Stardew Valley Download Za Darmo

Jeśli marzyłeś o sielskim życiu na wsi, to Stardew Valley Download jest perfekcyjną pozycją na ciebie. Zacznij życie w zgodzie z naturą i poprowadź własne gospodarstwo. Ciesz się ze swoich plonów i realizuj dodatkowe cele. Sprawdź, co czeka na ciebie w tym symulatorze.

Poznaj twórców Stardew Valley Download

Historia Stardew Valley Download jest równie ciekawa, co sama gra. Powstała ona z inicjatywy Erica Barone. Ci, którzy nieco bardziej siedzą w grach komputerowych, znają go jako Concerned Ape. Eric postanowił opracować każdy detal gry i tak też uczynił. Zarówno fabuła, jak i grafika czy muzyka są jego dziełem. W 2016 roku wydał Stardew Valley pełna wersja przy pomocy Chucklefish.

Każdy gracz w Stardew Valley za darmo ma możliwość zdecydowania, czy chce uczestniczyć w rozgrywce jedno-, czy wieloosobowej. Do decyzji gracza należy także wybór platformy, ponieważ ten symulator jest dostępny zarówno na komputery prywatne, jak i na konsole: PlayStation 4, Nintendo Switch i Xbox One.

Jeżeli chodzi o pecety, to Stardew Valley zadziała zarówno na Windowsie, jak i na macOS czy nawet Linuxie). Ważnym aspektem gry jest również jej wielojęzyczność. Z powodzeniem mogą z niej swobodnie korzystać zarówno osoby mówiące w języku tureckim, jak i włoskim, chińskim, węgierskim czy wielu innych.

Stardew Valley Pobierz i rozpocznij budowę farmy

Przyjemnym elementem rozgrywki jest to, że w Stardew Valley  można stworzyć na początku własny awatar. Można to zrobić w intuicyjnym kreatorze, który pozwala na wybranie indywidualnych cech wyglądu swojej postaci. Po utworzeniu swojej postaci pozostaje ci już tylko jedno: rzucić wysysającą z ciebie życie pracę w korporacji i wyruszyć na swoją farmę.

Lubisz wyzwania? Fantastycznie się składa, Stardew Valley pobierz i zacznij wszystko niemal od zera! Choć samą farmę otrzymujesz w spadku po swoim dziadku, to na miejscu szybko przekonasz się, ile czeka na ciebie pracy.

Niestety, dziadek pozostawił po sobie kompletną ruinę – zarówno dom, jak i  pole są w fatalnym stanie. Cóż jednak możesz począć? Spaliłeś za sobą wszystkie mosty i teraz musisz zająć się jedynym, co ci zostało, czyli gospodarstwem.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 5921

Pierwsze narzędzia w Stardew Valley Pełna wersja za darmo

Chcesz rozpocząć pracę w swoim symulatorze i zastanawiasz się jak pobrać Stardew Valley z narzędziami? Cóż, nie ma tak łatwo, większość przedmiotów będziesz musiał zdobyć sam. Jest jednak kilka przedmiotów, które otrzymujesz do dyspozycji, rozpoczynając grę.

Wśród nich należy wymienić: konewkę, motykę oraz nasiona. Z takimi zasobami rozpoczynasz od zaorania dziadkowej ziemi oraz posiania na niej roślin, które na koniec musisz podlać.


Polecamy również grę: Spore Download za darmo


Uprawianie pola to nie jedyna aktywność, jakąś możesz zająć się na początku gry w Stardew Valley Download. Z powodzeniem możesz udać się do miasteczka, w którym porozmawiasz ze swoimi najbliższymi sąsiadami. Warto także pozbierać kamienie oraz ścinać okoliczne drzewa, aby uzyskać jak najwięcej drewna.

Łowiska i kopalnie – jak pobrać Stardew Valley

Samo sprawowanie pieczy nad gospodarstwem nie wystarcz, by wieść szczęśliwe życie w Stardew Valley. Konieczne jest także wykonywanie rozmaitych czynności, które pozwolą ci pozyskać różnorodne surowce oraz zdobyć pieniądze. Pamiętaj jednak, że musisz zawsze zwracać uwagę na pasek energii i nie zapominać o zdrowym śnie swojej postaci.

W Stardew Valley za darmo możesz udać się na przykład na ryby. To jedna z dochodowych czynności, które możesz wykonywać już na samym początku gry. Po kilku dniach pracy, kiedy twoje gospodarstwo jest już w miarę rozwinięte, pojawia się przed tobą nowa możliwość.

Dostępna staje się kopalnia, w której masz szansę zdobyć różnorodne surowce. Wśród nich znajdziesz między innymi kamienie szlachetne oraz rudy żelaza. To także miejsce, w którym czyhają na ciebie niebezpieczne potwory. To ciekawy element, ponieważ wprowadza do rozgrywki Stardew Valley potrzebę walki.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 5921

Co jeszcze znajdziesz w Stardew Valley?

Formalnie Stardew Valley to symulator farmy. Zajmujesz się tam jednak nie tylko uprawą roślin, ale również hodowlą zwierząt. Możliwe jest również posiadanie własnej pasieki czy sadzawki z rybami. Co do roślin, również tutaj występuje duża różnorodność.

Można nie tylko uprawiać pole, ale także mieć sad. Wśród dodatkowych aktywności w Stardew Valley dostępne jest zatem wytwarzanie alkoholu czy gotowanie dżemu. Każda twoja aktywność w gospodarstwie skierowana jest na odpowiedni zysk.

Stardew Valley – Trailer

Nie można jednak powiedzieć, by Stardew Valley była grą monotematyczną. Poza dbałością o farmę możesz w niej także zająć się życiem prywatnym twojej postaci. Możliwe jest wchodzenie w bliższe związki z innymi bohaterami, wysyłanie sobie z nimi nawzajem prezentów, nawiązywanie przyjaźni, a nawet miłości. Gra pozwala na zawarcie związku małżeńskiego (co ciekawe, płeć nie ma w niej znaczenia) oraz posiadanie dzieci.


Polecamy również grę: 60 Seconds Download za darmo


Trzeba także dodać kilka słów o grafice użytej w Stardew Valley. Z pozoru wydaje się ona niezwykle prosta, ale warto zwrócić uwagę na jej kilka aspektów. Po pierwsze, jest utrzymana w przyjemnym dla oka, kreskówkowym stylu.

Po drugie, choć nie wydaje się skomplikowana, to jednak dość szczegółowo oddaje bardzo wiele przedmiotów i obiektów. Co więcej, jest niezwykle barwna, co umila rozgrywkę.

Rozpocznij życie na zrujnowanej farmie w Stardew Valley i doprowadził ją do rozkwitu. Załóż rodzinę i znajdź dodatkową aktywność, aby cieszyć się rezultatami swojej ciężkiej pracy.

4.6/5 - (211 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *