GTA San Andreas Spolszczenie Download Za Darmo

GTA San Andreas to pozycja wśród gier, której nikomu zdecydowanie nie trzeba przedstawiać. Absolutny klasyk, cieszący się niesłabnącą popularnością, pomimo upływu lat. Pierwsza część „Grand Theft Auto” pojawiła się w 1997 roku i bardzo szybko podbiła serca graczy. Mafijny świat spodobał się tak bardzo, że wkrótce producenci wypuścili kolejne części. W roku 2004 swoją premierę miało „GTA San Andreas”. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych i rozbudowanych części. Czym jest spolszczenie GTA SA i jakie zalety ma rozgrywka po jego zainstalowaniu? 

GTA San Andreas – fabuła gry 

W GTA San Andreas gracz ma okazję wcielić się w postać czarnoskórego bohatera Carla Johnsona. Pochodzi z Los Santos, lecz po śmierci brata decyduje się opuścić rodzinne miasto i wyjechać do Liberty City. Po kilku latach CJ musi pojawić się w opuszczonym wcześniej mieście z powodu pogrzebu matki. Na miejscu dowiaduje się, że jego rodzina i gang mają poważne problemy.

Gdy wydaje się, że nie może być gorzej, główny bohater zostaje wrobiony w morderstwo, przez skorumpowanych gliniarzy. W związku z tym opuszczenie stanu Los Andreas jest niemożliwe. Gra polega na wykonywaniu misji, a każda z nich przybliża bohatera do rozwiązania nagromadzonych problemów.

Miasta, po których porusza się główny bohater, zostały zaprojektowane na wzór prawdziwych, na przykład Los Santos łudząco przypomina Los Angeles, a San Fierro jest doskonałym, w każdym szczególe, odzwierciedleniem San Francisco. Wykonywanie misji w takim otoczeniu jest znacznie przyjemniejsze.


Polecamy również spolszczenie: Far Cry 3 Spolszczenie


Wielu graczy pozwala sobie na odbieganie od głównego scenariusza gry i relaksuje się kradnąc drogie samochody i zwiedzając malowniczy stan Los Andreas. Gra dostarcza rozgrywki na wiele godzin. Misji, których wykonania może się podjąć gracz jest aż 104 i różnią się poziomem trudności. Przejście niektórych zajmie zaledwie chwilę, natomiast inne mogą wymagać dużych nakładów czasu i pełnego skupienia. Przejście misji, bez ich całkowitego zrozumienia może okazać się niemożliwe, szczególnie w przypadku tych najtrudniejszych, dlatego już na początku swojej przygody warto zainstalować GTA SA spolszczenie.  

GTA San Andreas Spolszczenie – co to takiego?

Każdy fan GTA z pewnością wie, jak dużą rolę odgrywają w grze dialogi. Ich zrozumienie niekiedy jest kluczowe dla fabuły. Ciągle tłumaczenie rozgrywającej się na ekranie akcji na język polski może być uciążliwe i przeszkadzać w rozgrywce. Dlatego, warto rozważyć zainstalowanie GTA San Andreas po polsku. Dzięki temu gracz może w pełni skupić się na akcji i nie musi poświęcać tłumaczeniom zbyt wiele czasu, przeznaczonego na rozgrywkę.

Spolszczenie działa bez zarzutu i nie ma błędów. Zainstalowanie go to nie tylko oszczędność czasu, ale również dzięki GTA San Andreas spolszczenie gracz w lepszy sposób może wniknąć w fabułę i się w niej odnaleźć. Dzięki niemu zrozumienie każdej misji będzie znacznie prostsze. Niektóre z nich charakteryzują się wysokim stopniem trudności i bez dokładnego zrozumienia wszystkich informacji zakończenie misji może okazać się niemożliwe. W tej rozbudowanej grze, każdy szczegół jest istotny. 

Wiele słów w obcym języku ma więcej niż jedno znaczenie, dlatego ich szybkie tłumaczenie nie zawsze się sprawdzi. Ręczne tłumaczenie kwestii bohaterów jest zatem nie tylko niepraktyczne, ale również obarczone ryzykiem wielu błędów. Na szczęście na tej stronie możesz uniknąć pomyłek związanych z błędnie przetłumaczonym frazami, pobierając spolszczenie do GTA San Andreas

GTA San Andreas Spolszczenie – czy warto?

Z pewnością można grać w GTA SA również bez spolszczenia. Wszystkie opcje w grze będą działały poprawnie, a gracz wciąż będzie mógł wykonywać misję. Będzie to jednak znacznie trudniejsze i z czasem, przyjemność z grania może zostać zastąpiona frustracją, która powstanie na skutek niezrozumienia. GTA San Andreas polska wersja to rozwiązanie dla wszystkich graczy, którzy chcą w pełni cieszyć się z rozgrywki, rozwiązywać misje i wczuć w klimat amerykańskich miast.

4.9/5 - (13 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *