Strona główna » Blog » 60 Seconds Download Za Darmo

60 Seconds Download Za Darmo

przez GrandGamer.pl
60 Seconds download za darmo

Jeśli kochasz działać pod presją czasu i sprawdzać skuteczność swoich decyzji, 60 Seconds Download jest perfekcyjną pozycją dla ciebie. Ta gra doprowadzi cię do łez ze śmiechu i furii jednocześnie. Dzięki nietuzinkowej konstrukcji sprawdzisz się w wyjątkowych realiach, które przysporzą ci nie lada kłopotów.

Jak powstało 60 Seconds Download?

Miłośników rodzimej twórczości z pewnością ucieszy fakt, że 60 Seconds Download to pozycja stworzona przez Polaków. Powstała ona w ramach Robot Gentleman Studios, które ma swoją siedzibę w Poznaniu. Jednocześnie warto wspomnieć o tym, że ta gra stanowi debiutanckie wydanie owego studia.

Trzeba przyznać, że był to stosunkowo udany debiut. 60 Seconds pełna wersja pojawiło się na polskim rynku w 2015 roku. Twórcy zadbali o użytkowników różnorodnych platform. Początkowo gra wyszła na Microsoft Windows oraz macOS, jednakże już w 2017 roku pojawiła się także wersja na Nintendo Switch. Dalsze usprawnienia pozwoliły na udostępnienie 60 Seconds w 2020 roku na PlayStation 4 i Xbox One. Dzięki temu także ci, którzy wolą grać na konsoli, mogą spróbować swoich sił w tej ciekawej pozycji.


Polecamy również grę: BeamNG Drive Download za darmo


60 Seconds Pobierz i wybierz spośród dostępnych opcji

Rozgrywkę w 60 Seconds za darmo możesz prowadzić na rozmaite sposoby. Wszystko zależy od tego, na jaką opcję się zdecydujesz. Cała gra zaczyna się o tego, że otrzymujesz informację o ataku atomowym. Już za chwilę świat, który znasz, przestanie istnieć. Ty i twoja rodzina musicie ukryć się w specjalnym schronie, zbudowanym pod waszym domem.

Okoliczności, z którymi masz do czynienia, są naprawdę nadzwyczajne. 60 Seconds pobierz, by sprawdzić, czy sobie z nimi poradzisz. Twoim pierwszym zadaniem jest zebranie jak największej ilości rzeczy w tym krótkim czasie, który został ci do wybuchu bomby. Wszystko, co uda ci się zabrać, będzie twoim podstawowym ekwipunkiem w schronie. Zabieraj zatem jak najbardziej przydatne rzeczy.

Robot Gentleman Studios przewidzieli jednak jeszcze inną możliwość dla graczy. Swoją rozgrywkę w 60 Seconds Download możesz rozpocząć już w bunkrze. Omijasz zatem cały element, związany ze zbieraniem przedmiotów do schronu. Posiadane zasoby przydzielane są ci losowo, dlatego nie masz wpływu na to, co otrzymasz na początek.

Niezależnie od tego, w jaki sposób rozpoczniesz grę w 60 Seconds, ze wszystkich posiadanych przedmiotów korzystaj bardzo rozsądnie – na tym opiera się cała dalsza rozgrywka.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 8257

Ćwicz logikę w 60 Seconds Pełna wersja za darmo

Jak wspomnieliśmy powyżej, cała dalsza rozgrywka opiera się na rozsądnym gospodarowaniu zasobami. Dzięki temu nie tylko świetnie się bawisz, ale również ćwiczysz logiczne myślenie w 60 Seconds za darmo. Jaki jest twój cel? Oczywiście przeżyć!

Zatem, znajdujesz się w schronie przeciwatomowym i dysponujesz bardzo ograniczonymi zasadami. Przez całe 60 Secodns Download zajmujesz się podejmowaniem decyzji. Każda z nich ma wpływ na to, co będzie działa się dalej. Stanowią one ciągły cykl, który prowadzi cię do śmierci lub przetrwania. Wśród kwestii, o których będziesz decydować, znajdziesz między innymi sposób rozdzielania zapasów wody i jedzenia między poszczególne osoby (pamiętaj, że schowałeś się razem z rodziną). Zapasy możecie uzupełniać, ale wówczas jedno z was musi udać się na powierzchnię.

W 60 Seconds pełna wersja czekają na ciebie również rozmaite zadania. Są one dobierane losowo i stanowią spore urozmaicenie rozgrywki. Oczywiście one także mają wpływ na to, czy przeżyjesz. Z racji, iż cały czas funkcjonujesz w świecie po apokalipsie, to zadania, które na ciebie czekają, również są nadzwyczajne. Musisz radzić sobie na przykład z atakami wielkich karaluchów-mutantów. Życie w ciągłym strachu podsyca także pukanie do drzwi – od ciebie zależy, czy je otworzycie, czy też nie.


Polecamy również grę: Farming Simulator 17 Download za darmo


Aktualizacje: Jak pobrać 60 Seconds za darmo?

Zanim rozpoczniesz grę, musisz wiedzieć, że rzeczywiście 60 Seconds Download to nie jest pozycja, przed którą możesz siedzieć bez przerwy, codziennie, przez kilka godzin. Została ona stworzona w formie krótkich rozgrywek. To jest jednak jej ogromna zaleta – nie pochłania ona całego twojego czasu, ale dostarcza ci masę rozrywki. Dzięki temu nie masz problemu z tym, by uruchomić ją na przykład w krótkiej przerwie.

Wcale nie oznacza to jednak, że w 60 Seconds czeka na ciebie rutyna. Do elementów losowych należą nie tylko wyskakujące w czasie rozgrywki zadania oraz przedmioty, które znajdziesz w bunkrze, jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie rozgrywki już z niego. Wśród innych części, które ulegają zmianom, są także wygląd domu oraz obiekty, które zbierasz.

Ponadto, twórcy sprawili, że nie musisz się głowić, jak pobrać 60 Seconds za darmo najnowszą wersję – udostępniają bowiem interesujące aktualizacje wprost od siebie. Robot Gentleman Studios stale pracuje nad grą, dlatego co jakiś czasu pojawiają się nowe obiekty oraz świeże zadania.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 8257

Świat przedstawiony w 60 Seconds

Skąd wziął się pomysł na postapokaliptyczną wizję świata w 60 Seconds Download? Twórcy gry inspirowali się wyjątkowymi materiałami – były to treści propagandowe, które wydawano na terenie Stanów Zjednoczonych w latach 50-tych dwudziestego stulecia.

Sytuacja polityczna na świecie nie była wówczas zbyt ciekawa. Wyścig zbrojeń między USA a Sowietami trwał w najlepsze. Choć dziś może się to wydawać dziwne, Amerykanie żyli wówczas w ciągłym strachu przed ewentualnym atakiem atomowym ze strony ZSRR.

W 60 Seconds za darmo możesz odczuć klimat tych czasów. To jednak nie tylko odwzorowanie ewentualnego ataku, ale także zagłębienie się w realia epoki. Zarówno otoczenie, jak i obiekty czy nawet stroje, przywodzą na myśl połowę uprzedniego wieku (rzecz jasna tę ze świata zachodniego).

60 Seconds – Trailer

Twórcy przenieśli ów styl na barwny, kreskówkowy świat. W ten sposób powstało 60 Seconds – wyjątkowa gra, łącząca elementy trudnej do rozwikłania zagadki z odrobiną czarnego humoru.

Dzięki 60 Seconds za darmo doświadczysz prawdziwych konsekwencji swoich decyzji, co daje ci wyjątkową szansę, na rozrywkowe sprawdzenie, jak radzisz sobie z zarządzaniem ograniczoną ilością zasobów. Zafunduj sobie niebagatelną rozrywkę, pobierz 60 Seconds i przetrwaj atak Sowietów.

4.6/5 - (148 głosów)

Mogą zainteresować Cię również

Zostaw komentarz