Jurassic World Evolution Download Za Darmo

Przeżyj niezapomnianą przygodę w Jurassic World Evolution Download. To niepowtarzalny tytuł, w którym spotkasz się z prehistorycznymi bestiami, znanymi z jednej z największych produkcji wszech czasów – Jurassic Parku. Zobacz, jakie efekty uzyskano, wydając miliony funtów na ten świetny tytuł.

Kto stoi za Jurassic World Evolution Download?

Oczywiście już sam tytuł Jurassic World Evolution przywodzi na myśl stary dobry Jurassic Park, choć sama gra opiera się na czwartej części tego cyklu, Jurassic World z 2015 roku. Przypomnijmy, że jest to produkcja science-fiction w reżyserii Colina Trevorrowa. Stała się ona bardzo popularna na całym świecie i zainspirowała wielu twórców, w tym miejścy innymi tych, którzy stoją za omawianą tutaj grą.

Nad Jurassic World Evolution pełna wersja pracowała około setka programistów. Realizację swojego zadania rozpoczęli oni już w 2016 roku. Premiera gry miała bowiem towarzyszyć ukazaniu się filmu Jurassic World: Fallen Kingdom. Budżet produkcji Jurassic World Evolution Download wyniósł osiem milionów funtów, a produkcją i wydaniem zajęło się studio Frontier Developments.

Frontier Developments odpowiada nie tylko za Jurassic World Evolution. To brytyjskie studio działa na rynku już od lat 90. ubiegłego wieku i odnosi naprawdę duże sukcesy. Na pewno obiły wam się o uszy takie tytuły jak chociażby Zoo Tycoon czy Elite Dangerous. Są to oczywiście dzieła tego producenta.

Lubisz symulacje? Jurassic World Evolution Pobierz teraz!

Twórcy Jurassic World Evolution za darmo zafundowali graczom świetne połączenie dwóch elementów: adrenaliny związanej z niezwykłymi stworzeniami oraz strategii, która jest konieczna przy grze w symulator. Cała produkcja jest bowiem symulatorem, czy raczej strategią ekonomiczną, zupełnie jak Rade Emoires czy Patrician. To idealny tytuł dla tych, którzy lubią spędzić przy grze wiele godzin i prowadzić spokojną, wyważona rozgrywkę, opartą na własnych decyzjach.

Oczywiście cała gra została osadzona w konkretnych realiach. Fabuła Jurassic World Evolution skupia się na niezbyt odległej przyszłości. Wyobraźcie sobie świat, w którym ludzkość potrafi odtwarzać DNA wymarłych istot. Korzystając z tej technologii, udaje im sę przywrócić do życia dinozaury. Oczywiście są one przetrzymywane w Parku Jurajskim, który tak dobrze znamy z filmów. Tam ludzie mogą oglądać te gady, niczym wszystkie inne zwierzęta w zoo.

W pewnym sensie historia Jurassic World Evolution pełna wersja na tym się kończy. Nie jest to bowiem gra przygodowa, toteż nie odegramy tutaj nie wiadomo jakiej akcji. Niemniej jednak, nie jest powiedziane, że dinozaury nie mogą uciec – element związany z bezpieczeństwem ludności to bardzo ważna kwestia w tej grze.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 529

Jurassic World Evolution Pełna wersja za darmo z różnymi trybami

W celu urozmaicenia rozgrywki, twórcy gry zdecydowali o stworzeniu różnych trybów. Jak pobrać Jurassic World Evolution z dostępem do każdego z nich? To bardzo proste, ponieważ zostały one włączone już do pełnej wersji gry – nie musisz zatem nabywać niczego dodatkowo. No dobrze, ale przejdźmy do rzeczy – jakie są tryby gry w Jurassic World Evolution?

  • Tryb kariery,
  • Tryb sandboksowy,
  • Tryb wyzwań,

Na czym polega każdy z wymienionych trybów? Otóż pierwszy z nich pozwala na zarządzanie w Jurassic World Evolution za darmo własnym parkiem. Możesz rozwijać go na rozmaite sposoby, a z pomocą będzie przychodził ci doktor Ian Malcolm. Oczywiście poza zarządzaniem, możesz realizować także określone zadania, które wynikają z zawieranych przez ciebie kontraktów.

Tryb sandboksowy to szansa na to, by w Jurassic World Evolution móc od podstaw zbudować Park Jurajski odpowiadający twojej autorskiej wizji. Dostęp do tej funkcji ma jednak swoją cenę – musisz odblokować go, zdobywając cztery gwiazdki w parku na wyspie startowej. Każdy element, który uda ci się odblokować w trybie kariery, będzie wówczas dostępny w trybie kreatywnym.


Polecamy również grę: Gothic 2 Download za darmo


Co ważne, tryb kariery oraz dowolny różnią się także dwoma znaczącymi kwestiami. Pierwszą z nich są środki finansowe, które w trybie kariery są oczywiście ograniczone. Drugi to warunki pogodowe i pora dnia, które można dowolnie ustawiać w rozgrywce kreatywnej.

Jeśli lubisz osiągać konkretne cele, Jurassic World Evolution pobierz i zagraj w tryb wyzwań. Spotkasz się w nim z wieloma utrudnieniami, takimi jak kary czy specjalne opłaty. Tam również występują regulowane poziomy trudności. Gra jest wówczas dużo ciekawsze, ale i trudniejsza, bowiem osiąganie zamierzonych celów jest możliwe tylko dzięki pokonywaniu licznych trudności.

Jak pobrać Jurassic World Evolution z aktualizacjami?

Wspomniany wyżej tryb wyzwań został dodany do gry w jednej z aktualizacji. Jak pobrać Jurassic World Evolution ze wszystkimi nowościami, które się pojawiają? Niektóre z nich faktycznie dostępne są w sieci bez opłat i wystarczy zaktualizować swoją wersję gry. Istnieje jednak kilka dodatków, za które trzeba zapłacić. Ogólnie jednak warto korzystać z tego, co podrzucają twórcy, ponieważ w ten sposób gra ulega rozbudowaniu.

Aktualizacje do Jurassic World Evolution zawierają nie tylko poprawki wpływające na rozgrywkę, ale także dodatkowe części składowe dla graczy. Wśród nich znajduje się między innymi cała masa nowych dinozaurów. Ważne są także kolejne lokacje oraz skórki.

Przy tak rozbudowanej grze oraz natłoku aktualizacji może wydawać się, że gra w Jurassic World Evolution jest nadzwyczaj trudna. Oczywiście, sama rozgrywka nieraz będzie stanowiła wyzwanie dla gracze. Niemniej jednak sterowanie jest stosunkowo intuicyjne. Ponadto, twórcy gry stworzyli specjalny samouczek, który w przystępny sposób pozwoli ci zrozumieć funkcjonowanie świata gry oraz postawić w nim swoje pierwsze kroki.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 529

Mechanika gry w Jurassic World Evolution

Cała gra w Jurassic World Evolution opiera się na twojej postaci. Wcielasz się bowiem w rolę zarządcy parku w stylu jurajskim i to od ciebie zależy, co będzie się z nim działo. Jakie są twoje obowiązku? Oczywiście najważniejszy jest efekt widoczny na zewnątrz – prezentowane przez twój park dinozaury oraz inne atrakcje, z których skorzystają turyści. Tak naprawdę dbasz jednak o wszystko – od zdobywania okazów, przez infrastrukturę i pracowników, aż po zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

Rozwój nie jest jednak prosty (szczególnie w trybie kariery). Za każdy nowy obiekt, stworzenie, dodatek trzeba bowiem zapłacić. Jedynym sposobem na pomnożenie dochodu w Jurassic World Evolution jest oczywiście odnoszenie sukcesów w prowadzeniu własnego Parku. Inwestycji będziesz dokonywać w różnych sferach. Część z nich z pewnością skupi się na gościach, aby byli oni jak najbardziej zadowoleni z wizyty u ciebie. Wiele jednak będziesz musiał poświęcić także dla swoich okazów, które muszą mieć na przykład określonej wielkości zagrody.

Już w trakcie grania w Jurassic World Evolution na pewno zwrócisz uwagę na same dinozaury – w końcu to one stoją w centrum zainteresowania. Podstawowa wersja gry zawiera wiele różnych gatunków tych stworzeń, a aktualizacje dostarczają liczne dodatkowe. Co istotne, zostały one przedstawione w spójny graficznie, bogaty w detale sposób.

Zagraj w Jurassic World Evolution i stwórz unikalny Park Jurajski z najciekawszymi dinozaurami, i najbogatszą infrastrukturą.

4.5/5 - (191 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *