Farming Simulator 17 Download Za Darmo

Rozejrzyj się o świcie po swoim pięknym polu i ciesz oko efektami własnej pracy w Farming Simulator 17 Download. To fantastyczny symulator farmy, dzięki któremu zrelaksujesz się dbając o swoje gospodarstwo lub spędzisz chwile pełne ekscytacji, tworząc przynoszącą wielkie dochody farmę.

Co czeka na gracza w Farming Simulator 17 Download?

Nie zastanawiaj się dłużej jak pobrać Farming Simulator 17 za darmo ze wszystkimi modyfikacjami, tylko od razu zajrzyj do ulubionego sklepu z grami bądź na stronę dystrybutora. Z pewnością nie pożałujesz! Rozpoczynając grę możesz zdecydować o poziomie trudności spośród opcji: łatwy, normalny, wysoki. Im wyższy poziom, tym mniej otrzymujesz na start i tym trudniej jest czerpać zyski na rynkach zbytu.

W Farming Simulator 17 Download czeka na ciebie nowość – możesz prowadzić rozgrywkę jako postać kobieca. Dokonujesz także wyboru mapy spośród dwóch dostępnych opcji. Twoja farma będzie umiejscowiona w Ameryce Północnej, toteż doświadczysz wszystkich tamtejszych darów natury.

Wśród roślin, które możesz uprawiać, pojawiły się nowości: słonecznik oraz soja. Oczywiście poza rolnictwem, możesz zajmować się także hodowlą świń, krów i owiec, a także leśnictwem. Na swojej farmie znajdziesz także kurnik, który nie wymaga oporządzania, lecz daje ci możliwość zbierania jaj.

Na pierwszym etapie gry w Farming Simulator 17 za darmo otrzymujesz kilka podstawowych pojazdów oraz maszyn rolniczych, takich jak ciągnik, przyczepa, kombajn, traktor, kultywator czy siewnik. Twoim zdaniem jest dbanie o gospodarstwo. Musisz karmić zwierzęta i pilnować ich stanu zdrowia, obsiewać pola i zbierać plony, czy nawet naprawiać pojazdy i uzupełniać paliwo. Wszystkie nadwyżki, które wyprodukujesz, możesz sprzedać na wybranym przez siebie rynku (ceny są różnorodne, warto śledzić te najkorzystniejsze). Uzyskane środki inwestujesz oczywiście w gospodarstwo.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 7905

Farming Simulator 17 pobierz już teraz!

Dlaczego jeszcze warto zagrać w Farming Simulator 17? Giants Software zajmuje się tą grą już od 2008 r. W jej wersji z numerem 17 pojawia się kilka ciekawych nowości, które na pewno zadowolą wielbicieli owego symulatora. Ulepszono między innymi dźwięk, co można zauważyć korzystając z pojazdów – nie tylko usłyszysz realistyczne odgłosy pracy silnika, ale także ich przytłumienie, gdy wsiądziesz do kabiny.

Co więcej, Farming Simulator 17 za darmo umożliwi ci dostosowanie zaawansowanych ustawień grafiki do twoich własnych preferencji czy też możliwości twojego komputera. Gratką dla fanów realizmu w symulatorach jest także dynamiczna kamera, która sprawia, że poruszanie się pojazdami zdaje się dużo bardziej autentyczne.

Wśród nowości w Farming Simulator 17 Download należy wymienić także wspomniane już nowe uprawy oraz możliwość doboru żeńskiej postaci. Dostępne są także pojazdy i maszyny nowych producentów: Challenger, Fendt, Massey Ferguson i Valtra. W znaczący sposób poszerza to możliwości – ostatecznie do wyboru masz ponad 250 unikalnych maszyn wzorowanych na 75 światowej sławy producentach. W grze dostępna jest także nowa funkcjonalność związana z transportem towarów: możesz bowiem skorzystać już nie tylko z ciężarówki czy przyczepy, ale także z pociągu.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 7905

Farming Simulator 17 pełna wersja za darmo z poradami

Jeśli jesteś nowym graczem w Farming Simulator 17 i martwi cię, że symulator może okazać się zbyt skomplikowany, spieszymy z wyjaśnieniem, że twórcy pomyśleli o pomocy dla takich użytkowników, jak ty. Rozpoczynając grę możesz skorzystać z rozbudowanego samouczka. W ten sposób poznasz wszystkie elementarne zasady rządzące grą oraz sposób sterowania, a także podstawy dotyczące uprawy i hodowli.


Polecamy również grę: GTA SA Download za darmo


Ważne jest także to, że Farming Simulator 17 za darmo udostępnia specjalną zakładkę z pomocą dla graczy. Jest to miejsce, w którym skrupulatnie opisany zostały zagadnienia związane z każdym elementem gry. Dzięki temu odnajdziesz odpowiedzi na wszystkie frapujące cię pytania. Pomoc zawiera także grafiki, które ułatwią ci zapoznanie się z elementami gry.

Nie da się ukryć, że Farming Simulator 17 pełna wersja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem graczy na całym świecie. Samo Giants Software dobrze z tego korzysta, udostępniając popularnym gamepleyerom przedpremierowe wersje gry. Dlatego, jeśli potrzebujesz dodatkowych porad związanych z tym symulatorem, z łatwością znajdziesz je także w sieci.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 7905

Jak pobrać Farming Simulator 17 za darmo z modyfikacjami

Czy świetnie przygotowany symulator może być jeszcze lepszy? Okazuje się, że tak! Farming Simulator 17 Download to gra, która została wzbogacona o liczne modyfikacje. Giants Sofrware zadbało o to, by już na początku pozwolić użytkownikowi na pobranie ciekawych dodatków. Wystarczy odnaleźć odpowiednie miejsce w sklepie, w którym kupujesz pojazdy i maszyny rolnicze.

Ogromną zaletą Farming Simulator 17 jest także społeczność skupiona wokół tej gry. Wśród tych energicznych ludzi z całego świata znajduje się wiele osób, pragnących podzielić się swoją pasją do tworzenia. W ten sposób powstają modyfikacje od fanów.

Farming Simulator 17 – Trailer

Oczywiście każda z nich sprawdzana jest przez producenta i dopiero wówczas dopuszczana do pobrania. Możesz zatem rozszerzać swój asortyment także dzięki innym miłośnikom symulatora. Mody od użytkowników dostępne są w tym samym miejscu, co te tradycyjnie wrzucane przez Giants Software.

Dlaczego warto zagrać w Farming Simulator 17?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – jeśli jeszcze zastanawiasz się dlaczego warto zagrać w Farming Simulator 17 pobierz grę już teraz i przekona się, jak działają wszystkie świetne funkcjonalności opisane powyżej. Zacznij od dostosowania ustawień i grafiki, a następnie przejdź do wyśmienitej zabawy.

Pamiętaj, że Farming Simulator 17 pełna wersja pozwala ci na dostosowanie niemal każdego elementu rozgrywki. Możesz włączać i wyłączać ruch uliczny, radio w pojeździe i na zewnątrz, czy nawet stopień zabrudzenia pojazdów ziemią. Dostępne są także opcje modyfikowania głośności każdego dźwięku: od maszyn po otoczenie.


Polecamy również grę: FIFA 21 Download za darmo


Wstępując do grona fanów Farming Simulator 17 stajesz się częścią interesującej społeczności. Dzięki rozbudowanemu interfejsowi możesz sprawdzać zarówno stan maszyn, jak i hodowli, a także zyski gospodarstwa, czas i wydajność pracy, czy też jakość upraw. W zależności od tego, co interesuje cię najbardziej, możesz dzielić się w sieci swoimi spostrzeżeniami i korzystać z porad innych graczy.

Spędź przyjemnie czas z Farming Simulator 17 Download, dbając o swoje własne gospodarstwo i ciesz się wielogodzinną, pasjonującą rozrywką.

4.8/5 - (126 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *