że to właśnie Total War studio to zawdzięcza swoją sławę. Natomiast jeżeli chodzi o wydawców, to gry z tej sagi były już w rękach Sega, Activision oraz Electronic Arts. Tytuł, którego dotyczy ten artykuł, został wydany przez japońską firmę Sega. Polskim wydawcą Total War Warhammer było przedsiębiorstwo Cenega S.A.

Total War Warhammer Pobierz bogatą strategię

Decydując się na Total War Warhammer za darmo, masz szansę wejść do niezwykle bogatego świata stategi. Jest to bowiem fenomenalna strategiczna gra turowa. Co to oznacza? Jest to gra, która polega na rozgrywaniu konkretnych tur.

W trakcie swojej kolejki możesz przemieszczać jednostki, rozbudowywać umocnienia, przeprowadzać ataki czy nawet rozgrywać całe bitwy – w zależności od tytułu, w jaki akurat grasz. Nierzadko w takim przypadku gracz ma czas na podjęcie decyzji, co pozwala dużo lepiej ją przemyśleć. Warto podkreślić, że pierwowzorem do stworzenia tego podgatunku gier były gry planszowe.

Oczywiście Total War Warhammer pobierz, jeżeli jesteś posiadaczem komputera prywatnego. Ta gra dostępna jest wyłącznie na Microsoft Windows. W związku z tym możliwe jest rzecz jasna sterowanie wyłącznie za pomocą myszy oraz klawiatury. Rekompensatą za to możliwość prowadzenia rozgrywek zarówno jednoosobowych, jak i wieloosobowych. Co ważne, choć sama gra została stworzona w jęzku angielskim, opatrzono ją także polskimi napisami. To z pewnością duże ułatwienia dla krajowych graczy, którzy jeszcze opatrują się z gamerską terminologią po angielsku.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 2892

Total War Warhammer Pełna wersja za darmo z otoczką fabularną

Nic nie dzieje się tutaj w próżni – Total War Warhammer oferuje świetną otoczkę fabularną. Skupia się ona na nienawiści, jaką pałają do siebie różnorodne rasy występujące w grze. Między nimi toczy się krwawa walka. Gracz może zdecydować, do jakiej frakcji dołączy. Oto opcje, jakie będziesz mieć do wyboru:

  • Ludzie,
  • Zielonoskórzy,
  • Krasnoludy,
  • Nieumarli,

Ludzie to potomkowie Imperium, którzy chcą okryć swoim blaskiem Stary Świat, o który walczą ze sobą wszystkie frakcje. Do zielonoskórych w Total War Warhammer Download zaliczamy orków, gobliny oraz inne tego rodzaju stworzenia. Krasnoludy cechują się wysokim zaawansowaniem technologicznym, a nieumarli to potworne, owiane mrokiem hordy. Tymi ostatnimi dowodzą książęta wampirów.


Polecamy również grę: Emergency 2016 Download za darmo


Poza wymienionymi rasami, w całym Total War Warhammer spotkasz także rozmaite stworzenia, które należą do niegrywalnych frakcji, nienależących do żadnego sojuszu. Ponadto, poza walką między rasami, ważne jest również stawienie czoła siłom Chaosu. Być może słyszałeś, że można używać ich w boju. Jak pobrać Total War Warhammer za darmo tak, by móc korzystać z tej opcji? Cóż mają do niej dostęp te osoby, którym udało się nabyć grę jako preorder albo zdobyć DLC. Mogą one używać wspomnianych sił jako jednej z grywalnych frakcji.

Jak pobrać Total War Warhammer z bitwami w czasie rzeczywistym

Ci, którzy już zapoznawali się z tytułem, jakim jest Total War Warhammer, na pewno słyszeli o połączeniu w nim strategicznej gry turowej z rozgrywką w czasie rzeczywistym. To naprawdę niespotykane połączenie. Pochylmy się jednak nad całą rozgrywką, aby uporządkować jej elementy.

Total War Warhammer pozwala prowadzić rozgrywkę analogiczną do tej, którą gracze znają już z poprzednich odsłon sagi. Jesteś zatem posiadaczem określonych terytoriów, na których umiejscowione są należące do ciebie miasta bądź osady. Rodzaje czynności, które będziesz musiał wykonywać podczas gry, zależą od tego, na sterowanie którą rasą się zdecydujesz. Najogólniej ujmując zyskujesz dostęp do takich czynności, jak zbieranie określonych zasobów, rozwój technologiczny, prowadzenie handlu, doprowadzanie miast do rozwitu, dyplomacja oraz oczywiście rozbudowywanie swojej armii.

Jednakże tym, na co czekają wszyscy gracze w Total War Warhammer, są rzecz jasna bitwy. To tutaj zaczyna się cała zabawa. Starcia, które odbywają się w czasie rzeczywistym, oznaczają większą zjawiskowość walk. Co ważne, biorą w nich udział oddziały każdej z frakcji, które mogą składać się nie tylko z piechoty, ale również kawalerii, artylerii oraz wież oblężniczych. Prawdziwą gratką są dodatkowe maszyny latające, a także specjalne stworzenia, które swoimi rozmiarami i potęgą są w stanie powalić niejednego.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 2892

Co jeszcze znajdziesz w Total War Warhammer?

Niezwykle intersującym elementem Total War Warhammer jest przedstawiony w nim fikcyjny świat. Grafika przepięknie odzwierciedla intencje twórców, którzy czerpali inspiracje z jednej z najbardziej znanych gier figurkowych. Mowa tutaj oczywiście o uniwersum Warhammer Fantasy Battle. Jest to prawdziwa klasyka gatunku. Co ważne, wspomniana tutaj gra to początek trylogii. Jest to istotne, ponieważ każdy gracz ma szansę rozbudować rozgrywkę. Dlaczego? Ponieważ, pomimo tego, że są to w pewnym sensie trzy odrębne części, to Total War Warhammer można połączyć z nimi i utworzyć grę o naprawdę wielkiej, rozbudowanej zawartości.

Koniecznie należy wspomnieć także o tym, że kampania rozgrywana w Total War Warhammer ma charakter sandboksowy. Oznacza to, że mamy przebieg na jej wpływ. Korzystając ze wszystkich dobrodziejstw gry, możemy kreować również swoje otoczenie oraz posiadane przez siebie zasoby. Jako gracze krok po kroku realizujemy również poszczególne zadania, które stanowią elementy układanki, jaką są dzieje Starego Świata. Ich wypełnianie pozwala nam zdobywać rozmaite artefakty oraz podnosić umiejętności naszej frakcji i ulepszać ją.

Total War Warhammer – Trailer

Wspomnieliśmy pokrótce o przepięknej grafice, ale to zdecydowanie niedopowiedzenie. Total War Warhammer zostało zbudowane na silniku Warscape, dzięki któremu cała oprawa graficzna robi oszałamiające wrażenie. Szczególnie jest ona zauważalna w bitwach.

Powyżej pisaliśmy również o trybie wieloosobowym – rzeczywiście w Total War Warhammer można prowadzić wspólną rozgrywkę. Oczywiście jest to możliwe za pomocą Internetu. W grze może razem brać udział nawet do czterech graczy. Jest to zatem fantastyczna okazja do wspólnej zabawy ze znajomymi lub po prostu z graczami z sieci.

Mnóstwo graczy czerpie satysfakcję z prowadzenia bitew w Total War Warhammer już od maja 2016 roku. Jeżeli jeszcze do nich nie należysz – dołącz koniecznie do tej społeczności! Z pewnością nie będziesz żałować spędzonego w grze czasu.

4.7/5 - (237 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *