Pure Farming 2018 Download Za Darmo

Jeśli marzy ci się cudowne, sielskie życie na wsi, to Pure Farming 2018 Download będzie dla siebie strzałem w dziesiątkę. Dzięki tej grze spędzisz wiele przyjemnych godzin, a przy okazji poćwiczysz swoje umiejętności zarządzania. Wcielisz się w rolę farmera i sprawdzisz, czy uda ci się opanować sztukę prowadzenia gospodarstwa.

Twórcy i wydanie Pure Farming 2018 Download

Jeśli sprawdzaliście kiedyś ranking symulatorów rolnictwa, to z pewnością trafiliście na Pure Farming 2018 Download. Nie powinno być to dla was zaskoczeniem, bo choć dużo bardziej popularne jest Farming Simulator, to jednak także ta seria ma wiele zalet. Tym bardziej polscy gracze są dumni z tej produkcji. Dlaczego?

Otóż, Pure Farming 2018 pełna wersja powstało dzięki studiu Ice Flames. To polska firma, która debiutowała tym tytułem. Wydawcą było Techland, działające na rynku dłużej i mające nieco więcej sukcesów na swoim koncie. Połączenie sił tych dwóch przedsiębiorstw pozwoliło stworzyć coś wyjątkowego. I choć Pure Farming 2018 nie jest jeszcze słynne na całym świecie, to ma wielki potencsjał, ponieważ wprowadza do symulacji rolnictwa liczne innowacje.

Oczywiście Pure Farming 2018 pobierz na dowolny sprzęt. Polscy producenci postarali się bowiem o to, by działał on zarówno na pececie, jak i konsolach. Na czym konkretnie zagrasz? Standardowo możesz wybrać komputer z systemem Microsoft Windows lub Xbox One albo PlayStation 4.

Pure Farming 2018 Pobierz i zobacz, jak nowoczesna może być twoja farma

Wspomnieliśmy o innowacjach, które twórcy wprowadzili do Pure Farming 2018 Download. Mamy na myśli wszystkie te elementy do zarządzania gospodarstwem, które są związane z nowoczesnymi technologiami. To świeże spojrzenie na tego rodzaju symulator i z pewnością każdy gracz je doceni.


Polecamy również grę: City Car Driving Download


Pierwszym innowacyjnym narzędziem jest tablet. Jak pobrać Pure Farming 2018 za darmo z tą funkcjonalnością? Cóż, właściwie nie musisz się tym martwić. Został on włączony do gry jako nieodzowny element na twojej farmie. To z jego pomocą dbasz praktycznie o każdy aspekt swojej działalności. Przeglądasz na nim mapę, czytasz statystyki, uzupełniasz wszelkiego rodzaju braki i robisz zakupy. Bardzo przydatnym elementem są e-maile, które będziesz dostawać. Wewnątrz znajdziesz wskazówki na temat prowadzenia gospodarstwa.

Kolejne unowocześnienie w Pure Farming 2018 to dron. Jest to rzecz wyjątkowa w tego rodzaju grach. Ów dron jest zdalnie sterowany i dzięki niemu będziesz mógł w prosty, i bardzo szybki sposób podglądać swoje pola uprawne oraz inne należące do ciebie obszary.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 3519

Tryby gry w Pure Farming 2018 Pełna wersja za darmo

Wiesz już, że w Pure Farming 2018 Download swoim gospodarstwem będziesz zarządzać za pomocą nowoczesnego tabletu. Czas dowiedzieć się, jakie tryby gry są dostępne.

Na wstępie musimy podkreślić, że w Pure Farming 2018 pełna wersja jest dostępna wyłącznie w trybie jednoosobowym. To jednak niewielka ujma, zważywszy na to, jak wiele ta gra ma do zaoferowania. Pierwszą z opcji do wyboru jest tryb fabularny. Realizujesz w nim scenariusz przewidziany dla przypisanego grze bohatera. Ów historię opiszemy nieco później.

Kochasz wyzwania? To wspaniale, Pure Farming 2018 pobierz i wybierz specjalny tryb, w którym będziesz musiał stawić im czoło. Opierają się one na kilku krótkich scenariuszach. Zostały one skonstruowane w taki sposób, byś musiał poradzić sobie z określonymi problemami, na przykład z atakiem szarańczy. Dzięki wyzwaniom zyskujesz dwie rzeczy. Pierwszą z nich jest zarobek, a druga to możliwość odblokowania dodatkowych obszarów na mapie.

Ostatnią opcją w Pure Farming 2018 za darmo jest tryb swobodny. Jak zapewne się domyślasz, nic cię w tym miejscu nie ogranicza, poza funduszami, które ustalasz na początku rozgrywki. Od ciebie zależy, w jaki sposób zbudujesz i rozwiniesz swoje gospodarstwo oraz czym będziesz się zajmował. Masz wiele możliwości wykorzystania: hodowla zwierząt, stworzenie plantacji, uprawa pól, własne sady czy szklarnie. Dobór dziedziny, jaką się zajmiesz, jest dowolny.

Jak pobrać Pure Farming 2018 za darmo z pojazdami

Z pewnością bardzo ważny jest fakt, iż w Pure Farming 2018 za darmo zyskujesz dostęp do licznej bazy pojazdów oraz maszyn rolniczych. Warto podkreślić, że zostały one bardzo dobrze odwzorowane, a ich podstawą są prawdziwe obiekty, używane do pracy na roli.

Jeśli nie jesteś przekonany co do autentyczności przedstawionych w Pure Farming 2018 sprzętów, to spieszymy z informacją, że twórcom udało się uzyskać licencje na owe maszyny i pojazdy od najsłynniejszych producentów na świecie. Dostrzeżesz zatem zarówno takie marki jak McCormick, Zetor, Gomselmash, czy też Skybury, Apkil oraz Landini. Co więcej, wszystkie używane przez ciebie obiekty zostały stworzone z dbałością o zachowanie jak najwyższego realizmu gry.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 3519

Wciągająca fabuła Pure Farming 2018 Download

Musimy jeszcze wspomnieć o przepięknej, poruszającej fabule, zbudowanej przez twórców Pure Farming 2018 Download. To właśnie jej scenariusz odgrywasz, wybierając tryb fabularny w grze.


Polecamy również grę: 60 Seconds Download za darmo


Zaczynasz jako zwykły bohater, który nie za bardzo zna się na prowadzeniu gospodarstwa. W tym trybie Pure Farming 2018 za darmo otrzymujesz farmę – a raczej dziedziczysz ją. Gdy umiera twój dziadek, udajesz się do Montany, aby przejąć jego posiadłość. Na miejscu okazuje się jednak, że jest ona w opłakanym stanie, a do tego ciążą na nie liczne długi. Sytuacja w regionie również nie jest zbyt sprzyjająca, wszędzie dookoła ciebie panuje kryzys.

Pure Farming 2018 – Trailer

Twój bohater ma naprawdę ciężki orzech do zdziwienia. Jedyne co Pure Farming 2018 za darmo może ci w tym miejscu zaoferować, to podstawowe narzędzia oraz kilka wskazówek. Cała reszta zależy od ciebie. Musisz zająć się gospodarstwem i doprowadzić do jego odbudowania. Kto wie, może uda ci się nawet doprowadzić do jego prawdziwego rozkwitu?

Połączenie rozmaitych scenariuszy w Pure Farming 2018 Download, ciekawych nowinek oraz świetnego sprzętu sprawiają, że to świetna gra, z ogromnym potencjałem na dalszą rozbudowę.

4.6/5 - (169 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *