The Sims 1 Download Pełna Wersja Za Darmo

O grze The Sims 1 Download Pełna Wersja Za Darmo

Czy znasz kogoś, kto nigdy nie słyszał o grze The Sims 1 Download? No właśnie, my też nie! Ta pozycja z pewnością przejdzie do historii jako jedna z najsłynniejszych gier na świecie. Nie można przejść obok niej obojętnie nawet jeśli samemu nieszczególnie lubi się tego rodzaju symulatory.

Czym właściwie jest The Sims 1 Download?

Dziś już chyba nikomu nie trzeba zbytnio tłumaczyć, czym jest The Sims 1 Pełna wersja. Dlatego napiszemy o tym tylko pokrótce, dla przypomnienia. Potocznie zwane Simsy można spokojnie nazwać symulatorem życia. Jest to gra, która polega głównie na kierowaniu własną postacią w wybrany przez siebie sposób. Rozgrywka jest całkowicie otwarta i potencjalnie nieskończona.

Mówiąc najogólniej, mając już The Sims 1 za darmo, kierujesz postacią w taki sposób, by zaspokajać jej podstawowe potrzeby. Ponadto, musisz zadbać o posiadanie odpowiedniej ilości funduszy. Możesz także zawierać relacje z innymi Simami, w tym również brać ślub i mieć dzieci. Poza trybem życia, w grze istnieje również tryb budowania, który pozwala realizować własne pomysły w kwestii domu i jego wystroju.

The Sims 1 pobierz i zacznij grać

Gra The Sims 1 Download jest bardzo prosta, ale daje wiele satysfakcji i może zająć długie godziny. Po jej wczytaniu rozpoczynasz od stworzenia własnego Sima. Możesz wybrać podstawowe cechy jego wyglądu oraz ubiór. Nadajesz mi także imię i nazwisko oraz opisujesz jego historię. Następnie możesz wprowadzić swojego Sima do wybranego przez siebie domu lub na pustą parcelę.

Decydując się na pustą parcelę, musisz pamiętać, że w The Sims 1 za darmo nic nie ma. Tworzenie własnego domu to nie lada wyczyn, bowiem płacisz za wszystko, od tapety na ścianach po telewizor. Najpierw korzystasz z opcji budowania domu – tworzysz ściany, dzielisz pomieszczenia, nakładasz podłogę, wstawiasz okna, drzwi etc.

Następnie musisz umeblować ów dom. W The Sims 1 Download masz dostęp do wielu ciekawie przygotowanych elementów wyposażenia. Pamiętaj, by zadbać o możliwość realizacji podstawowych potrzeb Sima, gdy będziesz decydować, na jaki wystrój ostatecznie postawisz. Kiedy wszystko jest gotowe, możesz przejść do dalszej gry, ale o tym etapie napiszemy nieco później.

POBIERZ TERAZ

Wróć do klasyki i pobierz The Sims 1 Pełna wersja za darmo

Na szczęście w The Sims 1 za darmo masz dostęp od razu do gry w pełnej krasie. Choć istnieje wiele dodatków, które także opiszemy, nie są one konieczne do tego, by gra dobrze funkcjonowała i dawała radość. Twórcy tego tytułu odwalili zresztą kawał dobrej roboty przy jej tworzeniu. Nic dziwnego, że zyskała ona tytuł najlepiej sprzedającej się pozycji w historii gier na PC.


Polecamy również grę: The Sims 2 Download za darmo


Słynne The Sims 1 Download zostało stworzone przez studio Maxis. Inną bardzo popularną pozycją ich autorstwa jest SimCity. Na terenie USA gra została wypuszczona przez Electronic Arts w 2000 roku. Simsy szybko trafiły także do Polski – były u nas już w marcu tego samego roku. EA odnotowało niebywały sukces, bijąc rekordy sprzedaży.

Jak pobrać The Sims 1 za darmo dodatki

Pragnąc jeszcze bardziej uatrakcyjnić rozgrywkę, EA wypuściło na rynek kilka ciekawych dodatków. Jeśli chcesz się przekonać, jak rozbudowany może być ten symulator, The Sims 1 pobierz właśnie z nimi. Dzięki temu znacząco urozmaicisz życie swoich Simów. Pierwszym w historii gry dodatkiem jest „Światowe życie”. Nabywając go, zyskujesz dostęp do rozszerzonej wersji sąsiedztwa. Pojawia się także kilka świeżych obiektów.

Jeśli jesteś fanem czworonogów, zdecydowanie w The Sims 1 pobierz dodatek „Zwierzaki”. Dzięki temu twoje Simy będą mogły przygarnąć pupilka do domu. Nastawiając się na bogate życie towarzyskie, warto skorzystać z takich dodatków jak „Randka” czy „Balanga”. Niezapomniane imprezy i romantyczne wieczory gwarantowane!

POBIERZ TERAZ

Obowiązki w The Sims 1 Download

Dobrze, wiadomo już, jak pobrać The Sims 1 za darmo, korzystając ze wszystkich opcji dostępnych na początku gry, a teraz należy zapoznać się z obowiązkami. Każdemu Simowi przez całe życie towarzyszą paski, na których widzisz, czy spełnione zostały jego podstawowe potrzeby, związane chociażby z głodem, energią, higieną, pęcherzem czy towarzystwem. Twój Sim zwraca także uwagę na to, ile czasu poświęcacie rozrywce, jak wygodny jest jego dom oraz czy wystrój spełnia jego oczekiwania.


Polecamy również grę: 60 Seconds Download za darmo


Nie tylko Simy są wymagające. Symulacja życia to nie bajka, dlatego w The Sims 1 Download musisz dbać o dom w pełnym tego sformułowania znaczeniu. Twoim obowiązkiem jest odpowiednie zabezpieczenie przestrzeni przed zagrożeniami: założenie czujnika dymu czy alarmu antywłamaniowego.

Musisz także sprzątać, aby twój Sim nie zaczął narzekać na swoje otoczenie. Konieczne jest również opłacanie rachunków – koniecznie pamiętaj wyciągać je ze skrzynki pocztowej na czas! Jeśli uda ci się mieć dziecko, także nad nim należy sprawować należytą opiekę. Simowa opieka społeczna bywa bezlitosna!

Kariera w The Sims 1 Pełna wersja

Oczywiście zdobywanie funduszy wiąże się z koniecznością podjęcia pracy. W The Sims 1 Download możesz ją zdobyć dzięki ogłoszeniom w gazecie, którą codziennie rano znajdziesz pod drzwiami. Wybierając swój zawód, musisz liczyć się z tym, że awans będzie wymagał pewnych wyrzeczeń. Nie będziesz już poświęcać całego czasu wolnego na zabawę – konieczne stanie się rozwijanie umiejętności.

Opcje rozwoju postaci w The Sims 1 Download są zaskakująco rozbudowane jak na najstarszą wersję tej gry. Możesz ćwiczyć logikę, grając w szachy, stawać się coraz bardziej kreatywny dzięki malowaniu lub charyzmatyczny, pracując nad przemówieniami przed lustrem. Im wyższe zdolności ma twój Sim, tym lepsze otrzymuje stanowisko i więcej pieniędzy zarabia.

Relacje towarzyskie w The Sims 1 Download

Jeśli zdecydujesz jak pobrać The Sims 1 za darmo będziesz mieć dostęp także do bardzo rozwiniętego świata relacji towarzyskich. Twój Sim pozna bowiem inne postaci z najbliższego sąsiedztwa i w zależności od twoich działań, uczyni z nich przyjaciół lub wrogów.

W The Sims 1 Download są dwa szczególne rodzaje relacji. Jednym z nich jest przyjaźń, o którą trzeba dbać. W przeciwnym razie możesz stracić bliskiego sobie Sima. Drugi zaś to miłość, nad którą trzeba się napracować. Od niewinnego flirtu do romantycznych pocałunków i ślubu daleka droga. Simy muszą bowiem nie tylko wykonywać wybrane czynności, ale także być w odpowiednim nastroju.

Rozległe możliwości, jakie dali graczowi twórcy gry The Sims sprawiły, że prawdziwi pasjonaci potrafią wciągnąć się w rozgrywkę na kilka ładnych godzin.

4.8/5 - (102 votes)
Wymagania systemowe
Minimalne:
 • System:

  Windows 7/8/10 / Linux / MAC OS X

 • Procesor:

  Pentium 233MHz

 • Grafika:

  2MB akcelerator 3D

 • PAMIĘĆ RAM:

  32 MB RAM

 • Miejsce na dysku:

  1 GB dostępnego miejsca na dysku

 • Dodatkowe informacje:

  Są to rekomendowane wymagania systemowe, lecz pamiętaj, że na słabszych podzespołach również możesz zagrać w The Sims 1 za darmo. Zalecamy w takim przypadku obniżenie ustawień graficznych.

Nasza opinia
 • Opinia gry The Sims 1 za darmo
  8.1Łączna ocena

  Oceny gry The Sims 1 dokonali wszyscy redaktorzy GrandGamer.pl. Ocena jest naszą subiektywną opinią na temat gry.

  • Grafika
   82
  • Dźwięk
   76
  • Fabuła
   79
  • Styl gry
   91
Zalety i wady gry

The Sims 1 za darmo posiada wiele zalet, ale także wad. Przedstawimy wam nasze spostrzeżenia na temat gry, lecz jest to opinia subiektywna członków ekipy.

  • Plusy
   • Bardzo niskie wymagania systemowe
   • Bardzo mało błędów
   • Klasyk wśród simsów
   • Polska wersja językowa
  • Minusy
   • Potrafi wciągnąć na wiele godzin
Gra: Informacje
Gra: Okładka
Okładka
Wymagania wiekowe dla gry The Sims 1 Download wynoszą 12 lat.
Zostaw komentarz

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...