Sniper Elite 4 Download Za Darmo

Wszyscy miłośnicy gier akcji potwierdzają, że Sniper Elite 4 Download to jeden z najlepszych tytułów kilku ostatnich lat. Jest to kolejna część popularnej serii i fani przyznają, że zdecydowanie trzyma ona poziom. Wskocz do świata zbudowanego na wydarzeniach historycznych i rozpocznij działania!

Powstanie unikalnego Sniper Elite 4 Download

Cała historia Sniper Elite 4 jest oczywiście związana z powstaniem całej tej serii. Jej pierwsza część miała swoją premierę w 2005 roku. Zatytułowano ją Sniper Elite: Berlin 1945. Nietrudno jest się domyślić, że jej akcja osadzona jest w realiach końcówki II Wojny Światowej. Musimy przystać, że choć sama w sobie saga nie stanowi jednej z tych gier, które osiągają oszałamiające wyniki finansowe, to jednak zaskarbiła sobie serca licznej grupy fanów i stała się stosunkowo popularna.

Czwarta część, jaką jest Sniper Elite 4 pełna wersja, została wyprodukowana oraz wydana przez Rebelion. To niezależne studio deweloperskie z Wielkiej Brytanii. Być może słyszeliście już o nim przy okazji serii gier Alien vs Predator. Omawiana tutaj pozycja doczekała się premiery 14 lutego 2017 roku. Czyż nie był to wspaniały prezent walentynkowy? Tym bardziej, że użytkownicy dosyć długo musieli na nią czekać.

Od zapowiedzi do wydania minął bowiem niemal rok. W międzyczasie podsumowano mediom takie kąski jak pokaz pre-alfa w marciu 2016 roku oraz prezentacja gry w czasie wystawy Electronic Entertainment Expo w czerwcu tego samego roku.

Sniper Elite Pobierz na wybrany przez siebie sprzęt

Nie da się ukryć, że wielu graczy odczuwa potrzebę korzystania ze swojego ulubionego sprzętu. Gdy takie jak Sniper Elite 4 wymagają wykonywania naprawdę precyzyjnych ruchów oraz maksymalnego skupienia.

Nie należy się zatem dziwić, że zabawa z nimi wychodzi najlepiej na wybranych przez gracza platformach. Jest to bowiem związane z dobraniem idealnego dla siebie sposobu sterowania – konkretnym rodzajem pada bądź klawiaturą.

Choć uzyskanie pełnej dostępności trwało trochę czasu, to aktualnie Sniper Elite 4 pobierz na dowolną platformę. Gra jest bowiem dostępna na:

  • PC,
  • PlayStation 4,
  • Xbox One,
  • Nintendo Switch,
  • PlayStation 5,
  • Xbox Series X,

Początkowo gra była dostępna wyłącznie na pecety, Xbox One oraz PlayStation 4. Już ten wybór był dosyć szeroki, jednak z biegiem czasu gracze przerzucali się także na inne platformy. W listopadzie 2020 roku twórcy udostępnili grę na Nintendo Switch. Następną nowością było wrzucenie w lipcu 2021 roku wersji na PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Ten zdecydowany układ w stronę graczy pozwala praktycznie każdemu na rozegranie własnej batalii.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 6299

Sniper Elite 4 Pełna wersja za darmo przenosi do świata wojny

Na sporą uwagę zasługuje interesująca fabuła, która stanowi bazę do wszystkich wydarzeń w Sinper Elite 4. Rzecz jasna akcja dzieje się w trakcie wspomnianej już wyżej II Wojny Światowej. Tym razem udajemy się na Półwysep Apeniński. Nasze zadanie tam jest nietuzinkowe, bowiem mamy przygotować grunt dla aliantów, którzy już wkrótce mają przeprowadzić w tym miejscu inwazję. Robimy to za pomocą włoskiego ruchu oporu. Elementem, który dodatkowo ubogaca opowiadaną w grze historię, jest plan budowy cudownej broni przez Niemców, który musisz zniweczyć.


Polecamy również grę: Mafia 1 Download za darmo


Niezwykle ważne jest również to, że w Sniper Elite 4 za darmo możesz wcielić się w role snajpera. To jedyna taka pozycja na rynku, w której całe twoje działanie sprowadza się wyłącznie do tego zajęcia. W tej części wcielasz się w Karla Fairburne’a. Z pewnością dobrze znasz tę postać, jeśli miałeś okazję grać także poprzednie odsłony. To właśnie nim będziesz sterować i wykonywać powierzone ci zadania.

Jest on wyborowym strzelcem z United States Armed Forces. Oczywiście cechują go niebanalne umiejętności, jednak powodzenie misji zależy głównie od ciebie i twojego wyrobienia jako gracza. Na szczęście wzbogacono także zakres ruchów postaci, toteż w tej części Karl może się na przykład wspinać.

Jak pobrać Sniper Elite 4 z trybem wieloosobowym?

Zabawa w tego rodzaju gry jest fenomenalna zarówno w pojedynkę, jak i wśród innych osób. Dlatego wiele osób zastanawia się od razu, jak pobrać Sniper Elite 4 z trybem multiplayer. Na szczęście dla nich twórcy gry udostępnili go całkowicie darmowo, od razu w pełnej wersji gry. Działa on na zasadzie współpracy – wraz z innymi użytkownikami stawiasz czoła przeciwnikowi, który jest sterowany przez sztuczną inteligencję.

Nie ma co jednak umniejszać trybowi jednoosobowemu. Dzięki niemu w Sniper Elite 4 za darmo rozegrasz fascynującą batalię w pojedynkę. Wykonując poszczególne misje, będziesz stawiać się coraz lepszy, a ostateczne zwycięstwo będzie należało wyłącznie do ciebie. Podchodząc do rozmaitych misji, będziesz decydować o konkretnych sposobach działania. Warto wypróbować obu trybów i przekonać się, w którym z nich czujesz się lepiej.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 6299

Jak wygląda rozgrywka w Sniper Elite 4?

Prowadzenie rozgrywki w Sniper Elite 4 jest nadzwyczaj fascynujące. Jako strzelec wyborowy stajemy w obliczu różnorodnych misji, od których wykonania zależeć będą dalsze losu międzynarodowego konfliktu. Nasze zadania to oczywiście poszczególne cele do wyeliminowania.

Co ważne, twórcy gry przewidzieli także dodatkowe zajęcia dla snajpera. Oznacza to, że poza realizacją głównego wątku fabularnego, możesz także w Sniper Elite 4 wykonywać rozmaite misje poboczne. Zastosowano w tym przypadku także rozwiązanie, pozwalające graczowi na samodzielne decydowanie o kolejności wykonywania misji dodatkowych. To bardzo dobra opcja dla tych, którzy niekoniecznie lubią wykonywanie zadań po kolei i wolą przeskakiwać między nimi, aby zyskać większą różnorodność.

Twórcy przemyśleli dokładnie także kwestię twojego wyposażenia. Na samym początku w Sniper Elite 4 otrzymujesz broń, dzięki której będziesz  w stanie skutecznie realizować swoje zadania. Masz także ogromne pole do popisu dzięki niezwykle rozległym planszom.

Przemieszczanie się po nich sprawi ci ogromną frajdę. Jednocześnie będziesz w stanie zdecydować o najlepszej pozycji do oddania strzału. W ten sposób masz realny wpływ na sposób zakończenia misji, możesz spróbować różnorodnych taktyk i sprawdzić, jaki będzie ich efekt.

Mechanika gry oraz dodatkowe elementy w Sniper Elite 4

Jeśli miałeś okazję zagrać w którąś z poprzednich części, na pewno szybko spostrzeżesz, że w Sniper Elite 4 udostępniono o wiele większą mapę niż uprzednio. Jest ona naprawdę bardzo bogata.

Przemieszczając się po Półwyspie Apenińskim, napotkasz na charakterystyczne dla tego krajobrazu małe, urokliwe miasteczka oraz liczne klasztory. Zważywszy jednak na okres, w jakim osadzona jest fabuła, nie brakuje tam także nazistowskich umocnień.

Prowadząc rozgrywkę, bardzo szybko zauważysz również, że nigdzie nie możesz czuć się bezpiecznie. W Sniper Elite 4 koniecznie musisz umieć zachować ostrożność. Dookoła czyhać będą bowiem niemieckie patrole oraz liczne pojazdy wojskowe. Trafisz także na mnogość nazistowskich instalacji, dlatego miej się cały czas na baczności.

Sniper Elite 4 – Trailer

W roli snajpera, jaką będziesz pełnić w Sniper Elite 4, bardzo ważne jest także ogromne skupienie. Nie możesz po prostu zająć pozycji i oddać strzał. Zanim wykonasz zadanie, powinieneś przeanalizować wiele aspektów. Warto również przed rozpoczęciem rozgrywki sprawdzić recenzje o Sniper Elite 4.

Należą do nich między innymi dokładne pozycje wrogów, siła i kierunek wiatru czy nawet tor lotu kuli. W tej odsłonie słynnej serii dodano możliwość zerowania lunety. Masz zatem ogromne możliwości, jednak ich wykorzystanie zależy od umiejętnego dostosowania parametrów strzału.

Wciel się w rolę snajpera i powstrzymaj nazistów w Sniper Elite 4. Poczuj smak adrenaliny i doskonal swoje umiejętności strzelca wyborowego.

4.7/5 - (239 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *