Pizza Connection 3 Download Za Darmo

Spełnij marzenia o własnej pizzerii dzięki Pizza Connection 3 Download! Stwórz imperium restauracyjne, bazujące na jednym z najpopularniejszych włoskich dań. Przede wszystkim jednak podbij serca gości!

Marka oraz avatar Pizza Connection 3 Download

Wypróbuj następcę słynnej serii gier, Pizza Connection 3, rozpoczynając pełną wrażeń rozgrywkę. Z pewnością zauważysz w tym tytule zarówno te elementy, które były docenione już w poprzednich częściach, jak i zupełne nowości. Natomiast jeśli jesteś zupełnie nowym graczem, będziesz odkrywać liczne możliwości, jakie prezentuje ten tytuł. A zatem, co na ciebie czeka?

W Pizza Connection 3 za darmo możesz stworzyć własną markę, którą będziesz desygnował swoją sieć pizzerii. Samodzielnie masz prawo nadać jej nazwę, którą wymyślisz. Dodatkowo wybierasz kształt logo (na przykład auto, bomba, pizza etc.) oraz kolor, który będzie jej barwą flagową. W ten sposób zyskujesz swoje unikalne elementy – będą one stanowiły znaki rozpoznawcze twoich pizzerii.

Ponadto, masz także wyjątkową szansę stworzenia własnego awatara w Pizza Connection 3. Nadajesz mu oczywiście imię, a następnie dobierasz płeć, sylwetkę, styl uczesania oraz ubiór. Ponadto, dobierasz kolor skóry oraz włosów. W ten sposób twoja postać będzie dobrze dopasowana twoich preferencji.

Pizza Connection 3 Pobierz i wybierz ulubiony tryb gry

Trudno mówić o jakiejś szczególnie skomplikowanej fabule w Pizza Connection 3. Stanowi ona swego rodzaju tło dla całej rozgrywki, która de facto jest strategią ekonomiczną. Jak zapewne się domyślasz, w grze wcielasz się w postać właściciela pizzerii. Twoim zadaniem jest natomiast doprowadzenie do jej rozkwitu, zdobywanie jak największych zysków, podbijanie kolejnych rynków oraz dyskredytowanie konkurencji.

W Pizza Connection 3 za darmo masz dostęp do dwóch głównych trybów gry:

  •  kampania,
  • gra swobodna.

Podkreślenia wymaga fakt, iż w tej grze możesz uczestniczyć wyłącznie samodzielnie. Jak dotąd jej twórcy nie opracowali jeszcze wersji multiplayer. Niemniej jednak dostęp do dwóch wymienionych powyżej opcji, uatrakcyjni rozgrywkę.

W grze swobodnej Pizza Connection 3 pełna wersja pozwala ci na stworzenie wszystkiego całkowicie od nowa. Od ciebie zależy zatem lokalizacja oraz wygląd pierwszej restauracji. Tworzysz również unikalne receptury, zatrudniasz pracowników i dbasz o rozwój pizzerii od pierwszego dnia jej istnienia. To, w jakiej będziesz sytuacji, jest zależne wyłącznie od ciebie.

Natomiast tryb kampanii w Pizza Connection 3 daje ci pierwszą restaurację. Otrzymujesz ją bowiem w niespodziewanym spadku. Szybko okazuje się jednak, że przed tobą postawiono bardzo trudne zadanie. Pizzeria nie jest bowiem w najlepszej kondycji finansowej. Musisz postawić ją na nogi oraz zrealizować poszczególne misje kampanii.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 4029

Pizza Connection 3 Pełna wersja za darmo w trybie swobodnym

Wielu graczy odruchowo decyduje się na tryb swobodny. Jeżeli ty także lubisz budować coś od zera, Pizza Connection 3 pobierz i zdecyduj się właśnie na tę opcję. W ten sposób zyskasz możliwość podjęcia decyzji dotyczących wszystkich elementów twojej sieci restauracji. Pamiętaj jednak, że ogromne możliwości pociągają za sobą także ogromną odpowiedzialność.

W trybie swobodnym w Pizza Connection 3 za darmo wybierasz miejsce, w którym zaczniesz rozgrywkę. Wśród dostępnych opcji masz takie miasta jak Rzym, Berlin, Londyn czy Waszyngton. Możesz także określić takie parametry jak ilość mieszkańców, poziom ich zamożności oraz cierpliwość.

Z perspektywy właściciela marki będzie dla ciebie istotne to, że w Pizza Connection 3 Download możesz określić swój budżet początkowy. Wskazujesz również, w jaki sposób będziesz zaczynać grę – jaki typ restauracji otworzysz na początku. Ważną opcją jest również moment zakończenia gry. Możesz bowiem zdecydować się na rozgrywkę nieskończoną lub określić, po ilu dniach ma ona ulec zakończeniu.


Polecamy również grę: Dragon Ball Xenoverse Download za darmo


Co ważne, w Pizza Connection 3 za darmo otrzymujesz możliwość dodania wybranej przez siebie konkurencji. Masz trzy rozmaite opcje, a podjęcie decyzji ułatwiają ci informacje o poziomie agresywności, umiejętności ekonomicznych, szybkości oraz jakości pieczonej pizzy.

Dla urozmaicenia swobodnej rozgrywki, twórcy gry pozwolili użytkownikowi na określenie celów, które pragnie osiągnąć. Możesz na przykład założyć, że chcesz stać się bogaty.

Jak pobrać Pizza Connection 3 z dowolną lokacją pizzerii

Nie trzeba być wprawionym restauratorem, aby wiedzieć, że niezwykle ważną rolę odgrywa umiejscowienie restauracji. Wielu nowicjuszy zastanawia się, jak pobrać Pizza Connection 3 z dostępem do dowolnej lokalizacji.

Gdy tylko rozpoczniesz rozgrywkę, zauważysz, że nie możesz postawić restauracji gdziekolwiek zechcesz. Na mapie umieszczone zostały budynki, które przeznaczono na ten cel. Twoim zadaniem jest tylko (i aż!) wybranie najlepszego z nich.

Decydując się na konkretne miejsce, pod twoją pierwszą restaurację w Pizza Connection 3 pamiętaj o tym, że tylko właściwa ilość gości przyniesie ci zysk. Dlatego rozejrzyj się dokładnie po mapie, którą wybrałeś i zastanów, którędy przechodzi najwięcej osób. Lokal na uboczy może być tańszy, ale czy będzie to korzystniejszy wybór? Warto stawiać na budynki znajdujące się w pobliżu tłumnie odwiedzanych miejsc, takich jak na przykład stadion.

Po wynajęciu obiektu w Pizza Connection 3 pełna wersja możesz nadać nazwę tej konkretnej restauracji. Kolejnym krokiem będzie umeblowanie całego budynku – dotyczy to nie tylko samej sali restauracyjnej, ale również sprzętu kuchennego oraz innych ważnych przedmiotów.

Koniecznie będziesz też musiał zatrudnić odpowiedni personel – kucharzy, osoby sprzątające czy kelnerów i dostawców. Wszystko po to, aby twoja pizzeria działała jak najlepiej. Jej sprawność będzie także zależała od ustalonego przez ciebie harmonogramu pracy oraz godzin otwarcia restauracji.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 4029

Rozpocznij tworzenie menu w Pizza Connection 3

Rzecz jasna najważniejszą rolę w Pizza Connection 3 będzie tworzenie unikalnego menu. Możesz zdecydować się na skorzystanie z gotowych receptur na popularne pizze. Warto na początku wziąć pod uwagę chociaż kilka z nich.

Największą frajdę daje jednak tworzenie zupełnie nowych przepisów. Łącznie dysponujesz aż siedemdziesięcioma pięcioma rozmaitymi składnikami. Według własnych upodobań tworzysz mniej lub bardziej złożone pizze; mięsne, wege czy z owocami morza. Pamiętaj jednak o tym, by zawsze brać pod uwagę gusta mieszkańców. W ten sposób twój lokal zyska ich przychylność.

Nie możesz także zapomnieć, że w trakcie budowania swojego imperium w Pizza Connection 3, możesz stosować zarówno czyste triki, jak i nieczyste zagrywki. Wśród działań legalnych, masz szansę na takie zarządzanie lokalem, by stawał się coraz lepszy: ładniejsze dekoracje, bardziej wykwalifikowana (choć wyżej opłacana) obsługa itd. Warte inwestycji są także wszelkiego rodzaju analizy oraz działania marketingowe. Nierzadko pewnie będziesz uciekać się także do tych bardziej szemranych działań, takich jak sabotaż czy łapówki.

Pizza Connection 3 – Trailer

Oczywiście w Pizza Connection 3 możesz również rozegrać kampanię. Jak już wspomnieliśmy, wówczas otrzymujesz swój pierwszy lokal i w związku z tym musisz zarządzać zasobami, które już w nim są.

Tam także masz szanse tworzenia unikalnym kompozycji pizz, zmian wystroju wnętrz twoich restauracji oraz zwalniania i zatrudniania pracowników. Wszystko wiąże się jednak z kosztami, a twoje fundusze na początku niekoniecznie są najwyższe. Istotne jest wówczas ciągłe dążenie do rozwoju, aby podbić rynki w Waszyngtonie, Berlinie czy Sydney.

Przeżyj wyjątkową przygodę z Pizza Connection 3! Wytrenuj swój zmysł ekonomiczny, wykorzystaj kreatywność i spełnij swoje marzenia, stając się właścicielem najpopularniejszej wirtualnej sieci pizzerii na świecie.

4.7/5 - (358 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *