Strona główna » Blog » Stardew Valley Download Za Darmo

Stardew Valley Download Za Darmo

przez GrandGamer.pl
Stardew Valley Download za darmo

Jeśli marzyłeś o sielskim życiu na wsi, to Stardew Valley Download jest perfekcyjną pozycją na ciebie. Zacznij życie w zgodzie z naturą i poprowadź własne gospodarstwo. Ciesz się ze swoich plonów i realizuj dodatkowe cele. Sprawdź, co czeka na ciebie w tym symulatorze.

Poznaj twórców Stardew Valley Download

Historia Stardew Valley Download jest równie ciekawa, co sama gra. Powstała ona z inicjatywy Erica Barone. Ci, którzy nieco bardziej siedzą w grach komputerowych, znają go jako Concerned Ape. Eric postanowił opracować każdy detal gry i tak też uczynił. Zarówno fabuła, jak i grafika czy muzyka są jego dziełem. W 2016 roku wydał Stardew Valley pełna wersja przy pomocy Chucklefish.

Każdy gracz w Stardew Valley za darmo ma możliwość zdecydowania, czy chce uczestniczyć w rozgrywce jedno-, czy wieloosobowej. Do decyzji gracza należy także wybór platformy, ponieważ ten symulator jest dostępny zarówno na komputery prywatne, jak i na konsole: PlayStation 4, Nintendo Switch i Xbox One.

Jeżeli chodzi o pecety, to Stardew Valley zadziała zarówno na Windowsie, jak i na macOS czy nawet Linuxie). Ważnym aspektem gry jest również jej wielojęzyczność. Z powodzeniem mogą z niej swobodnie korzystać zarówno osoby mówiące w języku tureckim, jak i włoskim, chińskim, węgierskim czy wielu innych.

Stardew Valley Pobierz i rozpocznij budowę farmy

Przyjemnym elementem rozgrywki jest to, że w Stardew Valley za darmo  można stworzyć na początku własny awatar. Można to zrobić w intuicyjnym kreatorze, który pozwala na wybranie indywidualnych cech wyglądu swojej postaci. Po utworzeniu swojej postaci pozostaje ci już tylko jedno: rzucić wysysającą z ciebie życie pracę w korporacji i wyruszyć na swoją farmę.

Lubisz wyzwania? Fantastycznie się składa, Stardew Valley pobierz i zacznij wszystko niemal od zera! Choć samą farmę otrzymujesz w spadku po swoim dziadku, to na miejscu szybko przekonasz się, ile czeka na ciebie pracy.

Niestety, dziadek pozostawił po sobie kompletną ruinę – zarówno dom, jak i  pole są w fatalnym stanie. Cóż jednak możesz począć? Spaliłeś za sobą wszystkie mosty i teraz musisz zająć się jedynym, co ci zostało, czyli gospodarstwem.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 5921

Pierwsze narzędzia w Stardew Valley Pełna wersja za darmo

Chcesz rozpocząć pracę w swoim symulatorze i zastanawiasz się jak pobrać Stardew Valley za darmo z narzędziami? Cóż, nie ma tak łatwo, większość przedmiotów będziesz musiał zdobyć sam. Jest jednak kilka przedmiotów, które otrzymujesz do dyspozycji, rozpoczynając grę.

Wśród nich należy wymienić: konewkę, motykę oraz nasiona. Z takimi zasobami rozpoczynasz od zaorania dziadkowej ziemi oraz posiania na niej roślin, które na koniec musisz podlać.


Polecamy również grę: Spore Download za darmo


Uprawianie pola to nie jedyna aktywność, jakąś możesz zająć się na początku gry w Stardew Valley Download. Z powodzeniem możesz udać się do miasteczka, w którym porozmawiasz ze swoimi najbliższymi sąsiadami. Warto także pozbierać kamienie oraz ścinać okoliczne drzewa, aby uzyskać jak najwięcej drewna.

Łowiska i kopalnie – jak pobrać Stardew Valley za darmo

Samo sprawowanie pieczy nad gospodarstwem nie wystarcz, by wieść szczęśliwe życie w Stardew Valley. Konieczne jest także wykonywanie rozmaitych czynności, które pozwolą ci pozyskać różnorodne surowce oraz zdobyć pieniądze. Pamiętaj jednak, że musisz zawsze zwracać uwagę na pasek energii i nie zapominać o zdrowym śnie swojej postaci.

W Stardew Valley za darmo możesz udać się na przykład na ryby. To jedna z dochodowych czynności, które możesz wykonywać już na samym początku gry. Po kilku dniach pracy, kiedy twoje gospodarstwo jest już w miarę rozwinięte, pojawia się przed tobą nowa możliwość.

Dostępna staje się kopalnia, w której masz szansę zdobyć różnorodne surowce. Wśród nich znajdziesz między innymi kamienie szlachetne oraz rudy żelaza. To także miejsce, w którym czyhają na ciebie niebezpieczne potwory. To ciekawy element, ponieważ wprowadza do rozgrywki Stardew Valley Download potrzebę walki.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 5921

Co jeszcze znajdziesz w Stardew Valley za darmo?

Formalnie Stardew Valley Download to symulator farmy. Zajmujesz się tam jednak nie tylko uprawą roślin, ale również hodowlą zwierząt. Możliwe jest również posiadanie własnej pasieki czy sadzawki z rybami. Co do roślin, również tutaj występuje duża różnorodność.

Można nie tylko uprawiać pole, ale także mieć sad. Wśród dodatkowych aktywności w Stardew Valley Download dostępne jest zatem wytwarzanie alkoholu czy gotowanie dżemu. Każda twoja aktywność w gospodarstwie skierowana jest na odpowiedni zysk.

Stardew Valley – Trailer

Nie można jednak powiedzieć, by Stardew Valley była grą monotematyczną. Poza dbałością o farmę możesz w niej także zająć się życiem prywatnym twojej postaci. Możliwe jest wchodzenie w bliższe związki z innymi bohaterami, wysyłanie sobie z nimi nawzajem prezentów, nawiązywanie przyjaźni, a nawet miłości. Gra pozwala na zawarcie związku małżeńskiego (co ciekawe, płeć nie ma w niej znaczenia) oraz posiadanie dzieci.


Polecamy również grę: 60 Seconds Download za darmo


Trzeba także dodać kilka słów o grafice użytej w Stardew Valley. Z pozoru wydaje się ona niezwykle prosta, ale warto zwrócić uwagę na jej kilka aspektów. Po pierwsze, jest utrzymana w przyjemnym dla oka, kreskówkowym stylu.

Po drugie, choć nie wydaje się skomplikowana, to jednak dość szczegółowo oddaje bardzo wiele przedmiotów i obiektów. Co więcej, jest niezwykle barwna, co umila rozgrywkę.

Rozpocznij życie na zrujnowanej farmie w Stardew Valley i doprowadził ją do rozkwitu. Załóż rodzinę i znajdź dodatkową aktywność, aby cieszyć się rezultatami swojej ciężkiej pracy.

4.6/5 - (211 głosów)

Mogą zainteresować Cię również

Zostaw komentarz