NFS Payback Download Za Darmo

O grze NFS Payback Download Za Darmo

Nadszedł czas zapłaty, więc idź po swoje z NFS Payback Download. Tym razem twórcy gry postanowili postawić sprawę jasno: Need for Speed nie jest odgrzewanym kotletem. Gra została odświeżona i po brzegi wypełniona nowościami. Nie pozostaje zatem nic innego, jak wcisnąć pedał gazu i ponownie ruszyć w ekscytującą trasę.

Poznaj nowy wymiar fabuły w NFS Payback Download

Zupełnie świeże podejście do historii to jedna z największych zmian w NFS Payback Download. Cała seria Need for Speed zawsze opierała się w głównej mierze na wyścigach. Oczywiście także w tej części to one są gwoździem programu. Jednakże tym razem historia nie została uproszczona tak, by jedynie pasować do klimatu szybkich aut.

w NFS Payback pełna wersja, poza zwykłą rywalizacją, w grę zaczyna wchodzić brutalna mafijna rozgrywka, do której zostajesz wmieszany. Między tym wszystkim lawiruje bezwzględna, skorumpowana policja, która nie cofnie się przed niczym. Brzmi dobrze, prawda?

Twoim głównym wrogiem w NFS Payback Download jest Familia. To określenie stosowane wobec mafii, trzęsącej całym miastem. Ma ona układy praktycznie wszędzie i wydaje się być nie do ruszenia.

W konflikt z Familią twoich bohaterów wprowadza była przyjaciółka, która nie tylko dopuszcza się zdrady, ale także pozbawia was praktycznie wszystkiego. Pisząc „was” mamy oczywiście na myśli Jess, Tylera oraz Maca, czyli troje bohaterów, którymi będziesz sterować w NFS Payback za darmo.

NFS Payback Pobierz i wciel się w trzech różnych bohaterów

Nie ma się co oszukiwać – każde z was czuje się potwornie zdradzone i pała rządzą zemsty. Dlatego nie może być mowy o działaniu solo, w NFS Payback za darmo sterujesz aż trzema różnymi postaciami. To wyjątkowa nowość w tej serii i wprowadza ona zupełnie nową jakość do rozgrywki.


Polecamy również grę: NFS Heat Download za darmo


NFS Payback pobierz i przekonaj się, jak szczegółowo dopracowano każdego z bohaterów. Przede wszystkim poruszają się oni własnymi samochodami, mają odmienne cechy, mocne i słabe strony, a także umiejętności. Warto dokładnie poznać każdego z nich, bowiem niektórych zadań nie wykonasz dobrze, bez doboru odpowiedniej postaci.

Za głównego bohatera NFS Payback Download można uznać Tylera. Z pewnością szybko zauważysz, że to jemu najlepiej wychodzi wygrywanie klasycznych wyścigów. Jeśli zatem będziesz musiał pokonać trasę z punktu A do punktu B, to właśnie Tayler powinien być twoim pierwszym wyborem.

Niezwykle istotny talent prezentuje także Jess. Jest ona absolutnie nieoceniona, jeśli chodzi o gubienie pościgów policyjnych. Kochasz drifting i off-road? Świetnie w NFS Payback za darmo Mac stanie się twoją podporą na trudnych technicznie odcinkach.

POBIERZ TERAZ

NFS Payback Pełna wersja za darmo z rozbudowaną mapą

Nie musisz zdobywać żadnych rozszerzeń, aby w NFS Payback Download cieszyć się nadzwyczaj rozbudowanym światem, jak na grę słynącą z wyścigów. Rozpoczynając rozgrywkę lądujesz w Fortune Valley. Przez cały czas w NFS Payback Download towarzyszy ci piękna pogoda, której sprzyja poprawiona grafika otoczenia.

Przemieszczając się po mieście, możesz podziwiać świetnie przygotowaną okolicę. Jest na czym zawiesić oko, bowiem interesujące okoliczności przyrody, takie jak góry, przepiękne lasy oraz pustynia zapewniają różnorodność. Nietrudno zauważyć, że miasteczko było wzorowane na Las Vegas.

Mapa w NFS Payback Download to jednak nie tylko ładniejsze niż zwykle widoki. Jest to także miejsce obudowane rozmaitymi atrakcjami dla gracza. Dzięki dodatkowym elementom, w które wyposażono poszczególne odcinki dróg, poruszanie się po mieście nie jest nudne. Musisz bowiem wypełniać konkretne zadania, takie jak utrzymywanie określonej średniej prędkości czy driftowanie.

Nowe tryby gry: jak pobrać NFS Payback za darmo?

Czytając opinie graczy, na pewno wyłowiłeś informację o tym, że twórcy dokonali zmian w trybach gry. Nie musisz jednak zastanawiać się, jak pobrać NFS Payback za darmo z dodatkowymi konkurencjami. Wszystko zostało włączone do pełnej wersji, wystarczy więc ją mieć, aby móc z tego korzystać.

Twórcy NFS Payback Download dają graczowi do wyboru aż pięć trybów. Niektóre z nich z pewnością będą ci znane, ale są i takie, które zaskoczyły nawet starych miłośników Need for Speed.


Polecamy również grę: Euro Truck Simulator 2 Download za darmo


Pierwszym i najbardziej standardowym trybem są zwyczajne wyścigi. Twoim głównym zadaniem jest wówczas jak najszybsze pokonanie wyznaczonej trasy. Następnym trybem są wyścigi typu off-road. Ponadto, możesz także zdecydować się na emocjonujący drifting.

Inny tryb, który jest dostępny w NFS Payback za darmo, to draft. Polega on na jeździe z użyciem manualnej skrzyni biegów. Prawdziwą nowością są jednak zadania dla agenta. To cała seria rozmaitych scenariuszy, zawierających określone z góry zadania do wykonania. Twórcy NFS Payback Download postarali się o ich różnorodność, dzięki czemu możesz na moment uciec od świata wyścigów i zabawić się w wykonywanie misji.

POBIERZ TERAZ

Pojazdy w NFS Payback Download

Pisząc o NFS Payback Download, nie możemy zapomnieć o tym, co kochacie najbardziej, czyli o samochodach. Zapewne nie zdziwisz się, że także do tej części twórcom udało się zdobyć licencje od najlepszych marek na świecie. Dzięki temu masz dostęp do najszybszych i najzacniejszych pojazdów, wzorowanych na prawdziwych modelach.

Każdy samochód w NFS Payback Download możesz ulepszyć. Wielu fanów chwali sobie zmiany wizualne, jakich można dokonać za pomocą winyli, malowania oraz wymiany poszczególnych elementów karoserii. Wszystko po to, aby twoja bestia budziła postrach na drogach Fortune Valley.

Electronic Arts i Ghost Games zdecydowanie postarali się przy współpracy nad NFS Payback. Połączenie ich wysiłków pozwoliło stworzyć grę, która nie tylko jest kontynuacją kultowej serii Need for Speed, ale także wprowadza ją na nowy poziom, dzięki powiewowi świeżości w kilku znaczących elementach rozgrywki.

4.6/5 - (163 votes)
Wymagania systemowe
Minimalne:
 • System:

  Windows 7/8/10 / Linux / MAC OS X

 • Procesor:

  Intel Core i3-6300 3.8 GHz/AMD FX-8150 3.6 GHz

 • Grafika:

  2 GB GeForce GTX 750 Ti/Radeon HD 7850 lub lepsza

 • PAMIĘĆ RAM:

  6 GB RAM

 • Miejsce na dysku:

  6 GB dostępnego miejsca na dysku

 • Dodatkowe informacje:

  Są to rekomendowane wymagania systemowe, lecz pamiętaj, że na słabszych podzespołach również możesz zagrać w NFS Payback za darmo. Zalecamy w takim przypadku obniżenie ustawień graficznych.

Nasza opinia
 • Opinia gry NFS Payback za darmo
  9.0Łączna ocena

  Oceny gry NFS Payback dokonali wszyscy redaktorzy GrandGamer.pl. Ocena jest naszą subiektywną opinią na temat gry.

  • Grafika
   91
  • Dźwięk
   86
  • Fabuła
   83
  • Styl gry
   89
Zalety i wady gry

NFS Payback za darmo posiada wiele zalet, ale także wad. Przedstawimy wam nasze spostrzeżenia na temat gry, lecz jest to opinia subiektywna członków ekipy.

  • Plusy
   • Bardzo fajna grafika względem poprzednich wersji
   • Sporo trybów rozgrywki
   • Polska wersja językowa
  • Minusy
   • Zdecydowanie gorsza fabuła względem poprzednich wersji
   • Słabo opracowane poboczne aktywności
Gra: Informacje
Gra: Okładka
Okładka
Wymagania wiekowe dla gry NFS Payback Download wynoszą 18 lat.
Zostaw komentarz

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...