Rage 2 Download Pełna Wersja Za Darmo

Zainstaluj Rage 2 Download i przekonaj się, czy będziesz w stanie zmieść swoich przeciwników z powierzchni ziemi. Wykonuj niebezpieczne misje i eksploruj pełną zasadzek mapę! Oto kilka podstawowych informacji na temat jednego z najlepszych tytułów 2019 roku.

Powstanie Rage 2 Download

Fani pierwszej części o tym samym tytułem oszaleli z radości, gdy dowiedzieli się, że po latach ma zostać wydane Rage 2, jako kontynuacja jednej z ich ulubionych gier. Warto w tym miejscu przypomnieć, że jedynka na pecety i konsole ukazała się w 2011 roku.

Sami przyznajcie, że to szmat czasu! Pierwsze plotki o kontynuacji pojawiły się w sieci w maju 2018 roku. Początkowo były to niejasne sygnały, które wzbudzały w niektórych internautach nawet i śmiech. Aż w końcu 14 maja 2018 roku oficjalnie podano do wiadomości, że Rage 2 faktycznie powstanie. Wraz z tą informacją zaserwowano miłośnikom tego uniwersum zwiastun gry.

Prace nad Rage 2 Download trwały jeszcze długo. Od momentu ukazania się pierwszych filmików w sieci aż do oficjalnego wydania minął rok. Premiera tej pozycji miała bowiem miejsce w maju 2019 roku.

Początkowo ocenioną w raczej mieszany sposób, choć w ogólnym rozrachunku opinie recenzentów wypadły bardzo dobrze. Sami gracze natomiast, jak zwykle, zagłosowali poprzez dokonanie zakupu. Tutaj twórcy gry mogli zdecydowanie chwalić się swoim sukcesem. W tygodniu od premiery odnotowali oni pozycję najlepiej sprzedającej się gry detalicznej w Wielkiej Brytanii. W Japonii natomiast sprzedano 12 146 egzemplarzy wersji na PS4!

Tytuł wprost od genialnych twórców: Rage 2 Pobierz teraz!

Pisząc o Rage 2 pełna wersja, nie można pominąć kwestii twórców tego świetnego tytułu. Jego deweloperami są Avalanche Studios Group oraz id Software. Pierwszy z nich to szwedzka firma, którą być może kojarzycie z Just Cause. Natomiast id Software odpowiada nie tylko  za pierwszą część Rage, ale również za tak legendarne tytuły, jak Doom czy Quake. Wydawcą gry było natomiast Bethesda Softworks, amerykańska firma, która działa na rynku już od lat osiemdziesiątych. Za jej największe sukcesy z pewnością można uznać wydanie Dooma, Fallout i Wolfsteina.

Koniecznie należy wspomnieć także o pojedynczych osobach, których wkład w powstanie Rage 2 był ogromny. Mowa tutaj między innymi o świetnych programistach, do których należą: Stefan Dagnell, Fredrik Egeberg oraz Alvar Jansson. Wcielili oni w życie wszystkie pomysły i scenariusze stworzone przez pisarzy – Odda Ahlgrena i Loke Wallmo. Natomiast wszystkie efekty dźwiękowe oraz klimatyczną muzykę zawdzięczamy trzem genialnym kompozytorom: Johanowi Nilssonowi, Andreasowi Kinger i Eirikowi Røland.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 3197

Rage 2 Pełna wersja za darmo z dynamiczną rozgrywką

Wyobraź sobie, że wkraczasz do świata, w którym wszystko się walki. Postapokaliptyczny krajobraz, pełen pustki i zniszczenia towarzyszy ci na każdym kroku. Właśnie do takiego miejsca trafiasz w Rage 2 za darmo, aby na własnej skórze przekonać się, jak wygląda prawdziwa apokalipsa.

W tej kwestii druga część nie różni się od jedynki – tutaj również mamy do czynienia z planetą Ziemią, która została doszczętnie zniszczona przez uderzenie ogromnej asteroidy. Tym razem znajdujemy się jednak w nieco dalszej części historii. Akcja dwójki dzieje się bowiem trzydzieści lat po zakończeniu fabuły pierwszej części cyklu.


Polecamy również: GTA 5 Download za darmo


Jeżeli miałeś już przyjemność odegrać swoją rolę w Rage, to z pewnością wiesz, że twoim głównym celem w tamtej części było pokonanie Władzy. W Rage 2 masz szansę poprowadzić swoje dzieło do końca. Dlaczego? Ponieważ zwycięstwo nad Władzą nie doprowadziło do jej ostatecznego podziemia.

Dyktatura wraz z całym swoim aparatem zeszła do podziemia. Tam mieli ono okazję na to, by ponownie urosnąć w siłę i odbudować swoją armię. Dowodzący nią generał Cross jest nie tylko podły, ale też napędzany żądzą zemsty. Nie możesz dopuścić do tego, by zwyciężył i znów opanował całe pustkowia.

Jak pobrać Rage 2 z trybem multiplayer?

Rozbudowane możliwości, jakie daje ta gra, nasuwają pytanie, jak pobrać Rage 2 z multiplayerem? W końcu możliwość prowadzenia działań kooperacyjnych w ramach tak świetnej fabuły z pewnością stanowiłaby wspaniałą rozgrywkę.

Niestety twórcy gry nie udostępnili możliwości kooperacji. Co więcej, z aktualnych informacji wynika, że nie mają oni nawet takiego planu. Nie powinno to jednak nikogo zrazić, ponieważ fabuła jest niezwykle wciągająca i dzięki niej ta pozycja świetnie sprawdza się w wersji singleplayer.

Z pewnością jednak ucieszy cię fakt, że w Rage 2 możesz skorzystać z komponentu sieciowego. Pojawiają się w nim rozmaite wyzwania, w których ramach możesz rywalizować z innymi graczami w sieci. To także szansa na zdobywanie jak najwyższych miejsc w rankingach. Sam tryb jednoosobowy skupia się natomiast na fabule, co wcale nie oznacza, że nie znajdziesz w nim dodatkowych zadań do wypełnienia, które uatrakcyjnią rozgrywkę.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 3197

Z jakich broni można korzystać w Rage 2?

Walka to oczywiście kwintesencja prowadzenia rozgrywki. Dlatego też tak istotny jest dostęp do różnorodnej broni. Futurystyczny świat przedstawiony pozwolił tutaj twórcom na wykazanie się ogromną kreatywnością. W Rage 2 możesz korzystać na przykład z:

  • Wyrzutni rakiet,
  • Miotaczy grawistrzałek,
  • Hiperdziałek,
  • Strzelb,
  • Dodatkowych gadżetów, takich jak wingstick,

Nie brakuje również możliwości zadawania wyjątkowo silnych ciosów czy wykonywania specjalnych ruchów (na przykład podwójnych skoków bądź obezwładniającego wrogów wiru).

Grając w Rage Download na pewno zauważysz, że wszystkie toczące się tam walki są bardzo brutalne. Zestrzelonemu przeciwnikowi tryska krew z rany, dookoła ciebie leżą trupy. Także w filmiku wprowadzającym od razu mamy do czynienia z trudnymi realiami uniwersum tej gry.  Nic dziwnego, że jest to gra przeznaczona wyłącznie dla graczy w wieku 18+.

Wybór postaci oraz mapa w Rage 2

Jeżeli podoba ci się dotychczasowy opis, to koniecznie Rage 2 pobierz już teraz. Jeśli nie – sprawdź, co jeszcze czeka na ciebie w tej grze! W tym celu polecamy przeczytać recenzję o Rage 2.

Wspominając o mapie w Rage 2 należy podkreślić, że do dyspozycji masz świat otarty. Całość jest bardzo rozległa, toteż eksploracja wszystkich miejsc zajmuje całkiem sporo czasu. Na swojej drodze rozpoznasz krajobrazy charakterystyczne także dla jedynki, na przykład kaniony czy bezdroża pokryte suchym piaskiem i ludzkimi szczątkami. Urozmaicenie stanowią jednak nowe kreacje przestrzeni, takie jak bagna oraz dżungla.

Rage 2 – Trailer

Wśród obiektów, które napotkasz na swojej drodze w Rage 2, wydać bardzo dużą różnorodność. Zostały one starannie przygotowane przez twórców, co widać w dbałości o detale. Niejednokrotnie miniesz zatem nie tylko miasta, ale też leża mutantów, a nawet tory przeznaczone do wyścigów. Jedno jest pewne – nie będziesz się nudzić.

Jeśli chodzi o postać, w którą wcielisz się, grając w Rage 2 Download, to otrzymujesz na początku wybór – twój bohater może być zarówno mężczyzną, jak i kobietą. Niezależnie od tego, co wybierzesz, będziesz w stanie przemieszczać się po mapie za pomocą pojazdów. Nie są to oczywiście klasyczne samochody, lecz imponujące, uzbrojone wozy, których charakter idealnie wpasowuje się w świat gry.

Pokonaj mroczne siły dyktatury w Rage 2, zepchnij wrogą armię z powrotem do podziemia i stań się bohaterem nowopowstającej cywilizacji, zrodzonej na gruzach apokalipsy.

4.6/5 - (192 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *