Heroes 3 Download Pełna Wersja Za Darmo

Fani legendarnej serii Herosów z pewnością kojarzą jej trzecią odsłonę, czyli Heroes 3 Download. Był to wyczekiwany przez graczy tytuł, ponieważ jego twórcy zapowiedzieli interesujące zmiany. Użytkownicy nie zawiedli się – ta wersja zadowoliła zarówno zapalonych miłośników całej sagi, jak i przyciągniętych dopiero co nowych graczy.

Historia  bohaterów w Heroes 3 Download

Prawdziwe wygi pamiętają jeszcze, że bazą dla całej sagi była RPG powstała w latach 80-tych, czyli Might and Magic. Widać to nadal w Heroes 3 Pełna Wersja. Od samego początku w grach z tej serii bardzo istotną rolę odgrywa fabuła.

Tym razem także nie jest inaczej. Dwie poprzednie odsłony gry zostały za jej pomocą związane ze sobą. Natomiast w Heroes 3 za darmo gracz otrzymuje swego rodzaju powiew świeżości, bowiem fabuła zmienia nieco swój wymiar.

heroes 3 download screen 1
heroes 3 download screen 2
heroes 3 download screen 3
heroes 3 download screen 4
heroes 3 download screen 5
heroes 3 download screen 6

Wchodząc do świata Heroes 3 Download na pewno rozpoznasz niektóre postaci. Trafiasz jednak do okresu, w  którym król Gryphonheart, będący władcą Erathii zostaje brutalnie zamordowany. Królestwo jest słabe, więc wrogowie korzystają z okazji – Nuighonu i Eeofolu najeżdżają na Erathii. Królowa Katarzyna musi stawić czoła trudnościom i nie dopuścić do całkowitej dewastacji swoich terenów. Zbiera zatem ludzi, aby poprowadzić kampanię.

Na tym jednak nie kończy się historia w Heroes 3 pełna wersja download. Nekromanci postanowili bowiem ożywić Gryphonheart, aby uczynić z niego licza. Wszystko jednak idzie nie tak, bowiem ożywiony król staje się nikczemnikiem. Jego potęga rośnie i trzeba go koniecznie zatrzymać. Do tego jednak potrzebne jest przymierze Królowej Katarzyny i Nekromantów.

Heroes 3 Pobierz i wkrocz w bogatą rozgrywkę

Pierwszym aspektem, który na pewno zwróci twoją uwagę, jest możliwość prowadzenia wielostronnej rozgrywki w Heroes 3 za darmo. Dzięki temu masz szansę wziąć udział w kampaniach tak, by poznać różne punkty widzenia. Pamiętaj jednak zawsze, że jest to gra strategiczna. Za każdym razem musisz zatem skupić się na dokładnym przemyśleniu wszystkich swoich ruchów.

Prowadząc rozgrywkę w Heroes 3, zajmujesz się eksploracją świata oraz walką z wrogami. Rzecz jasna wszystkie walki odbywają się w systemie turowym. W poszczególnych grach kierujesz wybranym bohaterem. Do dyspozycji jest kilka interesujących postaci oraz wyjątkową armię. Całe twoje wojsko składa się z mitycznych stworzeń, których możesz używać według własnego uznania.

Jeżeli lubisz wprowadzać w życie swoje strategie i odnosić zwycięstwa w bitwach, Heroes 3 pobierz, aby z sukcesem przechodzić przez kolejne tury. Zdobywaj miasta, odkrywaj nowe zasoby i zdobywaj rozmaite elementy, a może nawet znajdź tak pożądanego Graala.

Ciekawym i docenianym elementem Heroes 3 jest możliwość podnoszenia umiejętności bohaterów. Rozwój jest potrzebny do tego, by z powodzeniem przechodzić kolejne, coraz trudniejsze tury.

Poziom umiejętności podwyższasz głównie dzięki walce. W grze dostępne są także inne sposoby na to, by mieć coraz silniejszą armię. Wśród nich należy wymienić artefakty oraz specjalne miejsca na mapach.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 10497

Heroes 3 Pełna wersja za darmo z miastami

Sporym uznaniem wśród graczy cieszy się także różnorodność miast. Jak pobrać Heroes 3 z ich kompletem? Są one już dostępne w pełnej wersji gry. Do dyspozycji otrzymujesz osiem miast, które dzielą się na trzy rodzaje.

Wśród nich znajdziesz zatem miasta neutralne, dobre oraz wrogie. Do miast neutralnych należą Twierdza oraz Cytadela, do dobrych Zamek, Bastion oraz Forteca, a do złych Inferno, Nekropolis i Loch. Miasta różnią się od siebie umieszczonymi tam obiektami oraz budynkami, są w nich specjalne miejsca, a także różne typy bohaterów.

Niezwykle istotną rolę będą ogrywały twoje miasta w Heroes 3 Download. Mają one bowiem bardzo duży wpływ na kampanię, którą prowadzisz. W miastach rekrutujesz członków swojej armii.


Polecamy również grę: The Sims 3 Download za darmo


Może tam także uzyskać fundusze, schronić się przed wrogami oraz zdobyć dodatkowe zaklęcia. W związku z tym istotne jest również dążenie do rozbudowania miast, co możesz uczynić przy odpowiedniej ilości środków i surowców naturalnych.

Nowości – jak pobrać Heroes 3 ze zmianami?

Projektując najnowszą wersję sagi, twórcy skupili się także na wprowadzeni interesujących nowości. Tym razem dotyczą one map w Heroes 3. Co prawda poruszasz się tam po świecie Erathii i lawirujesz między znanymi typami miast, jednak pojawiło się również kilka zmian.

W Heroes 3 za darmo otrzymujesz dostęp do map podzielonych na warstwy. Są one dwie i dzielą się na powierzchnię oraz podziemia. Ponadto wszystkie mapy są usłane licznymi skarbami.

Bogato osadzono  w nich również budynki i kopalnie. Wszędzie napotkasz także na rozmaite potwory. Mapy są zresztą o wiele większe niż poprzednio, a ich kolejnym atutem jest mnogość interaktywnych elementów.

Ogromną zmianą w Heroes 3 jest również nowa wersja graficzna. Dotychczas gracze mieli do czynienia z tytułem, który powstawał w głównej mierze z rysowanych ręcznie modeli. Trójka została wyrenderowana z trójwymiarowych modeli.

Uzyskano dzięki temu ciekawsze animacje, efekty graficzne i piękniejsze mapy. Temu wszystkiemu towarzyszy genialna muzyka, skomponowana przez Paula Romero.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 10497

Dodatki do Heroes 3 pełna wersja

Producenci gry otworzyli  przed użytkownikami szerokie możliwości. Dzięki  nim do Heroes 3 powstało wiele interesujących dodatków. Jednak swój wkład w rozwój tej pozycji mieli również sami fani.

Oto najpopularniejsze dodatki do gry:

  • Armadeddon’s Blade
  • The Shadow of Death
  • In the Wake of Gods
  • Horn of the Abyss

Wśród oficjalnych dodatków do gry znajdziesz między innymi Armadeddon’s Blade. Zawiera on zupełnie nowe mapy, dodatkowych bohaterów, a ponadto umożliwia on w Heroes 3 edytor kampanii. Pojawia się także kolejna frakcja – Wrota Żywiołów. Drugim dodatkiem jest The Shadow of Death, w którym gracz może zyskać nowe artefakty, mapy oraz siedem dodatkowych kampanii.

Heroes 3 – Trailer

Wśród fanowskich dodatków do Heroes 3 znajdziesz In the Wake of Gods, będące nieoficjalnym rozszerzeniem do The Shadow of Death. Tworząc ten dodatek, postawiono sobie za cel udostępnienie graczom narzędzi, pozwalających na tworzenie modyfikacji do rozgrywki.

Drugim dodatkiem jest Horn of the Abyss, wprowadzające do gry nowe miasto, stworzone według pirackiego klimatu. Jest on również odczuwalny dzięki motywowi muzycznemu oraz nowym bohaterom, mapom i obiektom.

Wejdź z impetem do świata Heroes 3 i rozpocznij kampanie. Sprawdź, czy twoja strategia będzie wystarczająca, by odbić kraj z rąk wroga.

4.7/5 - (350 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *