Raft Download Pełna Wersja Za Darmo

Tytuł, jaki jest Raft Download, okazał się jednym z tych, które zaskoczyły wszystkich w świecie gier. Zawirowania związane z jego powstaniem wskazywały raczej na to, że nigdy nie ujrzy on światła dziennego. Tymczasem odniósł całkiem spory sukces. Co przyciągnęło do niego tak wielu fanów?

Jak powstało Raft Download?

Miliony graczy na całym świecie skusiło się na pobranie Raft Download. Przy tak rozchwytywanym tytule warto zadać sobie pytanie, jak powstała ta gra? Jak pisaliśmy wyżej, ten projekt mógł upaść już na starcie, a sam Raft miał sporą szansę na to, że nigdy się nie ukaże. A jednak! Kto więc stoi za tą świetną kreacją?

Otóż Raft to gra, która została wymyślona przez trzech studentów. Wspólnie uczyli się na szwedzkim Uniwersytecie w Uppsali. To właśnie im zawdzięczamy powstanie pierwotnej wersji gry, która stała się bazą do jej rozbudowanej wersji. Swoje dzieło udostępnili oni w 2018 roku. Początkowo wszyscy mogli mieć Raft za darmo, ponieważ został on wrzucony do sieci na zasadach wczesnego dostępu.

Pomyślcie tylko, jak wielkie było zaskoczenie młodych studentów, gdy ich dzieło zaczęło być niezwykle chętnie pobierane. Gra szybko wspinała się na listę ulubionych pozycji. Nie pozostało zatem nic innego, jak wziąć się za pracę nad Raft pełna wersja. Opracowaniem tej pozycji zajęło się Redbeet Interactibe, a wydawcą było Axolot Games (które pewnie słusznie kojarzysz ze Scrap Mechanic).

Raft pobierz i sprawdź, dlaczego ma tak wielu fanów

Koniecznie chcesz dowiedzieć się, dlaczego ten tytuł odniósł tak duży sukces? Cóż, w takim razie Raft pobierz już teraz i zapoznaj się z pomysłem na rozgrywkę. Rozpocznijmy może od fabuły, która odgrywa tutaj niebagatelną rolę. Już od samego początku prowadzonej przez ciebie rozgrywki, wcielasz się w wyjątkową postać – jesteś rozbitkiem. Twoje myśli ciągle krążą wokół rodziny, którą starasz się odnaleźć. Masz zatem dwa cele w grze: głównym jest przetrwanie, natomiast dalekosiężnym zebranie jak największej ilości informacji na temat prawdopodobnego miejsca pobytu twoich bliskich.

Rzecz jasna musisz jakoś się przemieszczać. Jak pobrać Raft za darmo z tytułową tratwą? Założenie gry jest takie, że dryfujesz po oceanie, dlatego też najbardziej podstawową wersję tratwy otrzymujesz od razu. Będzie ona twoim najważniejszym środkiem lokomocji. Dzięki niej przemierzysz wiele mil morskich. Posłuży ci ona także jako schronienie. Musisz bowiem zawsze pamiętać, że przede wszystkim chcesz przetrwać ten koszmar.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 8241

Raft Pełna wersja za darmo jako wirtualna szkoła przetrwania

Któż z was nie myślał nigdy o tym, że chciałby wiedzieć, czy poradziłby sobie w ekstremalnych warunkach. Prosimy bardzo – Raft za darmo daje szansę sprawdzenia bazowych umiejętności oraz logicznego myślenia, które mogłyby pomóc w przeżyciu nietuzinkowej sytuacji.

Ten fenomenalny survival obejmuje niemal wszystko, co może kojarzyć się z samotnym dryfowaniem po oceanie. Wystarczy, że zagłębisz się w dostępne możliwości, a przekonasz się, czy naprawdę potrafisz mądrze korzystać ze swoich zasobów oraz umiejętności.

Poza koniecznością zachowania swojej postaci przy życiu, w Raft Download trzeba także stawiać czoła innym wyzwaniom. Są to liczne niebezpieczeństwa, które czyhają na rozbitka w tych trudnych dla niego okolicznościach. Wśród nich należy wymienić prądy morskie.


Polecamy również grę: The Sims 4 Download za darmo


To świetny pomysł, by umieścić w rozgrywce coś, co nadaje jej takiego realizmu. Każdy gracz musi postępować ostrożnie, opuszczając swoją tratwę. Niesprzyjające prądy morskie mogą zabrać cały dobytek, wraz ze środkiem lokomocji, przez co bohater będzie musiał zdać się na łaskę losu.

W Raft pojawiają się również swego rodzaju antagoniści. Walki z nimi nie są oczywiście ani imponujące, ani zbyt długie – w końcu nie o to chodzi w tej grze. Twoimi przeciwnikami będą bezustannie czyhające na świeże mięso rekiny.  Bez przerwy krążą one dookoła twojej tratwy i tylko czekają na moment, w którym ją opuścisz. To ważne, byś w takich chwilach miał dostęp do broni!

Jak pobrać Raft za darmo z podstawowym ekwipunkiem

Do przetrwania w Raft Download niezbędny będzie oczywiście właściwie dobrany ekwipunek. Trzeba pamiętać jednak o tym, że jest to wyjątkowa gra survivalowa – jej realizm zakłada również bardzo małe zasoby początkowe. Ma to jak najlepiej odzwierciedlić trudną sytuację rozbitka. Dlatego nie przejmuj się swoim niewielkim stanem posiadania na początku rozgrywki. Jeśli solidnie podejdziesz do swoich zadań, uda ci się zaspokoić głód i pragnienie oraz ochronić się przed niebezpieczeństwami.

Pierwszym narzędziem, które otrzymasz w Raft za darmo, będzie hak. Mogłoby się wydawać, że to bardzo mało, jednak z jego pomocą możesz uczynić naprawdę wiele. Do czego ci on posłuży? Otóż hak jest idealny do wyławiania rzeczy z wody! I choć będzie trzeba odsiać śmieci od tego, co naprawdę ci się przyda – warto go używać! Dzięki niemu znajdziesz między innymi drewno.

Pamiętaj, że do twoich obowiązków w Raft będzie należało stałe rozwijanie się tak, by móc zaspokoić wszystkie swoje potrzeby. Znalezione przez ciebie przedmioty posłużą ci do robienia lepszej broni, ulepszania tratwy (na przykład poprawiania jej sterowności), uzdatniania wody itd. Wszystko po to, by przetrwać.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 8241

Tryby gry w Raft pełna wersja

Rozgrywka w Raft Download jest mocno rozbudowana, dlatego nie przewidziano zbyt wielu zawirowań, jeżeli chodzi o jej tryby. Niemniej jednak warto wspomnieć o tym, że twórcy tej pozycji udostępnili graczom dwa podstawowe rodzaje gry:

  • Tryb jednoosobowy,
  • Tryb wieloosobowy,

W pierwszym ze wspomnianych trybów jesteś samotnym rozbitkiem. Cała rozgrywka opiera się na czynnościach omówionych już nieco wyżej. Dla wielu użytkowników istotne jest jednak to, że w Raft za darmo można wskoczyć na tryb wieloosobowy. Tutaj zabawa ulega znacznemu urozmaiceniu. Multiplayer został stworzony w taki sposób, aby umożliwiał kooperację wielu graczy. Dzięki temu można spędzić miło czas z przyjaciółmi lub po prostu z innymi fanami gry w sieci.

Pozostaje jeszcze kwestia platform, na które dostępny jest Raft. Tutaj zawiedzeni mogą poczuć się konsolowcy, bowiem ten tytuł, póki co, dostępny jest wyłącznie na pecety. Warto jednak odkurzyć dla niego nawet nieco starszy sprzęt, szczególnie że wymagania producentów co do parametrów komputera nie są zbyt wysokie.

Eksploracja przestrzeni w Raft za darmo

Wbrew pozorom w omawianym tutaj tytule nie skupiasz się wyłącznie na podróżowaniu na tratwie. Jeżeli jesteś fanem gier, w których istotną rolę odgrywa eksploracja mapy, to Raft pobierz, a z pewnością sie nie zawiedziesz. Pierwszą sposobnością opuszczenia tratwy jest oczywiście wskoczenie do wody. Twoja postać potrafi świetnie pływać i może w ten sposób wyławiać interesujące przedmioty.

Raft – Trailer

Co więcej, w Raft za darmo możliwe jest nurkowanie w rejonach przybrzeżnych. Jest to niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić, co osiadło na dnie oceanu. Jak zapewne się domyślasz, w czasie swoich wymuszonych losem wojaży natrafisz również na wiele wysp. One także mogą stać się obiektem twoich wypraw i dać ci szanse na zdobycie przydatnych zasobów.

Zwiedzając dostępną mapę, na pewno zwrócisz uwagę na finezję, z jaką został stworzony świat Raft. Choć oprawa graficzna przywodzi na myśl barwną kreskówkę dla dzieci, to bliższe zapoznanie się ze światem gry ukazuje, jak szczegółowo dopracowano jego elementy. To nadzwyczajne połączenie sprawia, iż nie jest to po prostu kolejny survival. Nic dziwnego, że wciągnął on aż tak wielu graczy.

Dołącz do wielkiej społeczności miłośników Raft. Sprawdź, czy twoje umiejętności logicznego myślenia oraz kreatywność pomogłyby ci wykaraskać się z tak ekstremalnej sytuacji.

4.5/5 - (204 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *