Borderlands 3 Spolszczenie Download Za Darmo

Borderlands 3 to gra, której premiera odbyła się w 2019 roku. Od tamtej pory zgromadziła szerokie grono wiernych fanów i wciąż przybywa ich więcej. Czym zachwyciła graczy? Elementy rozgrywki RPG, tryb kooperacyjny, świetna grafika i zupełnie nowe opcje czekają na graczy w trzeciej już odsłonie kultowej serii. Jako jeden z czterech Łowców Skarbów można przeżyć niezapomnianą przygodę zwiedzając galaktykę i pokonując wrogów. Przed rozpoczęciem rozgrywki warto dowiedzieć się, czym jest spolszczenie do Borderlands 3 i czy jest ono niezbędne. 

Borderlands 3 – najważniejsze informacje 

Borderlands 3 oficjalną premierę miało 13 września 2019 roku. Ukazało się na trzech platformach: Play Station 4, PC i Xbox One. Choć tuż po premierze była dostępna do kupienia jedynie na jednej platformie sprzedażowej, to aktualnie nie trzeba się tym martwić. Grę można kupić w wielu miejscach. Borderlands 3 występuje w więcej niż jednej wersji. Do sprzedaży, oprócz podstawowego egzemplarza, trafiły również rozszerzenia Deluxe i Super Deluxe. Każde z nich zawiera nowe misje i urozmaicenia gry. 

Borderlands 3 spolszczenie nie pojawiło się w pierwszej wersji gry. Nie mogący doczekać się rozgrywki gracze musieli przejść ją wybierając inny język. Z pewnością nie było to najbardziej komfortowe rozwiązanie. O tym, że spolszczenie jest niezbędne do pełnego komfortu grania może świadczyć również fakt, że producenci planowali je udostępnić i wielu graczy o nie prosiło.

Na czym polega gra Borderlands 3?

Borderlands 3 podobnie jak poprzednie części jest grą akcji pierwszoosobową. Do zadań gracza należy przede wszystkim eksploracja nieznanych planet i walka z przeciwnikami. Poznawanie zakamarków nowego terytorium nie musi jednak odbywać się w pojedynkę.

Gracz może stworzyć drużynę Łowców Skarbów wraz z maksymalnie trzema innymi bohaterami. Rozgrywka obfita jest w różnorodne krajobrazy. Gracze mogą zwiedzić bagienne siedliska, nowoczesne miasta i zupełnie nowe, zaskakujące światy. Dużą zaletą gry jest szeroki wybór broni. Zarówno jej zdobywanie, jak i używanie dostarcza wielu emocji. Każdy z egzemplarzy broni bogaty jest w szczegóły i efektowny. Nawet najbardziej wybredni w tej kwestii gracze doceniają rozbudowany arsenał Borderlands 3. 


Polecamy również spolszczenie: Hearts of Iron 4 Spolszczenie


W grze dostępnych jest wiele misji, których wykonanie pozwala zdobyć nową broń i poznać kolejne tereny. Kończąc poszczególne misje gracz zdobywa również punkty doświadczenia. Głównym antagonistą są bracia Calypso. Gracz będzie musiał stoczyć walki nie tylko z nimi, lecz po drodze pokonać wiele robotów i stworzeń zamieszkujących zakamarki nieznanych planet. 

Czym jest Borderlands 3 po polsku?

Rozgrywanie gier, które zawierają elementy RPG w obcym języku jest niełatwym wyzwaniem. Zrozumienie każdej ścieżki wyboru, nazwy miejsca i właściwości broni jest niezbędne do cieszenia się w pełni rozgrywką. Tuż po premierze Borderlands 3 w 2019 roku gracze mieli okazję niemiło rozczarować się brakiem polskiej wersji językowej. Gra była grywalna, jednak przyjemność z tego czerpana znacznie mniejsza. 

Na szczęście aktualnie jest możliwa również rozgrywka w języku polskim. Na naszej stronie można znaleźć Borderlands 3 spolszczenie. To rozwiązuje problemy wielu graczy. To spolszczenie jest równie dobre, jak oryginalne warianty językowe. Z pewnością jest to opcja doskonała dla wszystkich graczy, którzy czują się niepewnie operując językiem obcym. 

Borderlands 3 spolszczenie – czy warto? 

Niektóre gry zawierają bardzo niewiele tekstu i dialogów, dzięki czemu tłumaczenie nie jest w nich niezbędne i nie wpływa na jakość rozgrywki. Jak jest w przypadku Borderlands 3? Z pewnością nie jest niemożliwym przejście gry bez spolszczenia. Jednak prawdopodobnie nie będzie to najwygodniejsza opcja i może znacznie osłabić radość z rozgrywki.

Spolszczenie pozwala uniknąć błędów i umożliwia znacznie lepsze zrozumienie treści. Dzięki temu, gracz może w pełni skupić się na podejmowanych wyborach i nie zaprząta sobie głowy tłumaczeniem poszczególnych słów. Borderlands 3 polska wersja to zdecydowanie wygodniejszy wybór, który znacznie podnosi komfort rozgrywki.

4.8/5 - (27 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *