For Honor Download Za Darmo

Weź udział w wyjątkowych bitwach za pomocą For Honor Download. Wciel się w inspirowane historią postaci i rozwiń swoje umiejętności w boju. Zobacz, co przyciągnęło całą masę graczy z całego świata. Specjalnie dla ciebie dokładnie opiszemy, z czym będziesz mieć do czynienia w tej grze.

For Honor Download łączy wiele gatunków

Tworzenie For Honor zajęło twórcom tego tytułu całkiem sporo czasu. Jednak zdecydowanie było warto, ponieważ ostateczny efekty jest naprawdę fantastyczny. Cóż, nad tą pozycją pracowano od 2012 roku. Stanowiła ona ogromne wyzwanie dla całego zespołu, ponieważ było to ich pierwsze podejście do gry, która miałaby łączyć w sobie elementy strategii oraz akcji. Natomiast sama w sobie struktura czerpie z typowych strzelanek. Musicie przyznać, że jest to nie tylko znakomity miks, ale również spory wysiłek dla całego zespołu, który nad tym pracował.

Powstanie For Honor pełna wersja, zostało ogłoszone w 2015 roku. Uczyniono to w trakcie konferencji prasowej Ubisoft’s E3. Pokazano wówczas trailer oraz gameplay demo. W 2017 roku wreszcie doczekano się wydania gry. Oficjalna premiera miała miejsce 14 lutego. Z pewnością był to dla wielu idealny prezent na Walentynki. Grę przyjęto ciepło w licznych magazynach. Sami użytkownicy wyrazili swoje uznanie za pomocą kupna – na przykład w Japonii była to najlepiej sprzedająca się gra w pierwszym tygodniu premiery. W Stanach Zjednoczonych ten tytuł utrzymał się na szczycie przez cały pierwszy miesiąc. Także w innych krajach For Honor Download odniosło wielki sukces.

For Honor pobierz nie tylko jako jedną z topowych gier pod względem sprzedaży, ale również jako wielokrotnie nominowany i nagradzany tytuł w licznych konkursach. Warto wspomnieć choćby o tym, że ten tytuł trzymał dwie nagrody Gamescom – w kategorii najlepszej gry na PC oraz w kategorii najlepszej gry na PlayStation 4.

For Honor Pobierz na wybraną platformę

Oczywiście wiemy, że jednym z kryteriów, jakim kierują się gracze, których zainteresowała opisywana pozycja, jest jej dostępność na różnorodne platformy. Cóż, For Honor za darmo daje ci szansę wyboru. Możesz spokojnie korzystać nie tylko z Microsoft Windows czy PlayStation 4, ale również z Xbox One. Trzeba przyznać, że każda z dostępnych wersji została dokładnie dopracowana. Nie ma się zresztą czemu dziwić, w końcu odpowiada za nie Ubisoft.

Wydawca For Honor, Ubisoft, francuska firma, która zajmuje się grami wideo już od lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Rolę dewelopera pełnił oddział firmy w Montrealu (Kanada). Koniecznie trzeba także wspomnieć o poszczególnych członkach ekipy, którzy odwalili kawał wspaniałej roboty. Głównym programistą był Matteo Montrasio, za stronę artystyczną odpowiadał Christian Diaz, natomiast głównym projektantem był Alessandro Foschi. Niebagatelną rolę odegrali oczywiście również pisarze, szczególnie Jason Vandenberghe.

Co ważne, o historii For Honor za darmo możesz dowiedzieć się więcej ze świetnego filmu pod tytułem „Playing Hard”. Pokazuje on historię rozwoju gry – od momentu wykreowania samego pomysłu przez Jasona Vandenberghe’a aż do wydania.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 792

Emocjonująca rozgrywka w For Honor Pełna wersja za darmo

Dzięki For Honor przenosisz się do unikalnego świata, który łączy w sobie elementy fantasy ze średniowiecznymi realiami. To wspaniała szansa na poznanie różnorodności owej epoki. Twórcy uwzględnili wszystkie niezbędne elementy, nawet języki, którymi posługują się poszczególni bohaterowie. Dopracowano najmniejsze detale, od strojów aż po uzbrojenie i umiejętności. Dzięki temu gra jest pełna a całość genialnie ze sobą współgra.

Tym, co najbardziej interesuje graczy, jest oczywiście sama walka. W For Honor została ona oparta na systemie zwanym „Art of Battle”. Pojedynek między postaciami jest inicjowany wtedy, gdy spotkają się one na mapie.


Polecamy również grę: GTA SA Download za darmo


W trakcie walki gracz może wybrać sposób rozmieszczenia broni w określonym kierunku. Możliwe jest również obieranie właściwej pozycji przy blokowaniu ataku innych graczy oraz siły, jakiej używamy. Każda z postaci ma również swoje specjalne zdolności.

For Honor jest znane przede wszystkim z możliwości, jakie oferuje w nim rozgrywka wieloosobowa, o której za chwilę napiszemy nieco więcej. Niemniej jednak atrakcyjna jest wersja singleplayer.

Gracz przechodzi w niej kampanię fabularną, która jest perfekcyjnym wprowadzeniem do świata gry. Można wcielić się w bohaterów z trzech głównych frakcji, nauczyć się walki oraz eksplorować dostępny świat. W drodze natomiast wykonuje się misje oraz rozmaite motywy dodatkowe.

Jak pobrać For Honor z czterema frakcjami

Sporą robotę w kwestii atrakcyjności gry odgrywają różnorodne frakcje, do których może należeć gracz. Ogółem jest ich cztery:

Jak już wspomnieliśmy, w For Honor każda z frakcji cechuje się odrębnymi umiejętnościami. Niektóre z nich są lepsze w walce z pojedynczymi wrogami, inne zaś są bardziej odporne na obrażenia. Ich przedstawiciele posługują się również innymi językami: Rycerze łaciną, Samuraje japońskim, Wikingowie islandzkim, zaś Wu Lin mandaryńskim.

Zapewne zastanawiasz się, jak pobrać For Honor, aby mieć dostęp do wszystkich czterech frakcji. Jeśli o to chodzi, to choć pierwotnie gra faktycznie miała wyłącznie trzy opcje wyboru, to w 2018 roku, wraz z rozszerzeniem „Marching Fire” pojawiła się na stałe frakcja Wu Lin.

Oczywiście zarówno tryb wieloosobowy, jak i singleplayer, jest kierowany systemem „Art of Battle”. Wokół poruszają się również rozmaite stwory kierowane przez sztuczną inteligencję. Co ważne, w grze obowiązuje ogień sojuszniczy – w praktyce oznacza to, że złe wycelowanie może skutkować zranieniem członka własnej drużyny.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 792

Tryby gry w For Honor w multiplayer

Trzeba przyznać, że For Honor to nie tylko mnogość postaci, ale również niezwykle bogaty w opcje tryb multiplayer. Użytkownicy uważają to za jedną z największych zalet tego tytułu. Można przebierać w dostępnych rozgrywkach:

  • Dominion,
  • Brawl,
  • Duel,
  • Ranked Duel,
  • Skirmish,
  • Elimination,
  • Tribute,
  • Breach,

Pierwszy wspomniany tryb to walka cztery na cztery, w którym gracze muszą utrzymywać sfery na polu bitwy. W Brawl gracze eliminują się nawzajem. Dzięki Duel można w For Honor pojedynkować się z innymi jeden na jeden, natomiast w Ranked Duel liczą się wszystkie etapy, w tym również kwalifikacje.

For Honor – Trailer

Interesujący sposób prowadzenia rozgrywki stanowi Skimrish, w którym drużyny muszą wyeliminować wrogów (co daje im punkty), a potem siebie nawzajem, by wygrać. W trybie Elimination konieczne jest wyniszczenie całej drużyny przeciwników, zaś Triubute to zdobycie ofiary i złożenie jej we własnej świątyni. Breach trzeba zabić dowódcę drużyny przeciwnej i bronić swojego.

Oczywiście zarówno tryb wieloosobowy w For Honor, jak i singleplayer, jest kierowany systemem „Art of Battle”. Wokół poruszają się również rozmaite stwory kierowane przez sztuczną inteligencję. Co ważne, w grze obowiązuje ogień sojuszniczy – w praktyce oznacza to, że złe wycelowanie może skutkować zranieniem członka własnej drużyny.

Skorzystaj ze wszystkich możliwości, które daje Ci For Honor i wciel się w bohatera jednej z frakcji. Wypróbuj różne style walki, odnoś zwycięstwa i ćwicz swoje umiejętności w pojedynkach. Ta gra gwarantuje ci wielogodzinną rozrywkę.

4.5/5 - (191 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *