60 Seconds Download Za Darmo

Jeśli kochasz działać pod presją czasu i sprawdzać skuteczność swoich decyzji, 60 Seconds Download jest perfekcyjną pozycją dla ciebie. Ta gra doprowadzi cię do łez ze śmiechu i furii jednocześnie. Dzięki nietuzinkowej konstrukcji sprawdzisz się w wyjątkowych realiach, które przysporzą ci nie lada kłopotów.

Jak powstało 60 Seconds Download?

Miłośników rodzimej twórczości z pewnością ucieszy fakt, że 60 Seconds to pozycja stworzona przez Polaków. Powstała ona w ramach Robot Gentleman Studios, które ma swoją siedzibę w Poznaniu. Jednocześnie warto wspomnieć o tym, że ta gra stanowi debiutanckie wydanie owego studia.

Trzeba przyznać, że był to stosunkowo udany debiut. 60 Seconds pełna wersja pojawiło się na polskim rynku w 2015 roku. Twórcy zadbali o użytkowników różnorodnych platform. Początkowo gra wyszła na Microsoft Windows oraz macOS, jednakże już w 2017 roku pojawiła się także wersja na Nintendo Switch. Dalsze usprawnienia pozwoliły na udostępnienie 60 Seconds w 2020 roku na PlayStation 4 i Xbox One. Dzięki temu także ci, którzy wolą grać na konsoli, mogą spróbować swoich sił w tej ciekawej pozycji.


Polecamy również grę: BeamNG Drive Download za darmo


60 Seconds Pobierz i wybierz spośród dostępnych opcji

Rozgrywkę w 60 Seconds możesz prowadzić na rozmaite sposoby. Wszystko zależy od tego, na jaką opcję się zdecydujesz. Cała gra zaczyna się o tego, że otrzymujesz informację o ataku atomowym. Już za chwilę świat, który znasz, przestanie istnieć. Ty i twoja rodzina musicie ukryć się w specjalnym schronie, zbudowanym pod waszym domem.

Okoliczności, z którymi masz do czynienia, są naprawdę nadzwyczajne. 60 Seconds pobierz, by sprawdzić, czy sobie z nimi poradzisz. Twoim pierwszym zadaniem jest zebranie jak największej ilości rzeczy w tym krótkim czasie, który został ci do wybuchu bomby. Wszystko, co uda ci się zabrać, będzie twoim podstawowym ekwipunkiem w schronie. Zabieraj zatem jak najbardziej przydatne rzeczy.

Robot Gentleman Studios przewidzieli jednak jeszcze inną możliwość dla graczy. Swoją rozgrywkę w 60 Seconds możesz rozpocząć już w bunkrze. Omijasz zatem cały element, związany ze zbieraniem przedmiotów do schronu. Posiadane zasoby przydzielane są ci losowo, dlatego nie masz wpływu na to, co otrzymasz na początek.

Niezależnie od tego, w jaki sposób rozpoczniesz grę w 60 Seconds, ze wszystkich posiadanych przedmiotów korzystaj bardzo rozsądnie – na tym opiera się cała dalsza rozgrywka.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 8257

Ćwicz logikę w 60 Seconds Pełna wersja za darmo

Jak wspomnieliśmy powyżej, cała dalsza rozgrywka opiera się na rozsądnym gospodarowaniu zasobami. Dzięki temu nie tylko świetnie się bawisz, ale również ćwiczysz logiczne myślenie w 60 Seconds za darmo. Jaki jest twój cel? Oczywiście przeżyć!

Zatem, znajdujesz się w schronie przeciwatomowym i dysponujesz bardzo ograniczonymi zasadami. Przez całe 60 Secodns Download zajmujesz się podejmowaniem decyzji. Każda z nich ma wpływ na to, co będzie działa się dalej. Stanowią one ciągły cykl, który prowadzi cię do śmierci lub przetrwania. Wśród kwestii, o których będziesz decydować, znajdziesz między innymi sposób rozdzielania zapasów wody i jedzenia między poszczególne osoby (pamiętaj, że schowałeś się razem z rodziną). Zapasy możecie uzupełniać, ale wówczas jedno z was musi udać się na powierzchnię.

W 60 Seconds pełna wersja czekają na ciebie również rozmaite zadania. Są one dobierane losowo i stanowią spore urozmaicenie rozgrywki. Oczywiście one także mają wpływ na to, czy przeżyjesz. Z racji, iż cały czas funkcjonujesz w świecie po apokalipsie, to zadania, które na ciebie czekają, również są nadzwyczajne. Musisz radzić sobie na przykład z atakami wielkich karaluchów-mutantów. Życie w ciągłym strachu podsyca także pukanie do drzwi – od ciebie zależy, czy je otworzycie, czy też nie.


Polecamy również grę: Farming Simulator 17 Download za darmo


Aktualizacje: Jak pobrać 60 Seconds?

Zanim rozpoczniesz grę, musisz wiedzieć, że rzeczywiście 60 Seconds to nie jest pozycja, przed którą możesz siedzieć bez przerwy, codziennie, przez kilka godzin. Została ona stworzona w formie krótkich rozgrywek. To jest jednak jej ogromna zaleta – nie pochłania ona całego twojego czasu, ale dostarcza ci masę rozrywki. Dzięki temu nie masz problemu z tym, by uruchomić ją na przykład w krótkiej przerwie.

Wcale nie oznacza to jednak, że w 60 Seconds czeka na ciebie rutyna. Do elementów losowych należą nie tylko wyskakujące w czasie rozgrywki zadania oraz przedmioty, które znajdziesz w bunkrze, jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie rozgrywki już z niego. Wśród innych części, które ulegają zmianom, są także wygląd domu oraz obiekty, które zbierasz.

Ponadto, twórcy sprawili, że nie musisz się głowić, jak pobrać 60 Seconds najnowszą wersję – udostępniają bowiem interesujące aktualizacje wprost od siebie. Robot Gentleman Studios stale pracuje nad grą, dlatego co jakiś czasu pojawiają się nowe obiekty oraz świeże zadania.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 8257

Świat przedstawiony w 60 Seconds

Skąd wziął się pomysł na postapokaliptyczną wizję świata w 60 Seconds? Twórcy gry inspirowali się wyjątkowymi materiałami – były to treści propagandowe, które wydawano na terenie Stanów Zjednoczonych w latach 50-tych dwudziestego stulecia.

Sytuacja polityczna na świecie nie była wówczas zbyt ciekawa. Wyścig zbrojeń między USA a Sowietami trwał w najlepsze. Choć dziś może się to wydawać dziwne, Amerykanie żyli wówczas w ciągłym strachu przed ewentualnym atakiem atomowym ze strony ZSRR.

W 60 Seconds za darmo możesz odczuć klimat tych czasów. To jednak nie tylko odwzorowanie ewentualnego ataku, ale także zagłębienie się w realia epoki. Zarówno otoczenie, jak i obiekty czy nawet stroje, przywodzą na myśl połowę uprzedniego wieku (rzecz jasna tę ze świata zachodniego).

60 Seconds – Trailer

Twórcy przenieśli ów styl na barwny, kreskówkowy świat. W ten sposób powstało 60 Seconds – wyjątkowa gra, łącząca elementy trudnej do rozwikłania zagadki z odrobiną czarnego humoru.

Dzięki 60 Seconds doświadczysz prawdziwych konsekwencji swoich decyzji, co daje ci wyjątkową szansę, na rozrywkowe sprawdzenie, jak radzisz sobie z zarządzaniem ograniczoną ilością zasobów. Zafunduj sobie niebagatelną rozrywkę, pobierz 60 Seconds i przetrwaj atak Sowietów.

4.6/5 - (150 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *