Strona główna » Blog » Mafia 1 Download Pełna Wersja Za Darmo

Mafia 1 Download Pełna Wersja Za Darmo

przez GrandGamer.pl
mafia 1 download za darmo

Na pewno znasz powiedzenie „czeski film”, my prezentujemy Mafia 1 Download, które pozwoli ci zdefiniować, czy jest „czeska gra”. To wyjątkowa produkcja, która zdobyła serca graczy z całego świata. Jest dostępna na różnorodne platformy i skupia się na niezwykle ciekawej fabule. Sprawdź sam!

Twórcy Mafia 1 Download

Opisywana tutaj Mafia 1 to w pełni Mafia: The City of Lost Heaven. Została ona wydana w 2002 roku i od tego czasu doczekała się dwóch kolejnych części oraz remaku wypuszczonego w 2020 roku. Jak zatem widać, seria nadal tętni życiem. Każda kolejna część cieszyła się bardzo dużą popularnością wśród graczy.

Ten fantastyczny tytuł został stworzony przez Illusion Softworks. Był to czeski producent gier komputerowych (studio zostało wykupione i aktualnie funkcjonuje pod nazwą 2K Czech). Za jego sprawą Mafia 1 pełna wersja ukazała się na różne platformy, dając użytkownikom szerokie pole wyboru. Natomiast za wydanie gry odpowiadają kolejno Gathering of Developers oraz 2K Games.

Co ciekawe, prace nad Mafia 1 Download rozpoczęły się już pod koniec ubiegłego stulecia. Inspiracją do jej stworzenia były klasyki kinematografii, takie jak „Ojciec Chrzestny” czy „Chłopcy z ferajny”. Pracę nad tym tytułem planowano ukończyć w 2000 roku, jednak ostatecznie przesunięto datę premiery. Dokonano także kilku zmian w stosunku do wcześniejszych zapowiedzi.

Mafia 1 Pobierz niczym wehikuł czasu

Niezwykle mocną stroną Mafia 1 jest jej fabuła. Dzięki niej przenosisz się w czasie do Stanów Zjednoczonych lat 30-tych, czyli okresu prohibicji. Nazywasz się Thomas Angelo, ale wszyscy mówią na ciebie Tommy.

Jako ubogi taksówkarz niechcący wplątujesz się w znajomość z rodziną Salierich. Pomagasz bowiem Pauliemu i Samowi, gdy ci muszą uciec gangsterom Morello. W ten sposób także na ciebie wydano wyrok śmierci.

Wisząca ci na karku mafia nie jest twoim jedynym problemem w Mafia 1. Twój szef, dowiedziawszy się o zamieszeniu, w które niechcący się wdałeś, wyrzuca cię z pracy. Szczęście w nieszczęściu, że Don Ennio Salieri składa ci propozycję wejścia do familii.

Czujesz, że nie pozostało nic innego, więc się zgadzasz. Szybko zacieśniasz swoją więź z uratowanymi wcześniej postaciami i wykonujesz z nimi rozmaite zadania dla organizacji.

Chcesz poznać ciąg dalszy fabuły? Mafia 1 pobierz i sprawdź, co czeka na Tommy’ego. Gwarantujemy, że się nie zawiedziesz. Morderstwa, romanse, napady to chleb powszechni w tej grze.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 4147

Mafia 1 Pełna wersja za darmo jako retrospekcja

Opisana powyżej fabuła w Mafia 1 za darmo zostaje przedstawiona w nadzwyczaj interesujący sposób. Cała gra opiera się bowiem na retrospekcji Thomasa Angelo, który ujawnia kolejne elementy historii w czasie składania zeznań jako świadek koronny. Natomiast ty przejmujesz kontrolę nad rozgrywką w ramach poszczególnych wspomnień.


Polecamy również grę: Forza Horizon 4 Download za darmo


Wspominaliśmy już, że Mafia 1 za darmo dostępna jest na rozmaite platformy. Choć jest ona kojarzona głównie jako gra komputerowa, ponieważ pierwotnie faktycznie ukazała się wyłącznie na pecety, to jednak doczekała się także portów. W 2004 roku ukazały się one na PlayStation 2 oraz Xbox. Dzięki temu także konsolowcy mogli zasmakować gangsterskiego życia w USA sprzed niemal stu lat.

Jak pobrać Mafia 1 z pełnym miastem i pojazdami?

Poza genialną fabułą ta gra słynie również z rozbudowanego świata oraz fenomenalnych samochodów. Jak pobrać Mafia 1 z tymi elementami? Na szczęście twórcy nie przewidzieli konieczności dokupowania jakichkolwiek rozszerzeń i są one dostępne wraz z pełną wersją gry.

Grając w Mafia 1 Download, poruszasz się po otwartym świecie wielkiego miasta Lost Heaven. To ponad dwieście mil kwadratowych przestrzeni, którą możesz eksplorować. Jednocześnie będziesz wykonywać poszczególne misje, których jest aż dwadzieścia dwa.

Warto także wykonać zadania z wątków pobocznych. Co ważne, w świecie gry obowiązuje tryb dnia i nocy oraz zmienna pogoda. Choć są one dopasowane do wykonywanej akurat misji, to jednak stanowią interesujące urozmaicenie.

Jeśli chodzi o pojazdy dostępne w Mafia 1, to jest ich aż pięćdziesiąt jeden. Wśród nich rozpoznasz samochody tak popularnych marek, jak Mercedes-Benz, Chrysler, Alfa Romeo czy Ford. Nie są one jednak licencjonowane, więc występują pod innymi nazwami.

W Mafia 1 można także odblokować kolejne auta. Łącznie odwzorowanych zostało ponad sześćdziesiąt pięknych modeli, oddających ducha epoki. To prawdziwe klasyki, na których warto zawiesić oko.

Ciekawostką jest także fakt, że w Mafia 1 możesz poruszać się po mieście tramwajem.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 4147

Tryby gry w Mafia 1

W ramach głównej rozgrywki, która w Mafia 1 wynika wprost z fabuły, wykonujesz rozmaite misje. Wśród nich znajdziesz takie zadania jak transport nielegalnego alkoholu, likwidowanie wrogów oraz zdrajców, zbieranie haraczów czy przejmowanie kradzionych samochodów. Wykonując zadania, nieraz będziesz musiał posłużyć się bronią. Tak samo, jak auta, jest ona wzorowana na realnych modelach z epoki.

Choć Mafia 1 jest grą jednoosobową, twórcy postanowili dodać do niej kilka ciekawych opcji, aby gracz mógł spędzić w niej więcej czasu na interesującej rozrywce. Dlatego też dostępne są dwa dodatkowe tryby, czyli:

  • swobodna jazda,
  • jazda ekstremalna.

Jak widzisz, rozszerzone opcje w Mafii związane są z prowadzeniem pojazdów. W pierwszym z trybów jesteś nietuzinkowym taksówkarzem. Poza odbywaniem kursów zajmujesz się takimi sprawami, jak niszczenie samochodów czy zabijanie wrogich gangsterów. Oczywiście wszystko to ma służyć zdobyciu jak największej ilości pieniędzy.

Mafia 1 – Trailer

Drugi tryb jest dostępny w Mafia 1, ale odblokowanie go wymaga ukończenia całej gry. W jeździe ekstremalnej stawiane są za tobą wyjątkowo trudne zadania. Niektóre z nich są równie ciężkie, co dziwaczne, jak na przykład pościg za kosmicznym statkiem. W tym trybie zdobywasz luksusowe samochody.

Wciągający, gangsterski świat, szybkie samochody i ekscytujące akcje – to wszystko gwarantuje ci Mafia 1. Zdobądź ekskluzywne bryki, wykonuj zlecenia dla szefa mafii i sprawdź, jaki los na ciebie czeka.

4.6/5 - (197 głosów)

Mogą zainteresować Cię również

Zostaw komentarz